güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

hiç bu kadar etkilenmemiştim Allah sana sabırlaar versin cnm gözyaşlarıma hakim olamadım Cennette sana şefaatçin olacak minki meleğin inşaallah...

Allah sabir versin,cok duygulandim,...tutamadim gozyaslarimi..Allahin takdiri,imtihan dunyasi Allah sabir versin.

Şu an o kadar kötüyüm ki ağlamaktan Rabbim sana anneliği böyle bir imtihanla tattırmış sana cennette şefaatçi bir melek nasip etmiş dilerim tekrar tadarsın Allah sabırlar versin eşine ve sana

allah sabır versın dua et bol bol allah bı kapıyı kapatır dıgerı acar uzulme acını paylasıyorum sabır dılıyorum

allah sabır verin işyerinde okudum,keşke evde olsaydım boğazım düğümlendi ağlayamadım.Yattığı yer cennet olsun edamızın...

işte annelik bu canım kardeşim senin adını bilmesemde hiç görmemiş olsamda çektiğin acıyı kalbimde bende yaşıyorum allahımdan sana sabır vermesini diliyorum inşallah anne şefkatine muhtaç senin gibi bir annenin onu kucaklamasını bekleyen o masum meleklerden birine annelik yaparsın

bebeğin için başın sağ olsun. Umarım hayat bundan sonrası için hep güler sana ve ailene. Bu 2. okuyuşumdu yazını. Her iki okuyuşumda da içim çok tuhaf oldu, acı hissettim . Lütfen bundan sonrası için güçlü ol, Allah seni sevdiklerine bağışlamış,Allah'a emanet ol

merhaba.yazdıklarınız okudum inanın okadar üzüldüm ki anlatamam.ne hissettiğiniz okadar iyi anlıyorum ki şuan çünkü bende bir annyim.Allah sabırlar versin size ve eşinize

allah sabır versın canım yazdıklarını aglayarak okudum aynı sey benımde basıma geldı senı cok ıyı anlıyorum...

canlarım öncelikle yazımı okuyup acımı benimle paylaştığınız için çok tşk. ederim allah hepinizden razı olsun eğer kızım yaşasaydı yarın doğum günüydü inanın acım öyle büyükki gözyaşlarımı tutamıyorum acın hafifler dediler zamanla ilk günkü gibi olmaz dediler ama hayır acım her geçen gün artıyor özlemim hergün biraz daha büyüyor hiç aklımdan çıkmıyor saolsun kayınvalidemde hiç unutturmuyor yok şunun bebeği olmuş yok komşunun gelininin bebeğine şunu ördüm hatta dün değil eveli gün komşunun gelinininde çocuğu olmuyormuş dedi yüzüme bakarak hiç demiyor bu kız zaten üzülüyor daha çok üzmeyim demiyor bende artık bu laflara dayanamadım rica ettim lütfen benim yanımda bebek muhabbeti açmayın gerçekten iyi değilim tamam belki kötü niyetle söylemiyorsunuz ama ben çok üzülüyorum kahroluyorum dedim kaynanamın bana dediği napıyom ben başka kaynana olsa bebeğin olmuyor diye istemez dedi ben birşey demedim dedi daha kötü oldum allahtan eşim bana hak veriyor yanımda hep allah ondan razı olsun çok destek oluyor annesinin lafını söyleyince hak verdi ve ben seni seviyorum allahın takdiri napalım dedi senin ne suçun var dedi ama yinede kaynanamın lafları artık beni kahrediyor sanki o torununu kaybetmemiş gibi hiç üzülmemiş gibi hemki ben herşeyine bulunan evlatlarından çok ben bakıyorum hasta olduğunda ben yanındayım karşılıksız ama kıymet bilmiyor allahım ıslah etsin inş.

Öznur kanaman niye fazla olmuş peki,kan sulandırıcı iğne falan mı kullanmıştın hamileliğinde yoksa asprin falan mı?Normalde de kanın durmaz mı?Allah sabır versin canım.

bendimde ikinci okuyosuum yazini cok kotu oldum aci dolu bir hikayen var Allah sana bol sabir versin ve sen sakin isyan etmeyesin cektigin bu skintinin karsiligini mutlaka Allah verir gercekten cok uzucu bi durum bol sabir ..

sabah sabah beni ağlattın be güzelim...
allah sabırlar versin... inşallah ahirette şefaatçin olsun...

canim allah sabir versin ve bu kendini bilmez insanida islah etsin..hersey allahin takdiri..ama kimse ne oldum degil ne olacagim desin..bu yüzdende kimsenin ahini almasin..sen takma bunlari kafana..allah bir yerden vururki hic anlamazlar bile..bu durumu hepimiz yasayabiliriz..sana ne olursa olsun esinle mutlu bir hayat diliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…