Görümcem tatilde bize gelmek istiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merak ettim bu haklı isyan ise yaradimi ?

Bende yurt disindan gelen biri olarak kendi yasadigimi anlatim. Her yaz bizim yazliga Dolan akrabalar, bizden önce gider bizden sonra cikarlardi yazlikdan. Yani biz gidince onlarin düzenine gitmis olurduk kendi evimizde. Benim 'odamda' bana ait bir Dolap Yoktu. Bulasiklari yillarca her ögün ben yikadim masayi ben topladim. Annem temizlik ve kardeslerimle ilgilenirdi. Hic bir sofradan rahatsiz edilmeden kalkamazdim, tuz yok, ekmek bitti, su bitti.
Bi kere o kadar doluydu ki o ev, yatacak yatak kalmamisti, beni balkona yatirdilar, üzerimede havlu örttüm. Bence sadece annemin sucuydu

Bu kis tek basina gitcek, gelecek yazda bizimle otelde mi kalcak tek basina ailesinde mi görcez
Valla bacım bir gurbetçi olarak gerek kendi gerek çevremden edindiğim deriiiin tecrübelerime dayanarak söylüyorum, otel işi yaş … bu erkeklerin niyeyse evlenince aileleri kıymetli oluyor. Rezervasyonu kendin yap , hatta ön ödeme yap geri dönüş olmasın

Akrabalar nasıl sizden önce gidebiliyor yahu... Aileniz neden yazlık anahtarını başkasına veriyor. Çok çok ilginç şeyler, kendi anne babamın evine bile giderken haber veririm. Anahtarım olmasına rağmen, çat diye gitmem

yok canim benimki baskici degil aile konusunda, kendide o kalabalikta pek rahat etmiyor. Bence otele gideriz.

Ay sizin gibi safi aesi cikmayan aileyi bulmuslar yav geliyoruz dediklerinde ben aize musait degilim demedimmi kendinize otel ayarlayin diyemiyorsaniz oyle hizmet etmeye devam edin

Bu konu benim kâbuslarıma girecek yüzde yüz

Ay yok yok sakin. Ne munasebet canim sen hayir diyemiyorsan esin diyecek. Kusura bakmayin size 1 ay biyer bulalim Desin. Ay ben sinirlendim burda cekemem

Sizin yerinizde olsam evi satıp kimsenin bilmediği yeni bir yazlık alırdım çünkü o durum konuşmakla anlaşılacak boyutu geçmiş arsızlığa vurmuşlar işi
Pardon sonuna dikkat etmemişim anneniz yüz vermiş

Zaten buna sinir oluyorum. İlla kırıp dökmek mi lazım? Kendisi nasıl böyle birşey teklif ediyor. Gerçekten bazı insanlar başka insanları kullanmak için var.
Hiç utanmadan 1 ay kalıcam mı dedi cidden ya:)) yazın eve tadilat yaptırıcaz deyin. Onun geleceği zaman aralığını biliyorsanız şöyle deyin, canım görümcem evde tadilat olacak, sen gelmeden önce hallettirmeye çalıştım ama ustalar maalesef sadece o ay müsaitmiş oysaki ne güzel birlikte vakit geçirecektik neyse sen almanyaya dönünce biz geliriz size deyip konuyu kapatın. Onun kalbine derin korkular sarın ki bir daha kalma konusunu açmasın.:)

bu yıllık plan ama bana 100 yıllık bir plan lazım :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…