Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben dün avonun açılıp kapanabilen göz kalemini aldım.Gayet de memnun kaldım.Akam bulaşma falan olmadı.Önceden flormarın kullnırdım 1 saatte akardı.Şimdi süreli 4 saat olacak hala akma olmadı.Dünkü öğlen sürmüştüm alır almaz hiç bir şekilde akma bulaşma yaşamadı.Ve 9tl ye aldım.indirmdeydi.

golden rose'un göz kalemleri çok hesaplı ayrıca kolay kolay da akmıyor ama daha kaliteli bir şey düşünürsek guerlain kohl..

arkadaşlar bu konudaki en iyi kalemi ben buldum ve 1.5 yıldırda değiştirmeden kullanıyorum, CARMİNA sürme kalemi dışı sarı renkte olan..fiyatıda 9.5 tl ...gözümün içine dahi çekiyorum gözümün içine dışına herhangi bir akma yapmıyor kızlar,gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz...opuyorumnanaktan

kesinlikle cecile nin göz kalemi..arkasında dağıtmak için süngerimsi birşeyi var.fiyatı 13-19 tl arası değişiyordu en son aldığımda.birçok kalem kullandım bu güne kadar en güzeli bu diyebilirim.

kesinlikle bende oneririm arkasi duz olanlarin fiyati daha uygun onlarda akmiyo onunda koyu kahvesini kullaniyorum

emily'nin her rengi var bendehihoyyytsiyah hariç hepsini çok beğeniyorumzemuszemus
siyah'ı neden beğenmiyorsun derseniz,çok akıyoda ondan derimbenneyaptımki
siyah hariç tüm renklerini tavsiye ederim..fiyatlarıda 1.5 tl civarı:teytey:

kesinlikle carmina iyi.ben max factor almıştım geçen yıl.ya fazla kullanmama rağmen bitti geçenlerde.o da ii di ama pahalı ve kat kat sürmeyi gerektirdiği için çabuk bitti.ben de uzun uzun araştırdım ve carmina mystical almaya karar verdim.aldım denemek için hemen sürdüm ve öğlen uykusuna yattım.kalktığımda akmadığını gördüm.:teytey: çok ii bence.hem yumuşacık,hem simsiyah,hem de göz içine sürülünce akmıyor.çok da uygun 2 gün önce süvariden aldım 6,95 tl ye.kampanyadaymış.kesinlikle tavsiye ediyorum bayanlar hihoyyyt

wala aynen uyudum uyandm hala duruyodu şaka gibi.bende max factorü kullandm renk verene kadar gözüm deforme oluyodu artık.artık carminadan gayrısı tatmin etmez beni hem ucuz hem süper performans:hooray:

Almanya`da yasayanlar icin DM`in P2 göz kalemleri süper,
ben bir cok kalem denedim, pahali marka dhail, en iyi yumusak vs P2

emily önermiyorum sürümü kolay ve tonları da güzel ama sürdükten sonra bi doluluk hissi yaratıyor gözlerimde sanki boya toz haline gelip gözme kaçıyo , avon colortrend sürünce de bulanık görüyorum :umursamaz: kullandıklarımın içinde en iyisi avonun asansörlü olanlarızemuszemus

ben gözümün içine kalem çekmediğim için bende sorun olmuo.gözümün altına çektiğimde de en iyi renk weren emily oluo.
avon kalemleri kimseye tavsiye etmiorum,çoğu arkadaşım alerji oldular ve gözde bulanıklık yapıomuş
lmaz:

Geçen alışveriş için Dia'ya girdim kasada tesadüfen Emily kalemleri gördüm,burdan aklımda kalmış aldım denemek için mavi,kalıcı ve ötesi gözümde kalem uyuyakalmışım saatler sonra uyandığımda yeni sürülmüş gibi duruyordu,kalmışsa siyahından da alıcam beğendim ben.

flormarın ultra black göz kalemini aldım ve diğer tüm siyah kalemleri çöpe attım.. 6 tl fiyatı. bunun üstüne kalem tanımıyırum, hatta diğer renkleri de çıkmış.. altın sarısını almayı düşünüyorum.. ama bir numara "flormar ultra black"'se, iki numara kessiinnlikle "emily"...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…