Tüm sorunlarımın kaynağı görümcem

Umarım ki öyle olur ama eşiniz hasta tedavi olmayı kabul etse bile bu o kadar kolay olmayacak , bu vakaların sonu az çok belli, burdaki kadınlar size gerçeği göstermek istedi hiçbiri tecrübesiz değil çoğunu artık yakından tanıyor gibiyim, hepsi okumuş, kültürlü, iş güç sahibi ve ne istediğini bilen akıllı kadınlar, hepsi aslında sizi ve çocuğunuzu savundu lakin siz göremediniz, eşinizin durumunu kabullenmek istemiyorsunuz hala mücadele etmek istiyorsunuz, benim dışımda çoğu da boşan falan demediği halde panikle kocam da kocam deyip durdunuz, hatta sonlara doğru o sorunlu kocanıza gayet iyi bir eş profili bile çizdiniz, açın bakın bakalım başka konuları ezilen kadınlara neler demişiz, hangisini aşağıya çekmişiz, hepsine de kurtul , ayakların üzerinde dur diye nasihat etmişiz sayfalarca , siz düşmanı burada arayacağınıza koynunuza aldığınız adamda arayın, adam sizi umursamıyor , sevmiyor oysa siz asla değersiz değilsiniz, hepimiz bir şekilde iyi veya kötü dille bunu söyledik, sizi sarsmak istedik lakin hala aynı şeyleri söylüyorsunuz, inşallah eşinizi değiştirebilirsiniz ne diyeyim ki daha 🤷‍♀️Kim kimi değiştirip düzeltebilmiş ki ...
Yorumun eli kolu olsa da öpsem :KK200: Konu sahibiyle aynı yaştayız. Bana annanemin "Kocan döver de sever de" kafasını benimsemediğim, boşandığım için gönülden gönüle girilmez, boşanınca Rabbim gökleri titretir dedi. Birden fazla evlilik yapan herkes gönülden gönüle geziyor çünkü kalitesiz oluyor otomatik. Sonra eşimle anlaşamadığımız için ayrıldığımızı söyledim ona da toy dedi, arkamı dönüp kolay yoldan boşanmışım. Benim ne yaşadığımı, neleri kaybettiğimi bilmeden... Belki kocamın çok iyi yanları var dedi ama hiç açıklamadı da. Zoruna mı gitti kamuda müdürüm dedi. Ama gel gelelim bu süreçte bir kez güzel Türkçemiz'in en temel noktalama işaretlerinden noktayı (.) kullanmadı. Hastalığı ve anneliğine (lohusa değilmiş bu arada burada öyleyim demiş, diğer konularında kızım 10 aylık yazmış) saygım sonsuz ama diğer konularda duymak istemediği, herhangi bir fikir doğru/yanlış direk saldırı modu.

Son düzenleme:
Yorumun eli kolu olsa da öpsem :KK200: Konu sahibiyle aynı yaştayız. Bana annanemin "Kocan döver de sever de" kafasını benimsemediğim, boşandığım için gönülden gönüle girilmez, boşanınca Rabbim gökleri titretir dedi. Birden fazla evlilik yapan herkes gönülden gönüle geziyor çünkü kalitesiz oluyor otomatik. Sonra eşimle anlaşamadığımız için ayrıldığımızı söyledim ona da toy dedi. Belki kocamın çok iyi yanları var dedi ama hiç açıklamadı da. Zoruna mı gitti kamuda müdürüm dedi. Ama gel gelelim bu süreçte bir kez güzel Türkçemiz'in en temel noktalama işaretlerinden noktayı (.) kullanmadı.
Er ya da geç anlayacak birgün ama o zaman şuan ki hali ve enerjisi kalmış olur mu bilemem , ısrarla bu yolu yürümek isteyen bir kadına ne kadar mantıklı yorum varsa hepsini yaptık, bu saatten sonra kendi seçimlerinin sonucunu yaşayacak, ben şunu anladım eğitim, kariyer, maddiyat bunlar kişinin içinde büyüdüğü ailenin zihniyetini yok edemiyor ( çaba ve farkındalık olmadıkça) , aileden alınan eğitim ve zihniyet çok önemli, okumuş dahi olsa babaanne yasaları ile hayatına yön veren çok insan ve çok kadın var ne yazık ki , farkındalık yaşayanlar değişiyor ve dönüşüyor tıpkı benim gibi, çok şükür ki benimle ailemin zihniyeti arasında uçurumlar var şuanda...

