Gülüş cümbüş evde dogummmm:))

ilk defa bi doğum hikayesini kahkahalarla okudumm :) hep ağlardımmm oysaa :) Rabbim cocuklarınızı size sizleri onlara bağışlasın inşallah...

harikasınnnız tek kelimeyle ALLAH bağışlasın evlatlarınıda neşeleri de sizin gibi bol olsun...

cok raha bi dogum atlatmissiniz, evde yapmaniza ragmen.. hos dogumun rahati nedir bende bilemedim simdi ama :) allah nesenizi bozmasin !

hayırlı olsun bebeğiniz, güle güle büyütün ,ne hoş bir doğum bu böyle ,sanırım hastane ortamı ve kasveti insanı çok tedirgin ediyor ,evin rahatlığı bir başka ,tabi birde doğumdan anlayan biri olsaydı :)))

maşallah
hayırı olsun
bir sorumolacak
yırtığım çok olmuş dediniz ya, yırtıktan dolayı bir sorun yaşadınız mı?

Harikasınızzzz, ben çok eğlendim okurken sizi düşünemiyorummmmmmmmmmm

Allah sizi ve çocuklarınızı nazardan saklasın...

:)

süper ya çok güldüm gerçekten hiç unutulmayacak bir anı olmuş valla ilkini çok zor doğurdum ve şoku atlatamadım inşallah bir daha hamile kalırsam böyle kolaylıkla atlatırım.Allah size ve yavrularınıza sağlık versin maşallah...

maşallah ya nasıl keyif alarak hikayenizi okudum anlatamam benim durumum biraz riskli oldugu için karkar oldum herşeyden maşallah Allah bagışlasın unutulmayacak bir dogum olmuş darısı bütün hamişlerin başına...

canım okadar çok güldüm ki özellikle -doğurayım mı? -doğursun mu? -doğurmuyor mu? kısmına
hayırlı uzun ömürlü olsun inşallah :)

cok güzel anlatmşsnz gülmeden okuyamadımm yav

ay gülmekten gözümden yaşlar aktı valla. süpersin.... saglıklı huzurlu senelere bebeginle.... inşallah benimkide eglenceli ve kolay olur. allah hepimizi saglıkla kavuştursun bebeklerine. hayırlı uzun ömürler. sayende çok güldüm allah sizide güldürsün hep.

çarşafı kaldırın yatağa geçmesinbu çok komikti ya
bu kadarmı güzel anlatılır bir doğum hikayesi

Son düzenleme:
Çok güzel di yaa çok güldüm allah her daim güldürsün yüzünüzü canım evlatlaında analı babalı büyüsün sağlıklı sıhhatlı.

Çok güzel bir doğum hikayesi annemle çok güldük okurken ama çokta gülmemek lazım başımada gelebilir.

Ayyyy Allah mutlulugunuzu daim etsin uzun ve hayirli ömürler versin evladina..
Gece gece gülmekten gözumden yas geldi iyi cesaret sendeki.. ben olsam korkudan çiglik atardim ona buna laf yetistirmissin bide hey Allahim ins Rabbim bizlerede böyle kolay ve neseli dogumlar nasip eder

Son düzenleme:
Çok hoş ya gece gece çok güldüm özelliklede ambulans şimdi ne yapıyor,doğurmuyor mu siz tutuyorumm repliği koptum resmen gece gece .Maşallah diyim bebeğinize Allah hepinize birlikte uzun ömürler versin

tutuyorum doğurmuyorum ve çarşaf olayı süperdi Allah hepinizi birbirinize bağışlasın ne diyeyim

ağlıyarak okudum bu kadar güzel bir duyugyu bu kadar tatlı şekılde yasayıp anlatmak ..
hep acı ve kötü yanını yansıtıyorlar bıze ama senın hıkayen okadar güç verdiki bana
inşallah bende tüm hamıle arkadaşlarımda böyle guzellıkte ama hastanede tabıkı :) doğum yaparız :)
eşin ve evlatlarınla saglıklı huzurla yaşlanın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…