Gözü dışarıda ve or...u.

Ben şunu anlamiyorum, birisiyle gorusuyorsunuz ve size orospu diyor? Bu ilk hakarette tepki vermiyor musunuz? Nasil olagan hale geliyor bu hakaret durumlari cok merak ediyorum. Kim oldugu farketmez bana şu adamin cumlelerinden biri dense kiyameti koparirim. Bu adama katlanarak kendi degerini dusuruyorsun. Herkes kendi degerini kendi belirler. Boyle insanlara bile isteye katlaniyorsaniz size mustehak diyorum her zaman. Bas engeli şuna hayatina bak ya istegini giy istedigin gibi gez foto cekil paylas kendine bak ya. Bu adamda 5kurus bile etmez ezik herif.

Burada bile adama bir şey denir de duyar diye korkuyorsunuz he?
La kim bu adam? Cia ajanı mı, peri padişahının oğlu mu? Kim? Gözünüzde ne kadar büyütmüşsünüz.
Bir daha hiçbir yoldan görüşmeyin, gerek sanal gerek yüz yüze. Bu adam sizin sonunuz olur. Öldürür sizi. Bakın yazdım açık açık.

Farkinda olmaniz guzel. Peki sonuç ne, kurtaracak mısınız kendinizi?

Kıskançlık yada içinden çıkan başka biri onları geçte
Size dediği o...pu lafını nasıl sineye çekip onunla birliktesin halâ
Bu duyduğum en basit laf. O yüzden diyorum ya zavallılık diye. İnsanda biraz gurur olur diyorum ben kendime bunu layık görürsem elin oğlu ne yapmasın

Huylu huyundan vazgeçmez güzel kardeşim. Eski güzel günlerine dön.. inan seni çok mutlu edecek birisi çıkacaktır karşına. Yeter ki şu adama vur tekmeyi. Kendi kıymetini bil

Bdv de narsist konusunu okuyun.Sekıllenecek kafanızda adam.Boyle makalelerde varmıs ,ben o konudan sonra okudum ama ruh saglıgım ıcın devam etmedim.
Ordakı hıkayelerde anlatıyorlar,adam sana zarar verse dahı haklı cıkarıyormussun ıcınde.Ben de hata dıyormussun.

İnanın hiçbir vasfı olmayan sadece ağzı iyi laf yapan biri. Ne maddi ne manevi benden iyi üstün değil.
Ama öylr bir aklımdan zorum var ki. Kız arkadaşımla dedikodu yapıyorum ya duyar da yanlış anlar diye gidip kendim söylüyorum. Resmen köpek eğitir gibi adam, ödül ceza sistemiyle yaşıyorum aylardır. Birine anlatmaya utanıyorum da

Bu adamdan kurtulmadikca gittiğiniz tedavi de bir işe yaramayacak.

Her şeyi okudum sayfalarca, günlerce. Hepsinin de farkındayım. Bana iyi gelmiyot en önemlisi, sevmiyor saymıyor.
Çok sağlıklı bir insan olsa dahi bir dk durmamam gerekiyordu böyle hissederken. Ama evet her şey için her zaman beni suçladı, ben de kendimi

Bu duyduğum en basit laf. O yüzden diyorum ya zavallılık diye. İnsanda biraz gurur olur diyorum ben kendime bunu layık görürsem elin oğlu ne yapmasın
Iyide bunun farkındaysan ki öylesin izin verme
O nasıl sana bu kadar ağır laf etme hakkını buluyorsa
Sende tavrını koy bu kadar da ezdirme
Hem psikoloji şiddet var hem sözlük şiddet
Ayrıl niye bu adamla birliktesin
Halen kocam diyorsun
Yanı evini düzenini bozmamak için mi yoksa koca vazgeçilmez bir varlık mi senin için
Nereye kadar böyle gidicek

Evli değilim ki. Çok şükür o aptallığı yapmadım. Babaannem toparlansın her şeyi açıkça aileme anlatmayı düşünüyorum. Yapamadığım çekindiğim ne varsa yapmam gerekiyor en azından manevi olarak yanımda olsunlar, onlar da aylardır anlamıyor ne olduğunu

insanin kendine yaptigi kotulugu kimse yapamaz. O adam hadi oyle siz niye boylesiniz? Salin ipini gitsin cozumu bu kadar basit
İnanın bilmiyorum niye böyle olduğumu, çok kötü bir zamanda girdi hayatıma iyi de geldi başta şimdi ne olsa o zamanları arıyorum ama bulamıyorum

Doktorum da kesinlikle öyle diyor. Cesaret edip ona da yeniden görüştüğümü söyleyemedim. Pazartesi randevum var. Açıkça konuşmam gerekiyor ama ben bu kafayla devam ettiğim sürece adam ne yapacak bilmiyorum
Hayat böyle bir insana kendini ezdirecek kadar kısa. Yazık onunla geçen her saniye size yazık.

Önce ondan ayrılın bakın hayatınız nasıl da düzene giriyor. Sizi aşağıya çekmekten başka bir katkısı olmayan adamları hayatınıza almayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…