Konu sahibi bize kızıyor ama herkes onun iyiliği için yazdı. Ben buraya konu açtığımda bir oğlum ve beş aylık bir kızım vardı, bana da herkes boşanırsın dedi bense evlatlarım için bir çözüm arayıp içimi döküyordum. Ama görünen köy kılavuz istemiyordu, eski eşi karşıma aldım olmadı, terapiste gidelim dedim kabul etmedi. Kızımın engelli olduğunu öğrendik, adam beni bir gün teselli etmedi. Dava günü yaklaşırken %100 haklı olduğum halde o kadar çok üzüldüm ki yemeden içmeden kesildim, kendime ayrı çocuklarıma ayrı üzüldüm. Oğlum çok üzüldü, ağladı. Ona üzülmekten kendime üzülmedim bile. Ama zamanla kendimizi toparladık, yaralarımızı sardık. Kaderimize razı olduk. Eskiden eski eş evdeyken eve girmek istemezdim, şimdi eve girip kapıyı kapattığım zaman içime huzur doluyor. Bu yüzden kimseye kendinizi ezdirmeye gerek yok. Eşinizi karşınıza alın baktınız olmuyor çekip gidin. Tabi bu söylediklerim kendisine saygısı olan bir kadına. Ancak konu sahibinde hiçbir farkındalık göremiyorum. Eşinden ayrılırsa görümcenin kazanacağını düşünüyor ama yanlış bir insanı seçerek zaten baştan kaybetmiş. Bunu anlayabileceğini hiç sanmıyorum, yarın ikinci bir çocuk yapar böylece gider, iki çocuğu da evli olmasına rağmen yalnız büyütür, sorunu da başkalarında arayarak kavga gürültü yaşar gider, olan çocuklara olur maalesef.

Son düzenleme:
Zoruna mı gitti kamuda müdürüm dedi. Ama gel gelelim bu süreçte bir kez güzel Türkçemiz'in en temel noktalama işaretlerinden noktayı (.) kullanmadı.
İlk konuda ikinci cümlesinde yazdığı şeyi unutup yok ben yazmadım kı...dan uyduruyorsun dedi. Bu kafayla nasıl müdürlük yapıyorsa. Tarzı tavrı zaten inandırmıyor.

İlk konuda ikinci cümlesinde yazdığı şeyi unutup yok ben yazmadım kı...dan uyduruyorsun dedi. Bu kafayla nasıl müdürlük yapıyorsa. Tarzı tavrı zaten inandırmıyor.
Kimsenin hakkını yemek istemem ama artık kamuda liyakat diye bir şey yok ki. Torpiliniz varsa ister KPSS sonuncusu olun, en güzel makamda koltuk hazır. Ama amca, dayı yoksa istediğin yerin birincisi ol gene atama beklersin. Konu sahibi için bunu demiyorum ama kamuda memur olmak maalesef başarıya değil daha çok başka şeylere bakıyor günümüzde.
Akademide de bu böyle. ALES'i, not ortalaması, sözlüsü yüksek insanlar eleniyor, yedekte olan asistan oluyor. Kaç arkadaşım böyle harcandı araştırma görevlisi olacağım derken.

Konu sahibi ya gerçekten şuradaki kadınlar yine insanlık yapıp sana bir şeyler anlatma derdinde. Sen herkese hakaret , beddua saydirdin birde üstüne din iman dedin. Kendini banlatana kadar hakaret ettin . Gerçekten önce senin tedavi olman lazım . Normalde bu kadar atarin onda birini eşin ve ailesine yapsan sorunun olmazdı. Bu kadar kocasizliktan korkma yahu

Kimsenin hakkını yemek istemem ama artık kamuda liyakat diye bir şey yok ki. Torpiliniz varsa ister KPSS sonuncusu olun, en güzel makamda koltuk hazır. Ama amca, dayı yoksa istediğin yerin birincisi ol gene atama beklersin. Konu sahibi için bunu demiyorum ama kamuda memur olmak maalesef başarıya değil daha çok başka şeylere bakıyor günümüzde.
Akademide de bu böyle. ALES'i, not ortalaması, sözlüsü yüksek insanlar eleniyor, yedekte olan asistan oluyor. Kaç arkadaşım böyle harcandı araştırma görevlisi olacağım derken.
Kpss ile atamalarda geçmiş zamanlar icin konuşamam ama suanda tamamen puana bağlı, kpss öyle kolay bir sınav değil kpss ile atanmış bir kişi olarak söylüyorum bunu , özelde çalışanlar için söyleyin ama kpss ile atanmış kişilerle ilgili bu şekilde kesin konuşmayın, mülakat konusunu eleştirebilirsiniz lakin kpss puanı bellidir değişemez...

