Gülüş cümbüş evde dogummmm:))

Diyaloglara bayıldım ve evde doğurasım geldi
Rabbim evlatlarınızı sağlık sıhhat ve mutlulukla büyütmeyi nasip eder inşallah :)))

vallahi başlık da çok uygun çok hoşuma gitti hikayen :) özellikle ambulanstakinin napıyoki doğurmuyomu demesi :) Allah analı babalı büyütsün ..

gercek ten çok eylenceli dogum hikayeniz ama yinede siz de korkular olmuş tur rabbim yardım etmiş saglıklı ömürlu olsun inş bana da kolay dogum lar herkese de .

Hikayene bayıldım..Yırtıklarında büyük ihtimal kendini kasman ve yanlış zamanda ıkınmandan dolayı olmuş..ama bu kadar guzel bir doğuma değer..Benim bu ilk gebeliğim bunu bir hastanede doğurayım bakayım,öğreniyim herşeyi canlı canlı..ikinci gebeliğimde eğer gebeliğim sorunsuz geçerse ebeyle evde yapmak istiyorum..Özellikle İngilterede ebeyle evde doğurmak çok normal.hatta millet kendini aşıp artık kocasıyla kardeşiyle felan doğuruyor..Ebesiz doktorsuz:) İnşallah bende ikinciyi evde ebeyle doğururum..

inanamıyorum bende kahkahalarla okudum, çok eğlenceli bir doğum olmuş..ailenizle size bol kahkahalı bir hayat diliyorum..çok güzel hikayeniz.

şahane yaa :) o kadar güzel anlatmışsın ki..Rabbim hayırlı uzun ömürler versin ailecek size:) henüz nişanlıyım ama evlenip çocuk sahibi olacağım günün hayalini kuruyorum...normal doğumdan çok korkardım,burda anlatılan doğum hikayelerini okudukça fikrim değişti..inşallah benimde hayırlı evlatlarım olur,cici cici bebeklerim olur normal doğumla inşallah:)Rabbim isteyen herkese nasip etsin böyle güzel anları yaşamayı..

çok komikti ya saçları gören şoka giriyomuş ya birde eren yanınızda oturuyomuş hayal edince çok güldüm allah bağışlasın çoçuklarınızı hep gülün böyle inşallah

Allah saglik , mutluluk versin :) Cok ilginc bir dogum hikayesiydi, okurken guldum bol bol ...

Çok hoş ya gözlerim doldu okurken ne mutlu size sağlıkla ve güle oynaya yavrunuzu kucaklamışsınız.5 yıldızlı hastahaneler bile bazen size bu mutluluğu veremiyor.dotor doktor gezip beğenemiyoruz aslında doğanın dengesi bukadar basit değilmi.Çok güzel bir hikaye gerçekten!

uzun zmndır gırmıyodum

rabbim butun hamişlere kolaylık versin. bi avazda dogurun kızlar. bı ark kamera açıkmıydı dıye somus bagıra bagıra kapattırmıştım yırtıkları soran ark sorun yaşamadım hatta ılk dogumumdan kalan o mınık sertlık bıle yok oldu

allahımmm tum hamişlere benımkı gıbı dogum et ya rabbimmm...... tabi hastanede

Super bi ailesiniz masallah rabbim korusun hepinizi, ben de boyle guzel bi aniyi cok isterdim ama tam bi kabustu

Allah evlatlarınla eşinle çoooooooook uzun ömürlü ve booool kahkahalı bir ömür nasip etsinn Şu saatte güldüm ya Allah ta seni güldürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…