Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
Hadi su yaptigimiz makyajlarla iddiali olsak neyse dicem de biz de isin girgirindayiz. Bazilari ne kadar ciddi elestiri yapiyor. Kiminin makinesi iyi degildi, kiminin malzemesi yoktu, kimi beceremedi ama yine de katildi. Boyle gelin makyaji mi kaldi denirse ben bu yoruma alinirim kimse kusura bakmasin.

Takmadim pinkim ya, burda yarismacilar bile bu kadar ciddi degil. Olumsuz elestiri yapanlara kizmam da dedigim gibi boyle makyaj mi kaldi denirse ona bozulurum iste.

herkesin kendi fikri neden acımasız olsun ki gelin olarak pempe renk çok demode bence bu benim fikrim olabilir sizde güzel bulursunuz buda sizin fikriniz emek yok demiyor kimse neden eleştiri gelince öyle anlıyorsunuz
dha önceki yarışmada da oy verdim beğendimm ama bu katogoride beklentim daha yüksekti
yinede beğendiğim varr ve özellikle söylüyorum verilen emek zaten gözüküyoırr hekes anlamak istediği gibi anlıyorr

Takmadim pinkim ya, burda yarismacilar bile bu kadar ciddi degil. Olumsuz elestiri yapanlara kizmam da dedigim gibi boyle makyaj mi kaldi denirse ona bozulurum iste.
Canım konuşmak için konuşuluyor işte, bana kalsa düğünümde makyaj bile yapmazdım, zorunda bırakıldığım için çok hafif yaptırdım, zevk meselesi boşver sen. Tabi ki de katılıp eğlenmeye devam edeceksin

aslında bu temanın çokta keskin çizgileri yok, her gelinin zevki farklı

aynen öyle. kimi sade ister, kimi abartılı ister. kimi mat renkleri ister, kimi sedefli-simli renkleri ister. kimi takma kirpik ister, kimi istemez. kimi eyeliner ister, kimi istemez. yani zevkler çok farklı. illa bütün gelin makyajları sade olmalı, ya da gri olmalı, ya da renkli ve canlı olmalı diye bir şey denilemez.... genelleme yapmamak lazım.

Burda onbir kişi adına konuşuyorum isterse tartışma ortamı olsun hiç umurumda değil başta O okypete olmak üzere yarışmacı onbir arkadaş emek harcadık ve katıldık bu yarışmaya . Ya eleştiri yaparken kelimelerinzi özenle seçin ya da şöleee bi göz atıp çıkın başka topiklerde gezip gezip çıktığınız gibi . Bu bir eğlence bu bir yarışma yani oyun .. Emek sarfedip katılınan bi yarışma var ve buraya yazıp ben olsam daha iyi yapardım imaları , çok özensiz gelin makyajı değil zevksiz kelimeleri ... Şu beğenmeyen hanımlar evliyseniz gelinken yaptırdığınız makyajları ,, bekar iseniz de aynanın karşısına geçip iki boya sürünüp saçma bi şekilde kendi göZünüzü çekmeyi deneyerek yaptığınız gelin makyajını buraya koyunda bi bakalım .. Ne kadar gelin makyajı , ne kadar zevkli yada çağa uygun .. Buyrun .. Bekliyoruz . Bırakında doatluklar kurduğumuz bu platformda ağız tadıyla eğlenelim . Lütfen !

ya öyle dedik evette, ısrarla bu yarışma hayal kırıklığına uğrattı,bütün katılımcılar özentisiz,demode gibi yorumlar geldikçe gerildik hepte üstüste geldi alıştıra alıştıra gelseydiler bari

benim yorumlarım arasında da vardı 90lı yıllar benzetmeleri ama bunları olumsuz eleştiri olarak almadınız umarım.

ben konuyu okumaya yeni başladım. öyle yorumlar geldiyse hiç hoş olmamış, insanlar emek verip yarışmaya katılmışlar sonuçta. özensiz, demode gibi laflar hoş değil. çok biliyorlarsa kendileri bir makyaj yapsınlar da görelim nasıl oluyormuş özenli ve moda makyajlar... hariçten gazel okumak kolay...

Bu arada ben de katıldım ... Evet on bir kişiden biri benim ama kim ... Belki o çok sade olan benim , belki pembiş benim , yada yanar dönerim hınmn ? Ama katıldım o cesaret ve eğlence anlayışı bende var eleştiriyede açığım sonuna kadar ama öyle uzaktan durupda laf söylemeyin Ay ne çok konuştum çok pardon kızlar

sen konuşkansın ben hem konuşkan hem cep mesajlarını gizlice okuyan saygısızım ben ne yapayım :)))

Ne oldu kızlar yaa

yok bişi tatlım hazmetmek için soda içiyok
benim yorumlarım arasında da vardı 90lı yıllar benzetmeleri ama bunları olumsuz eleştiri olarak almadınız umarım.

kendi adıma asla olumsuz bulmadım hatta beğendiğimi de yazdım yorumlarını, tek tek madde madde uğraşmışsın ellerine sağlık tatlım...biz eleştiriye açığız dedik zaten ama direk genelleme yaparak özentisiz bulanlar varya hepimizi birden toplu katliam edenler

Ne oldu kızlar yaa
Hanımanne sonunda dayanamadım deşifre oldum ... Yarışma yapıyos şurdaa ya yok olmamışşş yok özensiz bilmem ne herkes yazıyo da yazıyo .. Beğenmeyen oylamaya dahi katılmaz çıkar beğenende beğendiğine oy verir diğerlerini yermek niye ? Biz yemek yarışmasında böyle ni yapıyoruz emek var ortada ya yazıktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…