Görümcem bizimle yaşamaya başladı

Kesinlikle eşiniz ile kesin ve net konuşun küsen küssün ..Böyle düşündüklerini baştan konuşsalarmış..Hem daha yeni evlisiniz evliliğe alışmak gibi bir süreç var ve yaptıklarına bakın..
Eşim sen ne dersen öyle yapalım diyor ama ben kötülük de çıksın istemiyorum bu gidişle çıkması gerekiyor gibi

Ben
Konu sahibi: Lütfen cocuk yapma

Yaptığı en masum şey görümceyi eve getirmek o zaman. Geçmiş olsun

Yarim saat evinden gitsin gelsin işine. Okula bile 1 saatte gidiyordum bi kere şikayet etmedim milletteki rahatlığa bak.
Hemen acil eşine, 'sen konuşmazsan ben konuşuyorum kardeşini gönderiyorsun' diyorsun.
Bu eşinin halletmesi gereken bişey. 2 aylık evliyken bunu yapan sonra neler yapar.
Sizleride anlamıyorum ya, bana böyle bisey yapılsa o gün konu halledilir kapanır görümce gönderilir. Sizde ne yapsam diye soruyorsunuz.

tamamen esinizin b.k yemesi. bence o çözsün
teeeee 35 sene önce babamin kucuk kiz kardesi istanbula geldiginde "ben burada ise baslayayim abi, yolumu bulayim. bir sure sizde kalirim" demis. babam da "ev ev üstüne olmaz, karim cildirir" demis önünü kesmis.
bence esinizle cok daha büyük bir kavga edin, hatta evde biri varken rahatsiz oluyorum diye yatam hayatini tümden kesin. göndersin kardesini terbiyesiz.
haberi yoktu sanki

Ev sahibine sormuş aslında, ev sahibi koca okeylemis. Konu sahibini çok sallayan olmamış, nasılsa bunu da yutar demişlerdir.

En başta eşinizin halt yemesi. İnsan haber bile mi vermez eşine? Böyle bir kararı kendi kendine alır?
Görümce çalışmaya başladığına göre yaşı büyük. Ben küçükken abim ve yengemle gezmek isterdim hep. Büyüdüm şimdi ona göre davranıyorum. Görümceniz çok düşüncesiz. Öylece pat diye kalmaya mı gelinir yahu? Hiç davet bile edilmeden

Sana saygı duyması gereken ilk kişi eşin. O duymamış ki başkası nasıl duysun?
Görümcen iş bulmak için sizin evlenmenizi mi beklemiş? Siz evlenmeseydiniz nerede oturacaktı ?

Eşim sen ne dersen öyle yapalım diyor ama ben kötülük de çıksın istemiyorum bu gidişle çıkması gerekiyor gibi
Eşin bunu dediğinde sen deseydin şimdi mi ben ne dersem yapılacak diye. Başta niye eşimle bir konuşayım demeden kabul etmiş?
Şu an sizi ne duruma düşürüyor farkında mı?

Canım ben derhal valizimi toplar o evi terkederdim.
Senin fikrinin o evde bir önemi yok, etkisiz elemansın.
Ha basımda erkeğim kocam dursun yapısığım ona çekerim dersen o ayrı.
Bu böyle kenarda köşede tırnak yiyerek fısır fısır konuşulacak bir konu değil.
Değersiz ve etkisiz elemansın. Ortalığı yıkman gerek. Ama sen bilirsin tabi.

Bu ne demek nasıl yaa, öyle şey olur mu daha 2 aylık yeni gelinsin, evde eşinle nasıl rahat edeceksin görümcen varken? Görümcen de sana sorup danismayi sende kalabilir miyim müsait misin demeyi ya akıl edememiş ya da bilerek seni izlemek için, evliliğinize müdahale etmek için kayınvaliden aracılığıyla böyle bir şey olmuş dahi olabilir. Bu sadece bir tahmin ama bu bir saygısızlık. Eşinin ya da kaynananın konuşması yetersiz. Bizzat görümcenin seninle konuşması gerekirdi diye düşünüyorum. Görümcen ile nazikçe konuşabilirsin, ben daha yeni evliyim seni seviyorum ama nasıl olacak böyle diye konuş mesela. Şimdiden sınırını koy ki ilerde seni çok darlamasınlar

Görümce en basit mevzu o zaman.

Gerçekten baştan sınır çizmek lazım tepkisiz kalırsanız size karşı saygı duymazlar hep emrivaki yaparlar..En azından ben bu evin hanımıyım ama benim bir şeyden haberim yok diye siteminizi iletin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…