Gözü dışarıda ve or...u.

O zaman başarmışsınız.

Kendinizi sevin lütfen, terapi almaya da devam edin.

Her şey düzelecek sadece dirayetli ve net olun. Bir daha bu adamı kapınızın önünden bile geçirtmeyin..
İnşallah öyle olur. O kadar zoruma gitti ki o son laflar o kibirli havası. İlk defa midem bulandı kendisinden. Bıktım her defasında aynı şeyleri duymaktan

Küçük bir şehirdeyim özel hastanede bile 1 ay sonraya randevu alabildim, devlet hastanesindeki doktora gitsem 5 dakikadan fazla zaman ayıramıyor maalesef çok yoğun. Belki yakın başka bir şehirde bakabilirim maddi olarak kendimi ayarlayabilirsem

Böyle aşağılayan insanın ( insan değil de neyse )sizi mutlu edeceğine inanmayın. Hayatınızda olduğu sürece sizden hep daha fazlasını isteyecek hayır dedikçe hep küfür, hakaret yerini zamanla şiddete bırakacak.

Bu gibi insanlar değişmez aslında kendi güvensizliğini sizinle tatmin ediyor.

Markete bile göndermeyen sağa sola baktınız diye size küfür eden kişiden sevgi beklemeyin çünkü vermeyecek ve daha fazla canınızı yakacak.

Dilerim bu kişiden sonsuza kadar kurtulursunuz, aksi taktirde mutlu olmayacaksınız.

Okurken biz yuh derken siz yaşarken ne yapıyorsunuz? Kocanız değil nişanlıniz değil bağımlımisiniz hayırdır,bırakın engelleyin her yerden. Size o hakareti edip duracak sizde beni görmek istedi sandım deyin. Öyle birine o lafı yedirmeniz daha uygun olmazmiydi. Hala o adamı düşünüyorsanız ilerde o adamla evlenip dayak da yer hatta sizin canınıza kast eder. Bunu ister misiniz. Sağlıklı düşünün biraz lütfen. Hayat bir ruh hastasına harcayacak kadar basit mi sizin için. Ayrılın uzak durun gerekirse o işten çıkın görmeyin

Siz aşağılanmaya ve hakaret duymayı seviyorsunuz nasıl bir kişiliğiniz var bir kadın olarak ben utandım okuduklarimdan sevgiliniz karaktersiz evet ama kusura bakmayın sizde bu kadar kötü söylemlerden besleniyor gibisiniz nedemek o..p diye ithamda bulunan biri ile hâlâ kusecekmi kirilacakmi diye düşünmeniz kendinize bunu nasıl yakistiriyorsunuz..

Siz bu konuyu daha once farkli bir isimle actiniz mi? Fotograf olayi, ayni isyerini iceren o..., kuyruk sallamali bir konu okumustum.

Bazen ne düşünüyorum biliyor musun? Keşke doğal bir seçilimle veya ilahi bir güçle bir şey sebep olsa da senin kocan gibi hödükler bu dünyadan elenseler,temizlenseler...

Kendine saygın olsun rica ediyorum. Kurtul şu kamburdan...

Biliyorum onsuzluk başta çok zor gelecek. Ama kendine yakıştırdığın sözler ve hayat buyda buyur devam et. Ha aklımı kullanmıyorum ben çöpe attım dersen sen bilirsin

Online terapi de alabilirsiniz.

Kendinize bunu nasıl reva gördüğünüzü anlayamıyorum.
Kendinizi bu kadar güçsüz hissetmeniz, bu ilişkiden kopamamanızın sebebi nedir?
Bir insan hangi sebeplerle duygusal ilişki yaşar, sizin ilişkinizde hangileri var?
Mutlu ve doyumlu hissetmeniz için ne yapmanız gerekiyor?
Bu tarz soruları kendinize sık sık sorun. Verdiğiniz cevaplarla ikna edeceksiniz kendinizi biz ne desek boş.
Burada defalarca yazmışımdır özellikle sizin yapınızda kadınların dişil enerji ile ilgili eğitimlere katılmasını şiddetle tavsiye ederim. İlaç kullanıp düşüncelerinizi uyuşturarak bu konuyu aşamazsınız, tam tersi terapilerle hatalarınızla yüzleşmelisiniz. Çünkü uyuşarak davranış, düşünce ve tavırlarınızı değiştiremezsiniz. Başka bir konuda yine aynı sebep/sonuç ilişkilerini yaşarsınız.
İstanbulda iseniz size çok iyi bir psikolog önerebilirim, şu anda ki terapistinizle devam etseniz bile en azından bir kezde olsa görüşmenizi tavsiye ederim. Kendisini bu tarz eğitimlere katıldığım zaman tanımıştım. Regresyon ve enerji alan temizliğinde çok çok iyi. Nacizane bence ihtiyacınız olan şeyde bu.

Siz bu heriften kurtulmadan 100 saat terapiye gitseniz fayda etmez. Öncelikle tamamen hayatinizdan cikartmalisiniz. Her yerden engelleyin, hatta numaranizi degistirin size ulasamasin. Ve bana o** diyen adamin pezevenki olup onu pazarlarim. Ne demek ya kuyruk salliyorsun, kendini pazarliyorsun. Herkesi kendi gibi bilmesin bi zahmet. Ve böyle suclayip duranlar hep kendileri aldatir. Garantisini verebilirim. Artik kendinize gelin. Hastalandiniz varsayin. Atin su mikropu kaninizdan

Senin ona askin ona kölesi etmis sevdigin icin kabullenmissin askin saygin sevgin azaldikca kölelilikten Azad olacaksin

Sorunun cevabı burada

Beyhan Budak

Başa çıkma yöntemleri

Serhat Yabancı

Kesinlikle tavsiye ederim.
Hatta kendine göre tek tek not al.
Herşeyi bir anda çözeceğini sanma.
Zamanla kendi değerini kendin belirle.

Kesinlikle öyle. Anlatmamamın sebebi bu. Kötü görünmesin, kulağına gitmesin bana kızmasın. Ediyorum edeceğim de

Sizi manipüle etmiş ve efsane bi narsist kendisi, manyağın teki. ruh jastası, bu adamdan kolay kolay kurtulamazsınız kurtularsanız bile kendinize gelmeniz uzun sürer.

tek yolu bıçak gibi kesip bitirmek. Tek hamlede. Kesinlikşe dönüşü olmayacak şekilde bitirin. Tedaviye devam edin çünkü iyi ddğilsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…