Görümcemin eşimi aptal yerine koyması :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya hu sizene? Çalışan kendi ayakları üzerinde duran kadın istediği yere gider bunu abiye yetiştirmek neyin nesi?
Ailesinin namaz şartı koyması sacmalikken bunu örnek olarak vermeniz?
Kendi yaşadığı cinsellikten abisine ne? Gorumceniz size karışıyor mu? Kocaman kadın ister sevişir ister tatile çıkar ister hamile kalır sizi zerre ilgilendirmez. Umarım eşiniz söyler gorumcenize ki o kadında gercej yüzünüzü gorsun
konuyu okumadığınız o kadar belli ki.. benim sayemde tüm özgürlüğüne kavuştu görümcem seve seve yardım ettim, onun mutluluğu ile mutlu oldum.. abisi ve ben ailesinin eve sokmadığı çocuğu misafir ettik ilişkilerini destekledik. namaz konusunun saçmalığından önceki mesajlarımda bahsettim. ama bizim destek olduğumuz o çocuk eşimi aptal yerine koyuyor minettar olması gerekirken. ayrıca bu insanın hırsız olduğunu öğrendim ve eşim bu insana güvenerek kefil oluyor.
Siz eşinizin yakınında olan, eşinizin güvendiği birinin hırsız olduğunu, salak yerine koyduğunu bile bile susabilir misiniz?
abisinin geçirdikleri özel zamanların hiçbirinden haberi yok ayrıca , olmaz da neden olsun ?

Bir de devamlı hırsız olduğu için sinir oldum deyip duruyorsunuz, bence bu kadını kiskaniyorsunuz ve hırsızlığı umrunuzda değil. Umrunuzda olsa 3 ay beklemez esinize söylerdiniz.
söylemedim çünkü görümcem bir daha yapmayacak dedi ama yine yaptı.. mesajları okuyup yazın lütfen. ilk hatasında söylemedim tabiki her insan hata yapar ve bir şansı hakeder.. ay sonlarında yapıyor bu işi ve en son 1 hafta önce yine yaptı en son bugün patladım.
görümcemin tam olarak nesini kısanabilirim? doya doya yaşayamadığı ilişkisini mi? namaz şartlı ailesini mi?

benim sayemde tüm özgürlüğüne kavuştu
sevgisine saygı duydu, çocukta eşime şöyle bir konuşma yaptı ' ben de bir abiyim , kendi kız kardeşime yapılmasını istemediğim şeyi bir başkasının kardeşine yapmam' bu cümle eşimde tabii güven oluşturdu ve bu yüzden görüşmelerine pek takılmıyor , nerde olduğunu bile arayıp sormuyor kız
Eşiniz zaten ilgili kişiye güvenmiş konuşup, bu konuşma üzerine arayıp sormamış. Nasıl sizin sayenizde özgürlüğüne kavuşmuş oluyor? Kendinizi ilişkiye dahil etmek için çaba sarf ediyorsunuz da bi yeriniz yok bu ilişki içinde, zorlamayın

konuyu okumadığınız o kadar belli ki.. benim sayemde tüm özgürlüğüne kavuştu görümcem seve seve yardım ettim, onun mutluluğu ile mutlu oldum.. abisi ve ben ailesinin eve sokmadığı çocuğu misafir ettik ilişkilerini destekledik. namaz konusunun saçmalığından önceki mesajlarımda bahsettim. ama bizim destek olduğumuz o çocuk eşimi aptal yerine koyuyor minettar olması gerekirken. ayrıca bu insanın hırsız olduğunu öğrendim ve eşim bu insana güvenerek kefil oluyor.
Siz eşinizin yakınında olan, eşinizin güvendiği birinin hırsız olduğunu, salak yerine koyduğunu bile bile susabilir misiniz?
abisinin geçirdikleri özel zamanların hiçbirinden haberi yok ayrıca , olmaz da neden olsun ?
Lutfetmissiniz cidden sağ olun.
En başta kandıran sizsiniz o zaman hanımefendi, aynı yatağa girdigi karısı adamı kandırıyor 5 gün benimle diyorsa adam kime güvensin?
Çok kızıyorum bu ailelere kocaman kadın tatile çıkamıyor sevgilisiyle bu yüzden sizin gibi insanlardan medet umuyor, nasıl büyük iyilik yapmışsınız minnet beklemissiniz, hemen fırsatını bulunca başa kalkiyorsunuz

Eşiniz zaten ilgili kişiye güvenmiş konuşup, bu konuşma üzerine arayıp sormamış. Nasıl sizin sayenizde özgürlüğüne kavuşmuş oluyor? Kendinizi ilişkiye dahil etmek için çaba sarf ediyorsunuz da bi yeriniz yok bu ilişki içinde, zorlamayın
eşim zaten arayıp sormuyordu, ailesi buradayken benim sayemde 5 ay görüştü, namaz şartlı bir evden nasıl çıkabilsin kız..

