Gs sertletirmek iin neler yaplabilir?

Selam arkadaşlar,

Uzun zaman oldu, ben soğuk su masajı ve sabunu hiç bırakmadım.. Fıondık yağının yerini başka yağlar aldı.. Bunları kür halinde uyguluyorum.. Bir süre sonra fındık yağına tekrar döneceğim..

Şimdi paçuli yağı ve greyfurt yağı karışımı kullanıyorum.. Paçuli deforme olan deriyi sıkılaştırıyor.. Bulamıyorsanız çilek yağı da olur.. Greyfurt ise göğüsleri dikleştiriyor..

bıraktığımda eski haline döner mi riskini almaktansa, devam ediyorum.. Sonuç aldıkça daha keyifle yapıyor insan bakımını..

Şu ara spor salonuna başladım.. Maksat sıkılaşmak..

Dört koldan sladırdım kısacası.. Kurtuluş yok..

Herkese kolay gelsin..

En başta kendinizi sevin!!

Sevgiyle kalın!!..

ben greyfurt yağını netten araştırdım.yağ yakıcı özelliği var zayıflamada kullanılıyor diyor.iiyice küçülmesin:dance::dance:

bu yöntemler genç kızlar için de kullanılabilir mi arkadaşlar? ben daha 20 yaşındayım, oldukça büyük göğüslerim vardı, 20 kilo verince 85C olan göğsüm 80B-C ye indi..ve pörsüdü sanki..

göğüs altına kalem koyduğumda da düşmüyor.baya moralim bozuldu daha bu yaşta

tabi canım sende yapabilrsin bu yöntemleri.özellikle buz masajı ve sabun masajını öneriyorum.yağları bende henüz denemedim.

ben de bugün aktara gidip çilek yada paçuli yağı sorucam.. greyfurt yağı bi de..bi de şerbetçi otu formülünü deneyelim..
bugün soğuk duş masajı yaptım buz yerine,evet çok farketti.. sabun olarak bildiğin kalıp sabun mu ? yoksa özel sabunlar falan mı

Merhabalar; benim de büyük göğüs problemim var. Ve biraz sarkıklar. Bunun için unislim ürününe baktım eğer kullanan varsa bana yardımcı olun lütfen...

Greffurt yağı ve fındık yağı toparlamada yardımcı oluyormuş ya küçülme işi?

75 C gibi bir büyüklüğe sahip olsam yeterli :uhm:

greyfurt yağına ve çilek yağına başladım canım. fındık kıllanma yapabilir diye almadım.. hoşuma gitti greyfurt ve çilek

ıleri günlerde deneyimlerini bize yaz olur mu? Çok meraklandım da... Teşekkürler şimdiden :) Ben de alacağım hemen. :1hug:

hiiiiiii fın dık yağıyla hacı amca gibi gezmeyelim
amaniiiiin altın zincir de takar açarız böğrümüzü sırnaşık şey

allah iyiliğini vermesin emi:roflol::roflol::roflol:

aslında itiraf etmeliyim bunu ben doğumdan sonra yumuşadığını bilmiyordum şuan hamileyim.......

hayatım doğumdan sonra değil. daha ziyade emzirme dönemi bitikten sonra eski halinden biraz daha büyük oluyor ama tabii içi süt doluyken diri diri görmeye alıştığımız için sonradan tam bir hayal kırıklığı oluyor. ama üzülme onunda çaresi ver gülüm eğer zaman ayırımta düzenli uygularsan:)))

hayatım sabun cildi kurutup gerdiği için sana sıkılaşmış gibi geliyor olmasın...

kızlar göğüslerde kas yok sadece yağ dokusu var. göğüslerin altında kas var sadece. göğğüslerinizin sarkıklığından şikayetçi isenin eğer, duşta soğuk su komplexi eşliğinde masaj yapın.artı göğüs altı kaslarınızın çalışması için göğüs egzersizleri yapın. arkadaşlar nasıl yapılacağını anlatmışlar zaten yukarılarda.bunlara ek olarak çilek yiyin çilek yağıyla masajda etkili sonuç verecektir. hurmada göğüs büyütücü etkiye sahipmiş. kk da okumuştum ben yine.

ama en önemlisi masaj kan dolaşımını hızlandırıp dirileştirmek sizin elinizde:)))

kızlar , buz masajınıda illa buz vücudunuzda erimek zorunda değil. zaten önümüz kış. kimse onun soğuğuna dayanıpta masaj falan yapmaz,o havada. deliksiz bir poşetin içine buz küplerini koyun ağzınıda sıkıca bağlayın, tabiii içinde hava kalmasın havasınıda alın. sonra göğüslerinizin üzerinde gezdirin.:)))

Soğuk su masajı önce sertleştiriyor ama sonra gene yumuşuyorlar...
Göğüs egzersizleri de göğüslerimi acıtmaya başladı bu iyiye mi işaret sizce ?
:uhm:

kızlar kullandığınız kremlerin isimleri neler deneyimlerinizi paylasırmısınız hangi marka ise yarıyor

Evet, Avon işe yarıyor. Parfüm ve şekillendiricileri dışında çok iddaalı bulmuyorum ama işe yarıyor.

soguk su duyunca bırrrr demiştim hele buzu hiçç degdiremem ama bunu denicem şekerrr yerimseniben

canım bende başka bir haptan yasmine geçtim ve bende 2 aydır o hapı kullanıyorum.10 gündür falan göğüslerimde ağrı acı hissediyorum.acaba sendede belirtisi öylemi başladı yani büyüyeceğine mi delalettir acaba?doğum kontrol hapları büyütür diye biliyorum bende ama 2 senedir ilaç kullanıyorum hatta bu değiştirdiğim 3. ilaç ama hiçbir etki görmedim.ilk defa bundanmıdır bilmem acıyor.emzirme döneminden sonra küçüldü göğüslerim,umarım bu bari fayda eder

fındık yağı gercekten işe yaradımı.
birde yumusaklık derecesı onemli.
uf yaa denicem.

ya bu kalıp sabun herhangi bi kalıp sabun mu yoksa özel bi sabun mu???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…