Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
açıkcası pek bğenmedim makyajları:KK12: hele bazıları gelin konsepti değil sanki günlükkk :KK57:
oyumu henüz kullanmadım 10 2 6 numara fena değil:KK51:
gelin konseptini çok istemişlerdi daha güzel bekliyordumm

katılıyorum..herkes elinden geldigini yapmıs tabikide ama ozenilmemiş gibi duruyor

Ben ne anlarım gelin makyajından , senin neyine :KK53:
Heleki bana bu kadar uzak olan bir konsepte katıldımya kendimi tebrik ediyorum .gelinlik , düğün hiç ilgi alanıma girmiyor .
Keşke başka konsept olsaydı.

Bazı olumsuz yorumlarada canı Yürekten katılıyorum:)

merhabalar bu yarışmaya ben katılmadım kaçırmışım sanırım :110:
bütün yarışmacı arkadaşları tebrik ediyorum gerçekten çok güzel makyajlar:)
oyumu 10 numaralı makyaja verdim :KK68:ben gelin olsaydım o şekilde daha sade bir makyaj tercih ederim

adayları zayıf bulduğumu itiraf etmeliyim. böyle olacağını bilseydim katılırdım :KK14: bu yüzden oylamaya da katılamıyciim sanırım. ama illa bir seçim yapacaksam diğerlerinden daha özenilmiş diye sadece 2 derdim. :KK52:

Bazi arkadaslar alinganlik yapiyor tabiyki prefesyonel beklemiyoruz gorundugu kadar kolay degil makyaj yapmak ama pembe gelin makyajimi kaldi bu devirde

Bazi arkadaslar alinganlik yapiyor tabiyki prefesyonel beklemiyoruz gorundugu kadar kolay degil makyaj yapmak ama pembe gelin makyajimi kaldi bu devirde
Bu lafi derseniz tabi aliniriz, ne demek pembe makyaj mi kaldi? Bunu daha once bicok kere soyledik gelin makyajinin bi siniri yoktur, ben hafif severim sen agir, o renkli sever bu daha sade, bunun olcusu yok. Ben bi daha kesinlikle katilmicam yarismalara, resmen emekler goz ardi ediliyor, bence cok acimasiz elestiriler... Elestiriye aciktim ama artik degilim, bu da ders olsun. Bu arada pembe makyaj yapan ben degilim.

Adım Hıdır elimden gelen budur
Biz anca bu kadar yapabildik efendim.
El becerimiz ve zevklerimizle bu kadar oldu.
Hepsi de ayri ayri çok güzel .:KK14:
Bu kadar neden elestirme ihtiyaci hissetti ki bazilari. Egleniyoruz surda, benim amacim benim makyajim tam gelin makyaji gibi dedirtmek degil ki, kimsenin degil. Ben de o renkli makyaji kullanmam gelin makyaji olarak ama arkadas begenmis yapmis cok da guzel yapmis eline saglik ama hic de demedim, bu nasil makyaj, bu devirde kaldi mi boyle makyaj, laflara bak.
Cok sogudum ben ya.

yarışmaya bende katılıcaktım ama beceremem ya da beğenilmez diye katılmadım. yarışmaya katılan tüm arkadaşları tebrik ediyorum :KK9:

Bu lafi derseniz tabi aliniriz, ne demek pembe makyaj mi kaldi? Bunu daha once bicok kere soyledik gelin makyajinin bi siniri yoktur, ben hafif severim sen agir, o renkli sever bu daha sade, bunun olcusu yok. Ben bi daha kesinlikle katilmicam yarismalara, resmen emekler goz ardi ediliyor, bence cok acimasiz elestiriler... Elestiriye aciktim ama artik degilim, bu da ders olsun. Bu arada pembe makyaj yapan ben degilim.

çok haklısın canım, ben de katılmama kararı aldım. Zevkler değil teknikler yarışıyor diyoruz ama nafile, elimizde ne varsa onu kullandık diyoruz ne demodeliğimiz kaldı ne özentisiz olduğumuz maksat eğlenmekti diyoruz hayal kırıklığı yaşamış bazıları, bizde kimseyi üzmeyelim katılmayalım:stop:

çok haklısın canım, ben de katılmama kararı aldım. Zevkler değil teknikler yarışıyor diyoruz ama nafile, elimizde ne varsa onu kullandık diyoruz ne demode olmadığımız kaldı ne özentisiz olduğumuz maksat eğlenmekti diyoruz hayal kırıklığı yaşamış bazıları, bizde kimseyi üzmeyelim katılmayalım:stop:
Aynen bu hayal kirikligini onlara yasatmaya hakkimiz yok degil mi? Bu makyajlari yapip gelin makyaji diye cikiyoruz ortaya ne kadar zevksiziz:KK51:

Aynen bu hayal kirikligini onlara yasatmaya hakkimiz yok degil mi? Bu makyajlari yapip gelin makyaji diye cikiyoruz ortaya ne kadar zevksiziz:KK51:

mesela ben, mecburen o renkleri kullandım başka farım yoktu maddi sıkıntım olmasa bende gider alırım trendi ürünleri, neyi nasıl kullandığımı anlatsam herkez şok olur çok farklı bir teknikle yaptım herşeyi kurumuş farı ıslatarak bence şahanede oldu hiç kimse kusura bakmasın eleştiriğe açığız ama lütfen kırıcı olmasınlar... buyrun katılın kimse tutmuyor ki sizi:cry:

Canım herkesi memnun edemezsin ki, olumsuz eleştirilere bakıp neden geri duracakmışsın. Daha iyi yapacağını düşünen varsa katılsın hepimiz öğrenelim, bende sallarım en iyisini ben biliyorum ben yaparım diye, nasılsa katılmadım ispat etmek zorunluluğumda yok! Lafff.. takmana bile şaşırdım

X