Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
yeni üyeyim ama yarışmaya bende katılmak istiyorum nasıl oluyor bilgi alabilirimiyim ?

Bu arada Popüler Makyaj yazıyor ya Koalina'nın ismi altında. bir sonraki yarışma 1. belli olana kadar kalacak ama daha güzel bir isim bulursanız söyleyin değiştirelim.

Moda yarışmasında En Tarz Üye, yemekte Ayın şefi gibi isimler bulduk ama makyaja bulamadık :)

Herkesin makyaji guzel olmus ama ben oyumu HLO 'ya vermis idim. :) Soyleyeyim dedim nedense. :)
Bir de bu yarismada ters kose oldum. Soyle ki ben 6 numarayi @bibiskremversem saniyordum hatta emin idim. Oteki yarismadan gozleri aklimda oyle yer etmis. Amaa solidio imis.
Bu da boyle bir animdi.

valla tam benlik bir yarışmaymış makyaj delisi olarak yinede resim yüklemek isterim yaptığım makyajın görünmesi için :)
Makyaj yarismalarina bir donem ara verilecekti diye hatirliyorum ama kombin yarismasi var. Sokak modasi. Ona katilabilirsin icinde kaldiysa. :)

şekerim hamileyim moda filan kalmadı bende koca göbekle de çok tarz olamıyorum malesef 5 ay sonra görüşürüz bu konuda inşallah doğum sonrası
Ayy niye kiz? 4 aylik hamilesin sanirim dogru mu anladim? Bence hamileler cok seker oluyorlar. Sen de güzelsindir eminim zaten 4 aylik gobekten ne olacak? Neyse zorlama yok, bir dahakine katilirsin bebegin de hayirli olsun.:)

aaa bitmiş oylama,misafir trafiğinden vaktim olmadı ki çooook tebrik ederim @Koalina devamını dilerim canım

yaşasın ben de ikinci oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…