Gülüş cümbüş evde dogummmm:))

Allah analı babalı büyütsün canımda sende ki soğukkanlılığa hayran kaldım süpersin ben olsam saçı görünüyo dediklerinde düşer bayılırdım herhalde

allahım herkese yaşatsınbu duyguyu, anlatıyorum ama yaşamak apayrı bişey, normal dogum yapanlar ve dogumu kolay geçen biçok arkadaş var ama benimki başka bişey sanki
dogumda hep korkulur ya kolay oldugu için belkı ama ayrı bı keyf benım için , o bebişin dogarkenki anını agrısız sancısız yaşamak , deli diyeceksiniz ama o çıkış anı bı ınsana bu kadarmı keyf verır başka cocuk düşünmuyoruz da istemıyoruz da allah kuzularıma ömur versın. fakat o anı tekrar tekrar yaşamak isterim

çevremdekıler şimdi
tekrar cocuk yaparsan 9. ayın dolunca hemen gıt bı hastaneye yatış ıste dıyo

ay canım maşallah sana ama okurkrn çok güldüm güzel bi anı olmuş herkez için,allah ömür versin
bende hamileyim şuan ikinci bebiş inş
kızım var bitane ,ona dogum yapacagım zaman (43 haftalık )dogdu
biz bekle bekle kız gelmedi salı gece doktora gittik,sabah gel sezeryana alalım dedi ben sabah kalktım çok acıkmıştım oturdum:26: güzel bi kahvaltı yaptım aç kalırım düşüncesiyle dr şok olmuştu 7 saat daha bekletti yediklerimi sindirmek için

doğursun mu sorusuna bayıldım 112 deki hemşire süper bir hikayede rol almış valla seninde onunda hayatı boyunca zevkle anlatacakları bir anı ne güzel rabbim bebeğinle huzurlu mutlu sağlıklı bir ömür yaşamayı nasip etsin

Ayyy ne güzel içimize su serptin :)
Allah hepimizin çocuklarını analı-bablı ve sağlıklı başarılı büyütsün.

Bütün anne adaylarına bir avazda kurtulmalarını diliyorum Allah'tan,bebeklerinin mis kokuları gibi de güzel bir hayat :)

Şimdiye kadar okuduğum en hoş ve en eğlenceli doğum hikayesi ,ne yalan söyliyim bayıldım özellikle de soğukkanlılığına Henüz çocuğum yok ama olunca senin gibi güzel bir doğum nasip olsun inş.

Rabbim çocuklarını sana ve eşine bağışlasın..Güle güle sağlıkla büyütün

hahahha cok güldüm yaaa sizede ayrica deli cesareti derlerya iste ondan,,)) benim dogumumda cok komik gecti,tabi evde degildi )

Bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Harikasınız enerjiniz motivasyon eş dost maşallahh Rabbim kuzularınızı bağışlasın size...

Bende 24 haftalık hamileyim evde olsun istermıyım bılmyorum cunku esım sızınkı gıbı sakın kalamaz yanımda duser bayılır e bende onu gorur bende korkudan bayılırım artık cocuk kendımı çıkar orada kalırmı bılemıyeceğimmm

ama umarım sizin ki gibi bende 1 avazda hopppp diye çıkarırım kızımı

ayyy ınanmıorum yaa ne cesaret valla ben hastanede dogum yaptıgım halde dr dedı cocugun basını goruyorum hadı bı daha ıkın dedıgınde ben gormekkk ıstemıoruummm dıye bagırmıstım dr da gulerek sen gorme zaten dedı:))))
evde dogum yapmak cesaret ısı yanıı bravooo sana valla...

ben omrumde boyle guzelbı dogum okumadım bı solukta okudum kız yaman hatunmusun heee:)bahtları guzel olsun yavruların.

bi sancım var ki sorma 38 + 2 yım ama sunu okudum ya yatıp yataga bı avazda cıkarıveresım geldı :) dogururmuyum kı sabaha :S

ayyy ne güldüm ya, alemsiniz gerçekten, sizin duşa girmeniz, eşinizin o sırada kahveyle uğraşması :) 122 ile telefon konuşmalarınız.. gerçekten hepsi ayrı bi alem, hayran kaldım rahatlığınıza, doğum olmuş siz yatak çarşaf düşünmüşsünüz ya :)))))
neyse bebeğiniz hayırlı uğurlu olsun, bi ömür çocuklarınızla eşinizle mutlu olun inşallah..

-dogurayim mi ambulans gelmeden sor

Bir solukta okudum.. Cok guldum, cok eglendim.. masallah sana da bebisine de

maşallah çook rahat bir doğum olmuş ve çok güzel anlatmışsın canım.. son haftalara girdim ben de çok istiyorum normal olsun ama korkuyodum da azıcık.. forumlar sayesinde korkum azaldı, senin sayende de hem çok güldüm hem de rahatladım.. Rabbim sağlık versin evlatlarınla inşaallah!!

18.haftadayım,ama hemen doğurasım geldi ne yalan söyliyim harika bir doğum olmuş,ben de istiyorum aynısından,Allah'ım duy sesimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…