Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
gerçekten çok ilerii gidiliyor. burada kimse profesyonel değil. ayıp ediyorsunuz. gerçekten çok ayıp ediyorsunuz.
ellerinize sağlık demek bu kadarmı zor. bu kadarmı ağır eleştirmek zorundasınız. kkdaki yarışmalara katılımın artık olmamasınımı istiyorsunuz.
insanları inciterek mutlumu oluyorsunuz.
katılanlar yarışmadan çekilmek için bana yazıyorlar. haklılar evet. çok haklılar.
konuya bir daha asla katılmayacağım diyenler var. saygıyı biliyormusunuz. büyük harfle yazayımmmı SAYGI.
TDK baksın anlamını bilmeyen . emeğe saygı, katılan arkadaşlara saygı. yarışmaya saygı.
gerçekten işin eğlencesinini m ahvettiniz
Anlatamazsın:KK51:
Bazılarının Hayattaki tek eğlenceleri bu.

gerçekten çok ilerii gidiliyor. burada kimse profesyonel değil. ayıp ediyorsunuz. gerçekten çok ayıp ediyorsunuz.
ellerinize sağlık demek bu kadarmı zor. bu kadarmı ağır eleştirmek zorundasınız. kkdaki yarışmalara katılımın artık olmamasınımı istiyorsunuz.
katılanlar yarışmadan çekilmek için bana yazıyorlar. haklılar evet. çok haklılar.
konuya bir daha asla katılmayacağım diyenler var. saygıyı biliyormusunuz. büyük harfle yazayımmmı SAYGI.
TDK baksın anlamını bilmeyen . emeğe saygı, katılan arkadaşlara saygı. yarışmaya saygı.
:KK60::KK52::KK52::KK52:

:KK61:çok duygulandım annemiz gelmişte bize destek oluyor gibi canım benim iyiki varsın:KK61:

not...biz iyiyiz hazmettik eğlenceye devam:KK71::rolleyes:

göbek çıkmış,kalça büyük,silikon düşünmüyormusun,bacakların kalın,bilekleri yamuk yada belki tam tersi
ay ne incesin,nerden aldın,çok yakıştırmışsın,formunu nasıl koruyorsun,çok güzelsin,maşALLAH
ve tabi ki olmazsa olmaz bir soru yaş kaç :))

Kilolu ol yada olma,ister göbek fırlasın fırlamasın,hiç önemli değil bana göre,
Burada ne güzel bir yarışma yapılıyor,tadında gitsin,kimse kimseye laf atmasın..
Keyif alalım bu yarışmadan..

yok gerçekten sinirim bozuldu. bu yarışmayı ben açtım. sizlerin bunu yaşaması beni çok üzdü.. sadece eğlenelim biraz hareket olsun vakit geçirelim demiştim. böyle eleştiriler olacağını bilseydim,sizi bu kadar inciteceklerini yeminle bu yarışma için kazenle konuşmazdım. sorumlu hissettim şimdi kendimi

yok gerçekten sinirim bozuldu. bu yarışmayı ben açtım. sizlerin bunu yaşaması beni çok üzdü.. sadece eğlenelim biraz hareket olsun vakit geçirelim demiştim. böyle eleştiriler olacağını bilseydim,sizi bu kadar inciteceklerini yeminle bu yarışma için kazenle konuşmazdım. sorumlu hissettim şimdi kendimi
Eğlence kaldığı yerden devam etsin hadiiii bakalım :KK9::KK71::KK71::KK71::KK73::KK73:

Kendini neden suçlu hissediyorsun ki okicim..
Eleştiri her zaman olur,ama bunu yaparken de düzgün yapmak önemlidir,Karşısındaki kişiye zarar vermemek lazım..

image.jpg
Reklam arası KAKULE KAÇAR....

:KK71::KK70::KK70::KK71::KK70::KK70::KK71::KK70::KK70::KK71::KK70::KK70:

image.jpg

image.jpg

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 81
X