Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
Vaaay şimdide butun güzel gozluler gelmiş..
Karar veremıyorum..biraz daha inceliim..

IMG_3601.jpg
:KK70::KK70::KK70:
vovvvvvvvvvvvv siyah tonlarrrrr iyimiş benceeeeeee

1 numara rımele bıraz daha önem ver..kirpiklerini coştur..

2 numara çok arabik geldi..ben ağır makyaj sevmem..ama güzel yapmış..

3 numara çok pembe pembe yeni makyaj yapan çocuklar gibi

4 numara eyeliner veya kalemini çok güzel surmussun..farını çok güzel dagıtmışsın..istedigim sadeliğe sahıp bı makyaj..

5numara far rengın ten rengını ıyıce soldurmuş..bıraz daha canlı yapsaydın keşke

6 numara sanırım kım olduğunu tahmin ediyorum..dıger yarısmadakı yorumlarından..neyse ama bence kategorıye uymamış çok gokkusagı olmuş..ama süper makyaj yapıyorsun belliki..

7 numara fotoyu yanlış cekmişsin..kirpik ve göz var sadece makyaj nerde kuzu?

8 numara gelinin kız kardeşi makyajı bu sankı..ama gözler o biçim maşallah..

9 numara gozunun altındakı o beyaz veya grimsi seyı surmeseydın süper olurdu..begendım seni ama oy vermedim..

10 numara..sana bakınca bu gelin dedim..

11 numara çok silik bi makyaj yapmışsın..eyelınerı belırgın tutsaydın keşke..

Ve tekrar 6 numara..ebru yaşara benzıyor gozlerın..

Yok be, iyi olabilir de ben bunu istemedim ki, neden marjinal bi gelin yaptı beni bu kuaför anlamadım :KK53::KK53:

bi dr'a gittim geldim neler neler kaçırmışım gelinlik makyajını bile paylaşmışsın canım, ama sana katılıyorum cidden çok siyah olmuş, gerçi bütün olarak bakmak lazım sonuçta gelinliğin yapısı yüz yapısı saç rengi herşeye dikkat edilerek yapılıyor makyaj... sadece göze bakınca olmuyor:KK69:

bi dr'a gittim geldim neler neler kaçırmışım gelinlik makyajını bile paylaşmışsın canım, ama sana katılıyorum cidden çok siyah olmuş, gerçi bütün olarak bakmak lazım sonuçta gelinliğin yapısı yüz yapısı saç rengi herşeye dikkat edilerek yapılıyor makyaj... sadece göze bakınca olmuyor:KK69:
Bana o kadar abartı geldi ki, kimse de yakıştıramadı bana o_O

Doktora neden gittin?

X