En başta kandıran sizsiniz o zaman hanımefendi, aynı yatağa girdigi karısı adamı kandırıyor 5 gün benimle diyorsa adam kime güvensin?
Çok kızıyorum bu ailelere kocaman kadın tatile çıkamıyor sevgilisiyle bu yüzden sizin gibi insanlardan medet umuyor, nasıl büyük iyilik yapmışsınız minnet beklemissiniz, hemen fırsatını bulunca başa kalkiyorsunuz
ben bir kadın olarak onun istediği tatile hayatında ilk kez gitmesine yarıdm ettim ve gurur duyuyorum iyiki de benim gibi insanlar var, aylarca okuldan alma numarası yaptık seve seve de yaptım.. eşim sayesinde evlenecekler ailesi karşı çıkıyor.. daha teşekkür edilmesi için ne yapabilirim??? ben o çocuğun kafasına kakıyorum, insan sevdiği kişinin aile fertlerini salak yerine koymamalı diye düşünüyorum

eşim zaten arayıp sormuyordu, ailesi buradayken benim sayemde 5 ay görüştü, namaz şartlı bir evden nasıl çıkabilsin kız..
Tamam sizin sayenizde ilişkileri var. Evlenirlerse sizin sayenizde. İnanır mısınız çocukları vatana millete hayırlı bir evlat olursa o da sizin sayenizde. Çok tebrikler 👏🏿

ayrıca eşimi yalanlara boğarak kandırmadım, eşim zaten ailesi gibi biri değil , arayıp sormuyor dediğim gibi. azıcık insan olsalardı da ailesi böyle kandırılmak zorunda kalmasalardı ayrıca. buna eşimi de dahil ediyorum

ben bir kadın olarak onun istediği tatile hayatında ilk kez gitmesine yarıdm ettim ve gurur duyuyorum iyiki de benim gibi insanlar var, aylarca okuldan alma numarası yaptık seve seve de yaptım.. eşim sayesinde evlenecekler ailesi karşı çıkıyor.. daha teşekkür edilmesi için ne yapabilirim??? ben o çocuğun kafasına kakıyorum, insan sevdiği kişinin aile fertlerini salak yerine koymamalı diye düşünüyorum
Yaptığınız herşeyin arkasında duruyorsunuz. Güzel bişey bu, yarın öbür gün bir sorun çıkarsa da teşekkür beklediğiniz gibi ben sebep oldum deyip sorumluluk üstlenecek birine benziyorsunuz.

Ortaligi karistirmak istemissiniz. İyi niyetli gostermeye calismayin kendinizi, iyi niyet bu degil. Gorumce ile araniz bozulsun, sorun ciksin istemiyorsunuz, yani onun ozel hayatina saygi duymuyorsunuz ya da arkadas gibi gormuyorsunuz kendisini. Umarim ogrenir gorumceniz gercek yuzunuzu.

Yaptığınız herşeyin arkasında duruyorsunuz. Güzel bişey bu, yarın öbür gün bir sorun çıkarsa da teşekkür beklediğiniz gibi ben sebep oldum deyip sorumluluk üstlenecek birine benziyorsunuz.
evet zaten göze alarak yardımda bulundum

haddiniz olmaayan şeylere burnunuzu sokmayın abi kardeş arasına da girmeyin sizene çocuğun iyiliğinden kötülüğünden ..

haddiniz olmaayan şeylere burnunuzu sokmayın abi kardeş arasına da girmeyin sizene çocuğun iyiliğinden kötülüğünden ..
çocuğa kefil olduk biz ailesine karşı, abisi olarak destekledi ki bu çok güzel bişe... sonucunda ise aptal yerine koydu ve insanların parasını çalıyor. normalde tabiki ilgilendirmez ama ben bu insana kefil isem davranışları beni illgilendirir

Evet boyle kotu birinin (!) aileye girmesini saglayacak kisi konusu sahibi. Gorumcenin bir erkekle kalmasina, tatile cikmasina, bir seyler yasamasina yardim etmis, ailesinden gizlemisler beraber, esi dahil yalan soylemis konu sahibi. Sorun ciktiginda konu sahibi de evet her seyin icindeydim, tum planlarda yardim ettik, ben olmasam birlikte olamazlardi demeli.

hanfendi kız tatile gittiğinde ailesi buradaydı ve zorla sabah namazına kaldırılıyordu bu kız, ben ailemi ziyarete gittim kendisi de benimle geliyormuş gibi yapıp 5 gün sevdiği kişi ile doya doya güzel vakit geçirdi.. 5 ay boyunca her iş çıkışında beni okuldan alıyormuş gibi davrandık ikimizde eve geç döndük anlaşmalı olarak. egositim ve hakediyorum, ben olmasam maalesef işten eve evden işe bir hayatı var. ailesinin eve bile sokmadığı çocuğu abisi destekliyor, sevgilerine saygı duyuyor. müteşekkir olunması gerekirken salak yerine konmak çok üzücü. ayrıca kızın sırrı benim zaten, ben olmasam sırrı bile olamaz. çocuğun hırsız olması beni gayet ilgilendirir ayrıca, bile bile nasıl susabilirim?
Bu riski nasıl göze alabıldınız😳Kızın başına bir kotuluk gelseydi sizinle sanılırken ne cevap verecektiniz?
Eşinizi asıl siz salak yerine koymuş ve koydurmuşsunuz ustelik.. Bu kadar neden dahil oldunuz olaylara, kızın mutluluğunu ailesinden daha mi cok istıyorsunuz, cocuk eşinizi salak yerine koymusta sızı de cok akıllı gormedim,2 3 hediye mi ikna etti sizi.. Eşinizle evlenmenizle dahıl oldugunuz aılede ondan daha aktif olmanız cok gereksiz..

abi kardeş arasına giren yok, biz bir insana güvenilir diye kefil oldıuysak ve o insan hırsız kurnaz , insanı aptal yerine koyan biri çıktıysa kendisini düzeltmeli.

çocuğa kefil olduk biz ailesine karşı, abisi olarak destekledi ki bu çok güzel bişe... sonucunda ise aptal yerine koydu ve insanların parasını çalıyor. normalde tabiki ilgilendirmez ama ben bu insana kefil isem davranışları beni illgilendirir
Nasıl kefil olabıldınız cıdden, hayvanın alacası dışında, insanın alacası ıcınde diye bir söz var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X