Gülüş cümbüş evde dogummmm:))

ayy çok hoşmuş doğumunuz.inşallah hep gülerek devam edersiniz hayatınıza

allhim size dogum hikayenize,sakinliginize bayildim resmen..okudugum hikayelerden en ilgi cekici olanini sizinki sectim:)canim sikildikca acip okucam gercekten:)demkki insanlar herseyi dogal akisina biraksalar,bebege gelmesi icin zaman tanisalar hersey nkdr da kolay olucak..yinede sizi tebrik ederim herseyle cok guzel basa cikmissiniz bende hep evde yada yolda dogurursam ne yaparim diye panik oluyordum,ama galiba hastaneler artik evlerden bile tehlikeli hale geldi:)isin sakasi tabiki de bu,allah anali babali buyutsun neseniz hic eksilmesin..

Bu kadar keyifli bir doğum hikayesi okumamıştım. Tiyatro gibi olmuş. Allah evladınızı size bağışlasın

ay şok oldum okurken bir yandan da güldüm aman Allahım ben düşündüm ne yapardım ortalıı yıkardım heralde ama süper güzel bir hikaye canım Allah analı babalı büyütsün bayıldım senşn pozitif olmana süpersiniz maşşallah kırk bir kere.

Maşallah, hayranlıkla okudum.
Allah evlatlarınıza sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin. Yuvanızdan neşe eksik olmasın inşallah.

O kadar doğum hikayesi okududum şu ana kadar ağlamadığım sadece senin hikayen oldu canım.
Gülümseyerek okudum eşimi ve kendimi yerine koydum yine iyi idare etmişsiniz.
Darısı bir avazda benim başıma inşallah.

ya cok guzel fakat bırazda korkutucu bır dogum hıkayenız war bende hamıle kalmak ıstıyorum ama dogumdan cok korkuyorum.. ben bısey sormak ıstıyorum normal dogumda dıkıs atılırken uyusturuptamı atıyorlar yoksa hıc uyusturmadan mı.... bu arada allah bebegınızı sıze bagıslasın

walla soleyecek bışı bulamadım darısı başıma ama hastanede :)))) cuma gunu sunı sancı verılecek bnmde 40 haftam bugun doldu kızımın gelmye nıyetı yok inş sızın gıbı cabucak doguruverırım

Bu arada o en başta eşinizin açtığı kamera doğum boyunca hep açık mıydı ??? 112 görüşmeleri, bebeğin saçını görenlerin kaçışması falan kaydoldu mu ?

Son düzenleme:
Valla ne kadar güzel bi doğum hikayesi ya yeniden bi cesaret geldi bana teşekkürlerr:)) Allah analı babalı büyütsün bebeğinide canım:)

paylaşım için teşekkürler. gerçekten tiyatro gibi bir doğum yaşamışsınız gülmekten gözlerim yaşardı :) Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin.

paylaşım için teşekkürler. gerçekten tiyatro gibi bir doğum yaşamışsınız gülmekten gözlerim yaşardı :) Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin.

dogum hıkayelerını okurken hep aglardım bunu gulerek okudum allhım yuzunuzu hep guldursun ıns

ya varya yemin ediyorum kahkahalarla güldüm bu ne be ....rabbim herkese böyle gülerek doğum nasip etsin dicem ama sanmyorum.rabbim analı babalı büyütsün.her daim gülün

içim kıpır kıpır oldu okurken. Okurken hem ağladım hem kahkahalar attım... KEndimi hayal ettim... Olur mu ki bende bir gün yaşarmıyım ki diye. Zor.... Neyse bebeğininde ömrü bereketli olsun inşallah.

Hic boyle bir dogum hikayesi duymamistim yavrucugunuz ne guzel agrisiz sizisiz gelmis annesini hic uzmeden herkes boyle dogum yapabilse keske

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…