güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

okurken gözyaşlarımı tutamadım mafoldumben
gerçekten yaşadım sanki kalbim güm güm atıyo :çok üzgünüm:
Allah sabırlar versin size, çok zor çok acı...

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:Zor.. çok zor... Ne desek boş, ne desek anlamsız... Allah selamet versin...Küçük melek ahirette şefaatçiniz olsun inşallah...Rabbim kimseye taşıyamayacağı yük vermez...Her zorlukla birlikte bir kolaylık vardır. Mutlaka vardır. Hayır kapıları her daim açık olsun inşallah size ve eşinize...:Saruboceq:senağlama

yazdiklarini okurken inan agladimm ne büyük acidir tabikii zordur.. bundan sonrasi icin umutlu ol taktir böyleymis.. allahim sana sabir versin insallah bir an önce kendini toparlarsin.

basın saolsun allah yardımcın olsun okurken salya sumuk agladım senı dusunemıyorum bıle canım benım daha ne denır bılmıyorum

çok zor şeyler yaşamışsınız gerçekten çok üzüldüm , ama ne kadar üzülsemde sizin kadar üzülmem mümkün değil, ama en azından hamileliği tattınız karnınızda onun hareketlerini hissettiniz bu bile güzel, bunu bile yaşayamayanlar var , neyse sözün bittiği yerde umarım hayata çabuk adabte olursunuz, Allahın taktiri :çok üzgünüm:

Gerçekten sözün bittiği yer Allah size sabır versin.çok zor bir durum ama allahın takdiri böyleymiş kardeşim.

Allah sabır versin bende hamileyim inan ağlıyarak okudum rabbim cennette şefaatçi etsin meleğinii en kısa zamanda seni yine güldürsün

Allah sabır versin..gözyaşlarına boğuldum okurken..Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın...çok üzüldüm ve inan ne yazacağımı bilmiyorum...

Bu ne zor bişey böyle yaa. Filmlerde olmaz mıydı bunlar, gerçek miydi yani senağlama Nasıl toplayacaksın kendini şimdi? Zaman her derde deva bu durumda da geçerli mi? Umarım bundan sonra hayat sana çok güzel süprizler ve mutluluklar getirir de bunu hiç unutmayacak ve hep içinde bi yerlerde saklayıp üzülecek olsan da hayatta baktığın diğer yönlerde mutlu olursun. Allah böylesi acıyı kimseye nasip etmesin diyeceğim ama malesef yaşanıyor ve yaşanacak. Çocuğunu kaybeden nice nice aileler var. Allah hepsine sabır versin. Çocuğun büyüyor genç kız oluyor tutuyor biri boğazını kesip çöpe atıyor. Neler var neler.

başın sağolsun.rabbim kimseyi evladıyla sınamasın.inan o seni bekliyor en güzel yerde.sakın üzülüp onu da üzme.allah sana sağlık,sabır versin.ne denir ki başka (

ya ağlaya ağlaya kötü oldum bende 5 aylıkken kızımı kaybetme tehlikesi yaşadım. okudukça o günleri tekrar yaşadım ben kaybetme korkusunu hala atlatamadım. sana Allah sabırlar versin canım...

Rabbim sana ve eşine sabır versin canım,Ne kadar zordur
Ne kadar için acımıştır,yüreğin yanmıştır.Tekrar Ana olamamakta ayrı bir yara..
İnşalllah hjerşey senin için güzel olur Cnaım..Bebeğin cennette.
Benim kızım ile birlikte..
Rabbim sabırlar versin Tekrar sana.

sözün bittiği yer burası olsa gerek haatım yaa allah sabırlık versin sana rabbim yardım etsin....

allah sabır versin canım çokkkkkkk üzüldüm içim parçalandı keşke elimizden gelen bişey olsa
güzel kızın eda'n seni cennette bekliçek üzülme canım :teselli:

Ne desem boş biliyorum.Teselli etmeye söz yok.Allah sabır versin sana ve eşine.Gözyaşları ile okudum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…