güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

canım benim allah bu bebeğinle sana uzun sağlıklı mutlu bir ömür nasip etsin inş. hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bitanem bende inş. tez zamanda evlat edinebilirimde allahım benimde evladımı kucağıma almayı nasip eder

ınsan ne söyleyecek söz nede yazacak bişey buluyo bu durumda.Allah sabır versin arkadaşım zor bir durum.Allah meleğinle seni cennette kavuştursun inşallah.

canım ağlayark okudum ve ağlayarak yazıyorum ne diyeimm allah sabır versin çok zor bir durumm sabır dilemekten başka birşey gelmiyor elimizden başın sağolsun umarım kısa zamanda rabbim acılarını dindirir.çektiğin acıyı tahmin edebilyorum ağır hemde çok ağır sana geçmiş olsun ve başın sağolsun

daha önce yazını okumuş olmama rağmen yine okurken tüylerim diken diken oldu.Allah sabır versin.çok zor

ayyy çok fena oldum yazdıklarını okudum tatlım çok üzüldüm:gitme: Allah sabır versin sana ÇOK ZOR canını sıkma
mekanı cennet olsun inşallah canım ya ayyy ben fazla bir şey yazamıcam şuanda kötü oldum çok fenayım:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
kıyamam sakın üzülme yine olur ...Şenizinşallah bebeğin tatlım ya

Hayatta en zor şey evlat acısıymış.
Buna dayanmak çok zordur sanıyorum
Sen ve senin gibi yavrusuna doyamayan anneler için,
Rabbim'in mükafatı,rahmeti,merhameti bol olsun.
Yüce Mevlam'ın selameti üzerine olsun melek Eda'nın melek annesi

allah rahmet eylesin canım mekanı zaten cennet ....

o bir melek....
o yarın mahşer günün de annesi ve babasını yanına , cennete alabilmek için şehadet edecek...
bu ümitle hayata bağlan.bu hayatının bundan sonrasını alllahın rızasından ayrılmadan bitirirsen yarın cennette kavuursunuz.....

önünüzde kızınla beraber sonsuz bir hayat daha var....

ne mutlu sana....

allah sabrını arttırsın.....

Allah sabır versin inşallah... Cennet kapısından elele girersiniz inşallah...

Allah sabır versin kardeşim..
çok kötü oldum ağlamaktanmafoldumben

başın sagolsun canım ALLAH sabır versin çok üzüldüm yazacak kelime bulamıyorum....

Söyleyecek birşey bulamıyor insan.Ne söylenebilir ki,hangi söz çare olur.Allah sabır versin.Kızın cennette sevgili arkadaşım.Allah kimseye yaşatmasın.Allah yar ve yardımcın olsun:a015:

senin de başın sağolsun canım inan hislerinizi o kadar iyi anlıyorum ki bunun için bir anne olarak sizin yerinize kendimizi koyma düşüncesi bile yetiyor ne desek boş sadece ve sadece Rabbimden sonsuz sabırlar diliyorum sizler için ve yeni doğacak bebeğinize sağlıklı sıhhatli kavuşmanız için dua ediyorum :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…