Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
Bana o kadar abartı geldi ki, kimse de yakıştıramadı bana o_O

Doktora neden gittin?

bakma burda gülüp eğlendiğime 2 gündür ateşler içindeyim zencefil tarçın bal nane limon ahtara döndü mutfak ama nafile, en nihayet gittim sağlıkocağına bir düzine ilaç aldım...ama çok şükür ölmedik ayaktayız, parmaklarım sağlam:KK70::KK70:

:KK70::KK70:Beni bulman imkansız imkansız imkansız :KK53::KK53: Şaka şaka çok kolay aslında beni bulmak :KK53:

Ben de millan gibi yapıcam bi liste, biraz düşüneyim de :KK49:

aslında eskiden öyle yapılırdı tek tek yorum yapılırdı, biz eskiyiz siz bilmezsiniz çocuklar:KK70::KK70:

bakma burda gülüp eğlendiğime 2 gündür ateşler içindeyim zencefil tarçın bal nane limon ahtara döndü mutfak ama nafile, en nihayet gittim sağlıkocağına bir düzine ilaç aldım...ama çok şükür ölmedik ayaktayız, parmaklarım sağlam:KK70::KK70:
Geçmiş olsun canım, ben de aynı haldeyim 3 gündür battaniyenin altında buralarda takılıyorum, burnum akıyor bazen ateşim çıkıyor ama yine de vazgeçmiyorum internetten :KK53:

Adaylar belli olmuşşş,karar vermek lazım demi

bak bu imzan var ya canım her gördüğümde yüzümü güldüyor özellikle sağdan 3. teyze var ya işte o benim ilerde ki halim makyaj yapa yapa ,gözümü sile sile çöktüm :KK70:o nedenle bir daha yarışma teması göz makyajı olmasın lütfen lütfen lütfen dayanamıyorum ben yaaa:KK61:bağımlılık yaptı resmen:KK53:

bak bu imzan var ya canım her gördüğümde yüzümü güldüyor özellikle sağdan 3. teyze var ya işte o benim ilerde ki halim makyaj yapa yapa ,gözümü sile sile çöktüm :KK70:o nedenle bir daha yarışma teması göz makyajı olmasın lütfen lütfen lütfen dayanamıyorum ben yaaa:KK61:bağımlılık yaptı resmen:KK53:

Bu imza varya KK'nın ihtiyar heyeti üyeleri onlar :KK53::KK53:

Tahriş oldu göz kapaklarımız :KK70::KK30:

X