Gs sertletirmek iin neler yaplabilir?

kızlar yönetmlerinizi okudum umarım gerçekten etkili yöntemlerdir...bende tam tersi kilo aldım ve göğüslerim büyüdü,sarktı gibi(he birde göbek ve mide kısmımdan dolayı gölge düştü göğüslerim)ve de yumuşadı,nişanlıyım yazın evlenicem kısmetse( çok acil yöntemler lazım kızlar((( bu arada sırtımda genişledi(

benimde goguslerim sarkik ve cok yumusak elma puresi sertlestiriyor diye duydum deneyen varmi

Son düzenleme:
:1no2:
aynen canim bende 23 yasindayim kücülüp pörsüdüler resmen iki cocuk emzirdim kolay diil tabi ama toparliycam daha cok genciz

kızlarrr, daha önce duymamıştım bilmiyorumkismile çilek ve çilek yağının ne gibi etkisi var???? :uhm:

bende buz masajini uyguladim ve bayagi bir sertlesme olustu ama nasil diklestirebilirim ki?? Baska neler yapabilirizz

Arkadaşlar yumuşamış göğüsü sertleştirmek için sallama poşet çaylardan limonlu yeşil çayı günde 1 veya 2 su bardağ için.Ben sağlık için içerken bunun çok güzel göğüs sertleştirdiğini,sıkılaştırdığını farkettim.Yalnız şekersiz içeceksiniz.Hem çok kolay hem de ucuz bir yöntem.Ancak yeşil çay içmek göğüsü sadece sertleştiriyor.Sarkıklığına bir etkisi yok.Yani dikleştirmiyor.Yaklaşık 3,5 aydır yeşilçay içiyorum ve göğüslerim sanki silikonlu gibi sertleşti.Ancak dediğim gibi hala sarkık.Şimdi de fulirim göğüs dikleştirici aldım.Burada bir arkadaş çok işe yaradığını yazmış.Deneyip göereceğim.ınşallah iyi sonuç alırsam burda sizinle paylaşırım.

şekersiz limonlu yeşil çay tadı nasıldır.
Gerçi hala daha sarktıktan sonra sertleşse sıkılaşsa ne olacak peki dolgun da mı yapmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
yeşil çayı bende kullanıorum zayıflamak için ama daha sertleştirici etkisini görmedim ..

yeşil çay dediğiniz ne? bildiğimiz bitki çayı mı yoksa yeşil çay diye ayrıca satılıyo mu?

bitki işte yeşil çay açıkta satılıo bildiğim aktarlarda ama poşet çay olarak daha kolay oluyor kullanımı

bitki işte yeşil çay açıkta satılıo bildiğim aktarlarda ama poşet çay olarak daha kolay oluyor kullanımı

demek istediğim hani adaçayı,nane çayı vs gibi bişey mi yoksa ayrıca yeşil çay mı..yeşil diyince herhangi bi bitki sandım da ben...akannehir

selam kıslarrr....bende zamanında 80 kilo idim..ve şuan 51 kiloyum...bu nedenden dolayı iri olan gögüslerim oldukça küçüldüler ve sarkma aşamasındalar
Bi dönem küç kullandım ama işe yaramadı...çörek otu yağını deniyorum 1 haftadan beri ama gözle görülür bişi yine yok...
Şu sabun olayını bende denicem...
Paylaşım için teşekkür ederim hepinize:)

her şeyi deniyorum ama bütün yöntemler geçici :sinifsinif:

fitness a giderken bi egzersiz öğrenmiştim baya işe yarıyor
kollarını avuç içinin biri yere biri de yukarı bakacak sekilde göğüs hizzanda bileklerinden tut sonra ellerini çözmeden iki bileğini de ritmik bi sekilde çek bırak burdan tarif edemedim tam ama hareketi denerseniz nasıl çalıştığını ve hareketi yaparken nereyi çalıştırdığını hissedebiliyorsunuz
bunun yanında kesinlikle banyodan sonra soğuk su...

selam arkadaşlar.6 ay önce doğum yaptım ve maalesef gögüslerim hem aşırı yumuşadı,hemde küçüldüler sertleştirmek ve büyütmek için ne yapabiliim bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..

duştan sonra soguk suyla goguslerıne masaj yaparsan bu durum duzelecektır:ecrin_bebek:

şınav çekmek dambıllarla göğüs egzersizi yapmak göğüsleri dikleştirirmi ve küçültürmü ben küçülmesini istemiyorum sadece dikleşsin malum doğumdan sonra azda olsa sarkma var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…