güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

Allah'im sabirlar versin, yar ve yardimciniz olsun kardescim. Bir nebze su serpmek icin yurecigine bildiginz bir hadis aktaracagim. O yavrucak beklermis Cennet'in kapisinda annemi ve babami almadan girmem dermis... Sabirlar diliyorum, ne denir baska...

canım benim en az senin kadar yüreğim yandı en az seninkadar gözlerimden yaş aktı... Rabbim sabır versin ben de o kaybetme korkusunu yaşadım... son ana kadar herşey çokgüzeldi bebeğim cansız doğdu... mosmordu, tombiş tombiş bacakları vardı, kıpırdamıyordu, doktorlar onu ellerinde bir sağa bir sola çevirdiler, bildiğim bütün duaları defalarca okudum, o kadar çok sakinleştirici verdiler ki aptallaştım, ameliyat umrumda bile değildi, gözüm bebeğimdeydi, sonra birden ağlama sesi duydum, çığlık çığlık yaklaşık 5 dk cansız kaldı, o minik bedenine o kadar ağır müdahaleler yaptılar ki sonra doğru makinaya bağladılar çocuğumu 3 gün makinaya bağlı yaşadı ama çok şükür RABBİM onu bize bağışladı. üzülme diyemicem mümkün değil çünkü ben hala ağlıyorum 25 Haziran'ı hatırladıkça............ Rabbim sabır versin...

ben sana hiç ama hiç kıyamam...yüce rabbim sabır versin...ne diycemi bilmiorum...çok ama çok üzgünüm....

inan okurken gözlerim doldu demiycem çünkü ağladım
acını yürekten paylaşıyorum rabbim sabırlar versin
sana ve eşine sağlık ve uzun ömürler nasip etsin

Rabbim sana Peygamber sabiri versin canim..
Allah'im kalbinde ne varsa nasip etsin.
O kadar cok agladim ki, inan elim ayagim titriyor.
Sabir lazim, sana Peygamber sabri lazim. Allah'im, O Yüce Rabbim sana herseyin en iyisini nasip eylesin canim..
Inan yüregim sizliyor, icim aciyor elimden birsey gelmio canim dualarimdan baska..
Kelimeler kifaiyetsiz, anlamsiz, ne desek bos. Ne kadar teselli etsek biliyorum ki, bos..
Ama, sen isyan ne olur hic etme, etme ki cennetine yavrunun kokusu ile Rabbim'in izni ile esinle gir canim..
Allah'im yüzünüzü bir ömür boyu güldürsün insallah.

allah sabırlar versin inan cok üzüldüm bende yeni dogum yaptım şükürler olsunki sag saglim dogdu kızım keşke senin melegin edenda dogsaydı ama hayırlısı olsun canım ya ne diyecegimi bilemiyorum allah yardımcın olsun

şu an işteyim ve yazdıklarını gözyaşları içinde okudum.herkes bana bakıyor.ALLAH yardımcın olsunn.sabır versin.bebeğin cennete.bir melek o.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…