Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kesinlike CLARINS. Lancome da dahil (bir süredir Lancome kullanıyordum) hepsinden daha iyi. Çok yumuşak ve kolay sürülüyor ayrıca kalıcı, waterproof olanı akmıyor da. Havaalanındaki kozmetikçide hemen tüm markaları denedim ve CLARINS'e karar verdim. Çok da memnunum. Yurtdışı havaalanı kozmetikten 12 Euro'ya aldım. Ama TR'deki fiyatını bilmiyorum tabi sanırım Strawberry de 32 lira gibi bişeydi.

Ben de sonunda Flormar Ultra Black Eyeliner aldım hakkaten ultra black yani çıkarması da zor ama simsiyah süper :)

flormar kalemleri gerçekten çok güzel amaaa flormar ultra blcak harikaaa.
emilyideçok güzell.ben iki markayi da kullanıyoru ve çok memnunum.

sevgili arkadaşlarım,
ben bugüne kadar flormar,emily,cecile,max factor,bourjois,maybelline,avon gözkalemlerini kullandım.İzlenimlerimi sizlerle de paylaşmak isterim,belki sizlere de yardımı olur:98:
flormar çok güzel siyah boyuyo.tamam güzel ama cıkarırken de değim yerinde ise imanınız gevriyo.ayrıca sabahları bile gözlerinizin etrafını dayak yemıs gibi yapıyo.
parası çok cuzi olduğu halde performansına bayılyorum emilynin.her rengide var üstelik.
ama ben siyahından memnun kalmadım çok çıkarması güç.diger renkleri biraz daha az zor çıkıyo ama sabaha flormardaki gibi karartı bırakmıyo.bence basarılı sayılabılır.
avonu gecin derim.hiç gözünüze sürmeyin.
maybelline gözkalemi de vasat.hemen aktı.herkes ağladım falan sandı.
ama burda parası az olup da performansı süper olan bir kalem daha var ki ; o da cecile.cecile'in all day performans süngerli kalemini aldım.göz altları yaş olmaması için iyic silinip uyglanıyo.bir süre bekliyosunuz.sonra kuruyunca gün boyu akmıyo.bayılyorum.
siyahlıgı da güzel.
bourjois belki bulunması zor bir marka.ama bulursanız deger kullanmaya.gözüme sürdüğümde sanki gözüm rahatlıyo ve simsiyah yapıyo.tam siyah kelimenin tam anlamıyla.çok çok az bazen o da ,akabiliyo ama dedigim gibi cok cok az gozun pınarına minicik bir nokta birikebiliyo.onu da zaten kımse farketmıyo da biz bayanlar bazen takık olabiliyoruz:86:
max factorun yurtdısından gelen bir göz kalemi var bende.sanırım türkiyede satılmıyo.akma yapmıyo ama cok koyu siyah degil.kohl black max factor daha koyu sanırım.elimdekiler bir bitse bu seferde onu alıcam:84:

şu anda max factor,bourjois,cecile ve emilynin gözkalemlerini kullanıyorum.havama ve yerine göre değiştirip duryorum:13:

bittikçe avon bittikçe avon. ben memnunum. tabi hrkesin kendi seçimi. emilynin kalemleride grckten cok gzl. en son flormarın altın sarısı eye linerını aldm bi kere sürsem silsem bile ertesi güne kalıyo. ama rengi altın sarısı oldğndan kalsada gözümde kötü gözükmüyo.

pamukşekeri ne güzel bi isim
canım şanslısın bana da yarasa ben de avon kullanırdım.en kolay bulunan ürünler avonun ama yaramıyo:84:
o yuzden de kullanmıyorum.bu göz yapısı ve derısı ıle de alakalıymıs bazı ınsanın goz derısı dıgerlerıne gore daha yaglı oldugundan akma yaparmıs:97:

Flormar ultra black iyi güzel ama biraz akıyor çünkğ suya dayanıklı değil beyaz olanla karışık sürmek lazım . Kızlar emily nin nesini beğeniyosunuz siyahtan bahsediyorum hiç sürülmüyür siyah renk bile doğru dürüst çıkmıyor bence siyahı güzel değil

leydibird bende siyahından memnun kalmadım ama diğerleri çok güzel
belki o rengi tutturamamışlardır:44:

Kesinlikle nivea stay on kalemi deneyin. Max factor, lancome, loreal, cilinque hepsini denedim ama akmasın, dağılmasın,hem yumuşak sürülsün hem net çizgiler olsun istiyorsanız nivea stay on...

Kesinlikle nivea stay on kalemi deneyin. Max factor, lancome, loreal, cilinque hepsini denedim ama akmasın, dağılmasın,hem yumuşak sürülsün hem net çizgiler olsun istiyorsanız nivea stay on...

sevgili mufo,denir mi hiç bu bana
sarmışım kalemlere bunu da denerim hemen

arkadaslar avonun asansörlü kalemi cecile all day performance eyeliner ve nivea stay on eye pencil bu üçünden çok çok memnun kaldım ben gözlerimin içne kirpik diplerine sürüyürom gözlerim simsiyah olmasını isterim bu üçü hiç akmadı şiddetle tavsiye ederim bu üçünü bu arada cecile özellikle hasas gözler için oldugundan benim daha çok hoşuma gidiyorr

herkese merhaba yine göz kalemleri ile ilgili ama farklı bir detay hakkında yardım isteyeceğim. uçları küçülen gözkalemlerini açarken sürekli kırılıyor kalemin yarısı bitiyo kullanmadan benmi açmayı beceremiyorum acaba kolayca nasıl açabilirim kalemlerimi?

bende GİVENCHY nin hem o kalın göz kalemini hemde ince olan normal göz kalemini aldım.. kömürden öte bir siyahlık çok hoş. ama kalın olan magic kajal yani yazın kullanmaya uygun değil akıyor. ama diğer normal göz kalemi çok güzel pırıl pırıl.. ikinci ennn memnun olduğum göz kalemi de estee lauderin siyah göz kalemi.. assla akmıyor yumuşak ve pratik...... çok memnum kaldım ikisinden de...

arkadaslar bende sürülürken yumusak güzel renk veren kaliteli bi kalem istiyorum. fiyat çok önmlli degil :) çünkü genelde sadece kalem kullanırm dgerlerını öyle arada surerm kaleme onem verıyorum :)))acaba hangi markalar iyidr kulllannlr tavsie etseler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…