Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
Bu sefer katılamadım :)
Ama oy kullanıyorum...Bu arada 1 ve 3 numaralı arkadaşlar şeker mi şeker makyaj yapmışlar bayıldım
katılan tüm arkadaşların emeğine sağlık hepsi çok hoşlar kaşlar gözler maşallah zaten

kombin için de geçenlerde bir davete giderken ki kombinimle katılayım demiştim , çeken arkadaşım sağolsun on resmin onu da tiretilir mi yaaaya bulanık ya titrek

Bende saskınım valla bırdahakı yarısmaya acık renk farı surucem bıraz koyu renk kenarlara tmm hıc karıstırmaymıs gecısmıs onem vermıcem

Bende saskınım valla bırdahakı yarısmaya acık renk farı surucem bıraz koyu renk kenarlara tmm hıc karıstırmaymıs gecısmıs onem vermıcem
Bwlki onlar da önem vermiştr de fotoğrafta öyle çıkmamıştır :)

olabılır tabı ben oyle demek ıstemedım begenılere bakılınca mıllet oyle sevıyo demekkı yarısmalarda bende arza gore sunum yapıcam demek ıstedım
Bence meeesaj küçümsemeek gibi olmuş. Bi tanee siyah bişey süreyim de dağıtmayayım vs.
Biz de böyle yaparsak oy verenleree laf söylemeyelim.

evet arkadaşlar,kazananı açıklıyorum.
katılan diğer arkadaşları da.
hepinize çok teşekkür ederim bu arada.
yarışmaya katılıp emek verdiğiniz için.
güzel makyajlarınız içinde.
oylamaya katılan kk'lı arkadaşlar, yarışmamıza oylarınızla katkıda bulunduğunuz için sizede teşekkürler.

kombin için de geçenlerde bir davete giderken ki kombinimle katılayım demiştim , çeken arkadaşım sağolsun on resmin onu da tiretilir mi yaaaya bulanık ya titrek
hahaha beceriksizliğinde bu kadarı olur , bende öyleyimdir bir başkaısnı çekeceğim vakit elim titrer hep güzelliğinden olsa gerek

Teşekkürler:)
Katılan herkesi tebrik ederim, diğer yarışmalarda buluşmak üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…