Görümcemin eşimi aptal yerine koyması :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Normalde karismaniza kızardım ama bu durumda size hak verdim ben. Ama artık bu konuları açmayın, eşiniz birşey derse ben seni uyarmıştım artık karismiyorum deyip susun.

abi zaten göz yummak istiyor.
gezdiğini tozduğunu biliyor ama karısına laf söyletmemek için numara yapıyor.
konu sahibi de aileye ve eşine numara yapıyor.
görümce herkese numara yapıyor.
erkek arkadaş zaten hırsız.
sonuç mu? hepiniz birbirinizi uyuttuğunuzu düşünmek istiyorsunuz herkes her şeyi biliyor..
bilip de bilmemezlik görüp de görmemezlik neydi?
tecahülüarif...

galiba günün sonunda eşim ve görümcem ortalığı karıştırıp beni cadı ilan etmediler diye mesajı eksiliyorsunuz :) ne diyeyim kötülere bişe olmaz..

Ben ve eşim bu çocuğa kefiliz ? Eşim destekliyor bu insanı o yüzden bizi mis gibi ilgilendirir

Bu gorumce meselesi sıkıcı hayatiniza bir aksiyon olmuş sizin. 😂
Tanimadiginiz etmediginiz adam, bir iki kere bir araya gelip iki güzel konuşuyor diye ve gorumce övdü diye( birlikte oldugu adami kim kotuler) hemen kefiliz gibi buyuk buyuk tavirlara girmişsiniz.
Siz de hayatinizda ilk defa kendinizi önemli hissetmişsiniz ve gorumce sayesinde aksiyon gelmiş hayatiniza o yuzden bu hallere girmişsiniz.

Cidden normalde bir insanin yapmayacagi şeyler yaptiklariniz ve devamli sayemde sayemde diye tekrar edip duruyorsunuz. Bu sadece gorumce sevgisi değil. 🙄 Olay patlasa ne güzel olur aile filan ogrenssseee, tam aradiginiz aksiyon hem, evlenirlerse caniniz çok sıkılacak bence ve yine kendinize rol bulmaya calisacaksiniz gibi hissediyir niyeyse.
😂😂😂

Bu gorumce meselesi sıkıcı hayatiniza bir aksiyon olmuş sizin. 😂
Tanimadiginiz etmediginiz adam, bir iki kere bir araya gelip iki güzel konuşuyor diye ve gorumce övdü diye( birlikte oldugu adami kim kotuler) hemen kefiliz gibi buyuk buyuk tavirlara girmişsiniz.
Siz de hayatinizda ilk defa kendinizi önemli hissetmişsiniz ve gorumce sayesinde aksiyon gelmiş hayatiniza o yuzden bu hallere girmişsiniz.

Cidden normalde bir insanin yapmayacagi şeyler yaptiklariniz, bu sadece gorumce sevgisi değil. 🙄 Olay patlasa ne güzel olur aile filan ogrenssseee, tam aradiginiz aksiyon hem, evlenirlerse caniniz çok sıkılacak bence ve yine kendinize rol bulmaya calisacaksiniz gibi hissediyir niyeyse.
😂😂😂
Konulara dahil olmamış olsam heyecanlanabilirdim şu an tek dileğim kazasız belasız evlenmeleri :) eski sakin öğrenci hayatıma devam etmek için can atıyorum , tek derdim vize haftası kocaya yemek yapma sorunu olsa ahhah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X