güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

sözün bittigi yer bu heralde cok üzüldüm basin sagolsun canim -Allah sabir versin o seni cennete bekliyor annesi

bende 8 haftalık bebeğimi kaybetmiş ve günlerce kendime gelememiştim. Allah sabır versin. cennete sizi bekliyor olacaktır kızınız.

çok ama çok üzüldüm canım. Allah sabır versin. Ne yazacağımı bilemedimya

hikayeni okunurken sonunun böyle olacağını düşünmemiştim ALLAH sabrını arttırsın söylenecek hiçbir teselli sözü bulamıyorum çok üzüldüm çok

Allah sabırlık versin.gerçekten çok zor bir imtihanla sınanmışsınız.Allahın takdiri.

ne denirki bizler ne kadar üzülüp ağlasakta birazdan başka birşey olacak ve uzaklaşacağız bu duygudan ama sizler Rabbim sabırlar verisn inşallah yaşadıklarınız çok zor şeyler ama meleğiniz melek olarak kaldı şefaatinize vesile olur inşallah çok üzgünüm ...

allah sabır versin..
minik kızın melek oldu annesi..
cennetin kapısında seni bekliyor artık..

mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumbenAllah sabırlar versin canım
çok zor bi durum okuken içim parçalandı
sen bide yaşamışsın bunları
ne denirki böyle bi durumda
Rabbim yar ve yardımcın olsun:gitme:

yazınızı büyük bi duygusallıkla okudum ağlamamk için zor tuttum kendimi çok üzüldüm ne diyimki ne denirki böle bişeye allah sabır versin yardımcınız olsun çok zor ve çok acı bişe...Küçük meleğin seni cennette sana kavuşmayı bekliyo güzel annesi

Allahım sabır versin, yaşadıklarınız çok acı
diyecek yapacak hiç bir şeyimiz yok malesef..

arkadasim allah sana cok buyuk sabirlar versin inan ki goz yaslarima boguldum bogazim duyumlendi bende 4 bucuk aylik hamileyim su an ve bugun bi kzıım olucagini ogrendim biraz sevinmistim cunku erkek istiyodum ama simdi anliyorum ki erkek kız cok guzel bisimis inan ki goz yaslarimi tutamiyorum cok aci bir durum allah bebegini cennetinin en guzel yerinde tutsun allah sanada yardimci olsun dilerim senağlama

8 aylık bebeğini kaybetmiş bir anne olarak neler yaşadığını biliyorum.
hamileyken arkadaşlarıma doğumu sorduğumda "doğumda acı çekersin ama bebeğini kucağına aldığında bütün acın geçer" derlerdi.
benim doğum acım hiç geçmedi. bebeğimin acısıyla depresyona girdim, ilaçlar kullandım. öğretmen olarak atandım ama çocuk görmeye tahammül edemediğimden istifa ettim. düşün insanlar atnmak için neler yapmıyor, ben ise atandığım halde yapamadım. ancak yaklaşık iki ay dayanabildim. her okuldan eve döndüğümde sabahlara kadar ağladım.
şimdi hayatımdan o 2 yılı atmaya uğraşıyorum, herşeyi unutup yeni kızıma sarılmayı hayal ediyorum. senağlama
yaşadığım anların en acısı ise o hastaneden elleri boş çıkmaktı. babasının elinde miniğimin cansız bedeni. bavulumda hazırladığım hastane çıkışları, eldivenler patikler...
bir gece kaldım hastanede. beni tek odaya koymuşlardı çünkü diğer odalarda anneler bebekleriyleydi. yan odadan bebek sesleri gelerek uyudum o gece senağlama
evladını kaybeden annelerin bağırarak ağlamalarını hiç anlamazdım. "sessiz ağlayamıyorlar mı?!" derdim. bebeğimin ölü doğduğunu öğrendiğim an öyle bir ağlamışım ki "bebeğim" diye bağıra bağıra, o an anladım ki içerdeki acının büyüklüğünden insan ne yaptığını ne dediğini bilmiyor.
başıma 4-5 asistan doktor toplandı "daha gensin yeni bebklerin olur" dediler. bu canını kaybetmiş bir anne için teselli midir? 7 yıldır hamile kalamayan bir akrabamız aradı "kız niye ağlıyorsun ben 7 yıldır kavuşamıyorum" dedi. bu ne biçim bir düşünce. ben bir bebeğe sahip olamadığım için mi ağlıyorum sanki?! benim yavrum can vermiş millet başka bebeklerden bahsediyor.
demişsin ya rahmim alındı ama ben ona değil bebeğimi kaybetmeme üzülüyorum diye, işte hissettiklerini ben de hissettim. 8 ay tanıdığınız komşunuz için bile üzülürsünüz. ben onla her an beraberdim. elimi karnıma koyduğumda tekmelerdi, heyecanlanırdı yavrum annem beni seviyor diye senağlama
Rabbim sana sabırlar nasip etsin!
benim de bu bebeğime uzun sağlıklı ömürler versin!

Allah yardımcın olsun canım.Yazdıklarını okurken çok ağladım. Allah bu acıyı kimseye tattırmsın.Cennetteki meleğin için dua edeceğim.

ALLAH sabir versin..
Sizi cennet bekliyor miniçik edaniz. Sizsiz cennete girmiçek
cÜMLE KURMKA İMKANSIZ ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…