Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
Kim dedi sana saygısız ay ? :eek: Bu arada 90 lı yıl meseleni okudum hiçde kırıcı değildin canım güZelce yorum yapmışın gayet doğal yani
başka bir paylaşımda :)) neyse biz önümüze bakalım hediyesiz yarışsak acaba devamı gelir mi yarışmaların?kombin yarışması olacakmış ya ne bilim orda daha sert eleştiriler olur gibime geliyor.oje yarışması içinse tırnak yapım güzel değil ki :KK43:

başka bir paylaşımda :)) neyse biz önümüze bakalım hediyesiz yarışsak acaba devamı gelir mi yarışmaların?kombin yarışması olacakmış ya ne bilim orda daha sert eleştiriler olur gibime geliyor.oje yarışması içinse tırnak yapım güzel değil ki :KK43:
Kombin yarışmasına katılsak ne elwştirilwr gelir " ayyy fakirr tarz değilsinler , çok havalısın kocanın parasıyla mı aldınlar " :-)Ahhh ahhh :KK71:

çamaşır suyundan çiften tırnak mı kaldı hangi elle yarışmaya giricen:KK70:, kombin olabilir...en kolayı gözdü beeee:KK70::KK70:

Ben de ojeye katılayım diyordum ama yarına misafirim var, temizlik yapmaktan tırnaklarım mahvoldu ve kestim dibinden..Kombinde de eminim "o göbeğe o giyilir mi, o göğüse dekolte olmuş mu" tarzı yorumlar gelir:KK70:

yok bişi tatlım hazmetmek için soda içiyok:KK30::KK70:

kendi adıma asla olumsuz bulmadım hatta beğendiğimi de yazdım yorumlarını, tek tek madde madde uğraşmışsın ellerine sağlık tatlım...biz eleştiriye açığız dedik zaten ama direk genelleme yaparak özentisiz bulanlar varya hepimizi birden toplu katliam edenler:KK70::KK70:

Soda rakıyla içilir :KK50::KK50: boşverin yahu duymayın okumayın işte

Hanımanne sonunda dayanamadım deşifre oldum ... Yarışma yapıyos şurdaa ya yok olmamışşş yok özensiz bilmem ne herkes yazıyo da yazıyo .. Beğenmeyen oylamaya dahi katılmaz çıkar beğenende beğendiğine oy verir diğerlerini yermek niye ? Biz yemek yarışmasında böyle ni yapıyoruz emek var ortada ya yazıktır

Diloşş,boşver tatlım,isteyen oyunu verir çıkar,beğenmeyen yazmasın yani .

ben de Koalina Koalina gibi tek tek değerlendirme yapmak istiyorum. böyle yapıcı eleştirilere bence daha iyi olacaktır diye düşünüyorum çünkü.

1- kirpikler biraz daha yoğun olsaydı ve kaşlar doldurulsaydı daha iyi olurdu.
2- eyeliner içe kadar kalın bir şekilde çekilmiş. daha ince olabilirdi göz içinde.
3- favorim. renk seçimine bayıldım. bembeyaz bir gelinliğe çok yakışacak bir göz makyajı. dudağı göremiyoruz ama sade bir dudak makyajı ve ten makyajı ile mükemmel bir gelin malyajı olacaktır bana göre. ben de katılsaydım pembe ağırlıklı bir makyaj yapacaktım muhtemelen.
4- renk seçimi güzel. ama tek eksiği takma kirpik diye düşünüyorum. bana göre kirpikler biraz daha çarpıcı olmalı, ama hoş, sade bir makyaj olmuş.
5- fotoğrafta renkler soğuk çıkmış. sanıyorum ki açık altın sarısı bir far kullanılmış ama çok belli belirsiz. bu göz makyajına uygun bir dudak makyajı hayal edemedim...
6- renklerin uygulanışı, takma kirpikler falan, tek başına mükemmel bir makyaj. en profosyonel makyaj diyebilirim. ama kendi kafamda oluşturduğum gelin konseptine uymuyor.
7- malesef fotoğrafın açısı göz makyajı hakkında fikir vermiyor. tek anladığım şey takma kirpikler kullanılmış, ama göz kapakları? renk seçimi?
8- fotonın kenarlarında bulanıklaştırma efekti kullanıldığı için göz makyajının özellikle koyu kısmı belli değil. fotoğrafın azizliğine uğramış...
9- beyaz renk biraz fazla yoğun kullanılmış. kirpikler süper.
10- fotoğrafın çekim açısı sebebiyle belli değil. malesef anlayamadım makyajı. renk de biraz soluk ve karanlık çıkmış.
11- bu makyajı beğendim ama göz kapağının katlanma yerindeki koyu far biraz daha iyi dağıtılabilirdi.

gerçekten çok ilerii gidiliyor. burada kimse profesyonel değil. ayıp ediyorsunuz. gerçekten çok ayıp ediyorsunuz.
ellerinize sağlık demek bu kadarmı zor. bu kadarmı ağır eleştirmek zorundasınız. kkdaki yarışmalara katılımın artık olmamasınımı istiyorsunuz.
insanları inciterek mutlumu oluyorsunuz.
katılanlar yarışmadan çekilmek için bana yazıyorlar. haklılar evet. çok haklılar.
konuya bir daha asla katılmayacağım diyenler var. saygıyı biliyormusunuz. büyük harfle yazayımmmı SAYGI.
TDK baksın anlamını bilmeyen . emeğe saygı, katılan arkadaşlara saygı. yarışmaya saygı.
gerçekten işin eğlencesinini m ahvettiniz

Kombin yarışmasına katılsak ne elwştirilwr gelir " ayyy fakirr tarz değilsinler , çok havalısın kocanın parasıyla mı aldınlar " :-)Ahhh ahhh :KK71:
göbek çıkmış,kalça büyük,silikon düşünmüyormusun,bacakların kalın,bilekleri yamuk yada belki tam tersi
ay ne incesin,nerden aldın,çok yakıştırmışsın,formunu nasıl koruyorsun,çok güzelsin,maşALLAH
ve tabi ki olmazsa olmaz bir soru yaş kaç :))

X