güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

canım yazını ağlayarak okudum ben de doğumdan bir gün önce aynı senin gibi kalebodurun üzerine karnımın üstüne düştüm dirseğimde 1,5 cm lik açılma oldu ( halen izi var)aynı korkulu saatleri ben de yaşadım ama benim kızın ömrü varmış ki yaşadı senin yavruna da Rabbimiz o kadar ömür vermiş.sakın kendini suçlamaya kalkma. kuzenimin bebeği doğuma üç gün kala hiç sebebsiz karnında vefat etti onun da ömrü o kadarmış demek. olacak ile öleceğe çare olmazmış derler. dayanması çok zor anlayabiliyorum ama yavrun hem sana hem de babasına şefaatçi olacaktır inşaallah.

canım benim düşmemden kaynaklı değil kızımın ölümü oksijensiz kalmış ondan küveze kondu ve 4gün yaşadı düşmem aslında hayatımı kurtardı bebek eşinden doğum sırasında ayrılması gerekirken önceden ayrılmış eğer gitmeseydim dr.a hatta belkide bebek içimde ölüp beni zehirleyecek benim ölümüme sebep olacaktı

çok çok üzüldüm diyecek tek lafım bile yok kelimeler şuan yetmez heralde...

Allah sabır versin her şerde bir hayır bir hayırda bir şer varmış derler üzme canını rabbimin bildiği bizim bilmediğimiz

neler var..

Buda senin hayat sınavın..

of yaaa
içimde bişey yanıyor şuann...
rabbim sana sabır ve sağlıklı evlat nasip etsin
cennetin meleği eda bebek..

allahım çok zor acını yürekten paylaşıyorum çok acı allah yardımcın olsun canım

canim RABBIM sabir versin. ama soyle dusun o suan kesinlikle cennette ve size sefaatci olacak. uzulme desek bos ama sabir diliyorum yinede

Canim cok uzuldum inan seni teselli edecek tek bir kelime bulamiyorum su an....Allah sabir versin...

ne denirki böle bi duruma bilemiyorum
tek bildiğim bis okurken bu duruma geliyorsak siz ne haldesiniz kim bilir
allah sabır versin ablam

çok geçmiş olsun başınız saolsun cnm benim meleğim 17ocakta doğdu o gece ne yağmurlu ne gizemli bi geceydi dimi..

şuan ağlıyorum desem....sizin için dua etmek istiyorum (ediyorum) ama ne diyeceğimi bile bilmiyorum. mafoldumben ne denir ki.....? en güzeli Rabbim cennette sizleri beraber eylesin inşaallah...çok üzgünüm... gerçekten...yüreğim sızladı resmen ...Allah yardımcınız olsun...

canım rabbim sabrını arttırsın yazını okurken aağladım ya bende daha anne olamadım ama olmayıda çok istiyorum 4 yıldır.rabbim kımsenin başına vermesin sabrını kat kat arttırsın rabbim

allah sabırlar versin çok üzüldüm inan gözyaşlarıyla okudum ve bu satırları yazarken hala ağlıyorum annesi o şimdi cennette huzur içinde yatıyor başınız sağolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…