Gunde ne kadar su içersiniz

tatarxixm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2006
1.282
3
48
ne kadar su içiersiniz ben pek içmiyom susamıyom ama içmek lazım saglık için böbrekler için cok önemli bazen aklıma gelmiyor yafisfisfis-tatlicadiarzu-

ben çok su içerim. çorbayla bile içerim. bir yudum çorba, yarım bardak su..kaydirigubbakcemile3..

bende günde 4 litre su içerim ama yinede böbreklerimde taş çıktı tedavi görüyom şi,mdii

ramazanda bile aklıma gelmezzz.
hiç su içmiyorum dersem yeridir.
sarımsaklı yemeği severim.ozaman bile çok nadir su içerim.
aslında içilmesi gerekir...

Su çok önemli bende çok içiyorum günde en az 2-3 lt tüketiyorum..

kendimi zorlayıp 2 -2,5 litre içmeye çalışıyorum.eskiden çok az içerdim.

a.syaa hiç içmesem aklıma gelmiyor ama mecburen masama gözümün önüne koyuyorum zorlada olsada içmeye çalışıyorum ...halbuki hersey için ne kadar faydalı su

günde yarım litreyi bulmuyo çoğu zaman
anca susatıcak bişiler yersem su içiyorum..

Günde 2.5 lt veya daha fazla ama asla 2 lt altına düşmez. hihoyyyt

kışın hiç içmiyorumm desem yeridir sadece akşamları ilacımı alırken yarım bardak
içiyorum ama yazın değişiyor tabi su içmekten davul gibi oluyorumkaydirigubbakcemile3

bende hiç su içemeyenlerdenim.hiç içmesem susamıyorumda.kendimi zorlayarak 1-2 bardak içmeye çalışıyorum.bol su içmek lazım biliyorum hatta arada böbreklerimde ağrıyo yakında bi doktora gitmem lazım.umarım kötü bişey çıkmaz

genellikle 3 litre..ama annem diyor cocukkende asiri su icermisim,su perisi derdi bana hep:)
seker hastaligi falan mi var diye doktora bile gittigimi biliyorum ama yok benimki tamamen zevk,hayatta cay falan icemem varsa yoksa süt ve su:))

yazın 4 litre kışın 1 litre..............suyu çok severim ama soğuklarda içesim gelmiyor...

benim için yaz kış farketmiyor çok su içiyorum heralde
tomlam 3 yada 4 litreyi buluyordur :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…