Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
Gelin makyajının kalıplı teması yokki. Kendim gelinken bile eyelinerden ibaret siyah bir makyaj yaptırmıştım.

İşte sırf bu yüzden gelin makyajı kategorisi olmasını hiç istememiştim, standardı yok çünkü. Oy vermek istedim ama çok zorlandım.
Katılan herkesin eline, emeğine sağlık bu arada. :KK52:

Aklıma geldi de kuzenim evleniyor 12 sene önce ben 10 yasindayim.
Tabi beni de kuaföre goturecekler bende abartili kirmizi güllü bi abiye begenmisim tabi illa bunu alcam diyorum annem diyor yapma etme Ceylin başka birşey al yok dedim illa bunu alcam.
Her neyse aldirdim bunu bi heyecan bi heyecan.
Düğün günü geldi kuaföre gittik.
Sevgili kuaför ablalarim demir bi çubuğu ocakta isitip saclarimi sarmaya basladilar :KK53:
O gunun sartlariyla :KK45:
Her neyse bana bi makyaj yaptilar yemin ederim sahne alacak Ebru Gundes gibiydim .
Kipkirmuzi bir ruj pariltili yesilli bordolu bir makyaj :KK70:
Ayyyy.
Anneme makyaj yaptircam diye de bi ton dil dokmustum birde :110:
Kimse de dememis kuagorde kucucuk kiza ne makyaji diye:KK53::KK53:

5 numaraya verdim gitti, teknik ve yaratıcılık olarak diğerlerinden sıyrılan vay canına dedirten bir makyaj göremedim ne yazık ki - kategorinin azizliği diyelim :p - ama 5 numara tam bir gelin gibi bakmış mutluluktan gözlerinin için gülüyor. :-) Umarım gerçekten mutludur. :KK51:
Kaşına gözüne yakışan bir renk seçmiş tebrik ederim, gelinde sadelikten yanayım fazla renkli ve parlak sevmiyorum. :KK51:

şimdi gelin makyajının nasıl kişinin seçimine ve zevkine göre yapıldığını bazı örneklerle göstereceğim size
kimi doğalllıktan yanadır. çok sade sever. örnekler
bu sadeliği sevenler için
  1. img_7041_10_1.jpg
    1. img_4767_1_1.jpg

2. jk25ib_8thy_1.jpg

Ellerinize,emeğinize ,gözlerinize sağlık..Maşallah yine güzel güzel gözler :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Konsepte en uygun makyaj 3 ve 6 dıydı bence ve 6 numara daha ağır bastı ve oyumu 6 numaralı yarışmacıya verdim.Bol şanslarınız olsun :KK37::KK37::KK37:

Neden kullanılmasın ki benim arkadaş sadece siyah kalın eyelinerla farsız allıksız gelin makyajı yaptırmıştı. Günlük makyajdan hiçbi farkı yoktu yani.
Artık gelin makyajının belirli bir konsepti yok herkes istediği gibi yaptırıyor.

yanlış anladınız sanırım Gelin makyajı ya sade olur ya da bi renk üzerinde gözleri vurgular makyözler...Gördüğüm makyajlarda hepsi kendince güzel ama gelin makyajı olabilecek gibi değil şahsen ,bi eyeliner çok daha fazla kurtarır...6 numara gelin makyajı değil vurguladım ama inat gider gibi cevap vermişsiniz sadece makyaj diğerlerine göre daha iyi renk geçişleri var göz üzerinde çoklu rengi kullanarak dağılımı bozmamış.Gelin makyajında konsept olmadığı içinmi kuaföre gidip yaptırıyoruz özenip bözeniyoruz sabahın köründen itibaren, dediğiniz gibi olsa herkez evde bi rimel sürüp çıkar..Kişinin en özel günü ve buda benim fikrim sizinkine ters düştü diye hemen celallenmek çokta doğru değil hiç bi makyajı ben yapmadım :) sadece dilediğimce kendimce doğru olanı söyledim..

Bir de photoshop efekti var ki ne bir göz kırışıklığı ne bir rimel dağınıklığı ne bir siyah nokta :KK70:

Aynen.
Ha sizin zevkinize hitap etmez orasi ayri.
Bence gelin makyaji sade olmali diğerine gore abartili koyu renkler baskasina gore rengarenk.
Herkesin zevki farklı efenim.
Bundan gelin makyaji olmaz hiçbiri gelin makyaji değil denilemez.
"Sizce" öyle...[/Q

Kendi fikrimi söyledim sizi rahatsız eden ne anlamış değilim, Makyajların hiç biri bi gelinin en özel gununde isteyebileceği türden değil kendi adıma güzel ama en özel gün adına bana göre yeterli değil zevk dışı bi durum Zevkime kalsa hiçbirini kullanmam gelinliğimde elbette çok daha sade ve natural olanı makbuldıur adıma.. Gelin Makyajı diye bişey olmasaydı yarışma bunu konsept almazdı..Ve fikir beyanıda kendi adıma yani ben makyaj için yorum yaptım siz cevap verin diye yada birilerini kötülemedim savunun diye sizce fikirler sizindir :)

kızlar yarısmaya ben katılmaya calısmamıstım fakat bana lınk geldıgı gun abartı bır makyajım vardı olur abı bu dedım
halbukı okadar guzel olan makyaj benım bır turlu dogru orantılı cekememle katılamam bır oldu :KK70:
ayretten baktımda ben kaslaırmı aldırmıyorum uuuzunn zamandır su formun yanındakı pembe rujlu karının kasları gıbı olması acısından :KK70:
rezıl olurmusum :KK70:

yanlış anladınız sanırım Gelin makyajı ya sade olur ya da bi renk üzerinde gözleri vurgular makyözler...Gördüğüm makyajlarda hepsi kendince güzel ama gelin makyajı olabilecek gibi değil şahsen ,bi eyeliner çok daha fazla kurtarır...6 numara gelin makyajı değil vurguladım ama inat gider gibi cevap vermişsiniz sadece makyaj diğerlerine göre daha iyi renk geçişleri var göz üzerinde çoklu rengi kullanarak dağılımı bozmamış.Gelin makyajında konsept olmadığı içinmi kuaföre gidip yaptırıyoruz özenip bözeniyoruz sabahın köründen itibaren, dediğiniz gibi olsa herkez evde bi rimel sürüp çıkar..Kişinin en özel günü ve buda benim fikrim sizinkine ters düştü diye hemen celallenmek çokta doğru değil hiç bi makyajı ben yapmadım :) sadece dilediğimce kendimce doğru olanı söyledim..
Ne celallenmesi ne inadından bahsediyorsunuz?
Şunlar, bunlar kullanılmaz-olmaz yazılmış mesaja tekrar baktım, ben de neden kullanılmasın yazdım. Sonuçta yanlış bir ifade. Ben beğenmedim yazarsınız, sizin fikriniz olur ama sizin yazdığınız başka. Olmaz diye bir şey yok, her şey olur.

valla daha yarısmanın bıtmesıne var sabahkı oranlarla sımdıkıler cok farklı hıc oy alamayan yarısmacı bıle sımdı baktım baya oy toplamıs... kestıremıyorum dogrusu..

X