Akademi konusunda size katılıyorum kesinlikle ama kpss konusunda asla , bu konuda ezbere konuşmak doğru olmaz ...

Kpss ile atamalarda geçmiş zamanlar icin konuşamam ama suanda tamamen puana bağlı, kpss öyle kolay bir sınav değil kpss ile atanmış bir kişi olarak söylüyorum bunu , özelde çalışanlar için söyleyin ama kpss ile atanmış kişilerle ilgili bu şekilde kesin konuşmayın, mülakat konusunu eleştirebilirsiniz lakin kpss puanı bellidir değişemez...
KPSS puanınından çok sözlü ve sonrasını kast etmiştim. Belki kurum içi yükselmelerde torpil dönüyordur, bilmiyorum. Ben hep özelde çalıştım. Kuzenim öğretmenlik okudu, atanamadı. Polislik denedi, çocuk spor akademisi mezunu bedenden elendi göz göre göre... Diğer kuzenim de mülkiye mezunu, o da bir kamu bankasında sözlüde elendi. Kız bölüm birincisi mezun olmuştu. Onun için yazmıştım.

KPSS puanınından çok sözlü ve sonrasını kast etmiştim. Belki kurum içi yükselmelerde torpil dönüyordur, bilmiyorum. Ben hep özelde çalıştım. Kuzenim öğretmenlik okudu, atanamadı. Polislik denedi, çocuk spor akademisi mezunu bedenden elendi göz göre göre... Diğer kuzenim de mülkiye mezunu, o da bir kamu bankasında sözlüde elendi. Kız bölüm birincisi mezun olmuştu. Onun için yazmıştım.
Zaten hep diyorum bu mülakatlar devam ettikçe torpil falan hiç bitmez , nice insanlar 90 lık kpss puanı ile ortada kaldılar, liyakat şart...

Her kadro öyle değil açıktan alımlarda puan listesi yayınlanmıyor bile örneğin belediyenin yardımlaşma vakfı var oraya sürekli birilerini alır ya da işçi memur alır bunların puan listesi hiç yayınlanmaz. Cimere yazınca da kişisel bilgileri koruyoruzzzzzz derler. Merkezi alım tamamen puana bağlı ama diğerleri değil. Bir şekilde kadro alıp başka yere de geçiyorlar.

Yok böyle bir şey iyi puan alan kimse açıkta kalmaz en kötü 4001 kodu var sadece lisans mezunu ister şak diye de mülakat olmadan atıyor hiçbir yerde dayım amcam yoktu ben 2 kere aynı kpss puanıyla atandım. Yüksek puan alan kolay kolay açıkta kalmaz. 4001 alımları 85lere kadar düştü. En iyi kadro DHMİ en iyi maaşları verir o böyle alır. Ama düşük puanlı atanıyor mu evet atanıyor. Onlar ya açıktan atanıyor ya da bir şekilde uydurma kadro açılıyor. Gençlik bakanlığında da var öyle kadro 50lerde atamaları. Gençlik lideri diye bir şey çıkarmışlar.

Her kadro öyle değil açıktan alımlarda puan listesi yayınlanmıyor bile örneğin belediyenin yardımlaşma vakfı var oraya sürekli birilerini alır ya da işçi memur alır bunların puan listesi hiç yayınlanmaz. Cimere yazınca da kişisel bilgileri koruyoruzzzzzz derler. Merkezi alım tamamen puana bağlı ama diğerleri değil. Bir şekilde kadro alıp başka yere de geçiyorlar.
Evet biliyorum, benim demek istediğim kpss ile direkt atanan kişiler benim gibi yoksa öyle çok var ...

Son düzenleme:
Evet biliyorum, benim demek istediğim kpss ile direk atanan kişiler benim gibi yoksa öyle çok var ...
Ben de öyle atandım direkt. Bana da diyorlar e senin torpilin vardır diye 😂 sinir oluyorum bir de çok biliyorlar gibi yüksek puan alan atanamıyo diyorlar. Benim çevremde çok var fizyoterapist olup diyetisyen olup mebe atanan adalet bakanlığında katiplik yapan insan.

Ben de öyle atandım direkt. Bana da diyorlar e senin torpilin vardır diye 😂 sinir oluyorum bir de çok biliyorlar gibi yüksek puan alan atanamıyo diyorlar. Benim çevremde çok var fizyoterapist olup diyetisyen olup mebe atanan adalet bakanlığında katiplik yapan insan.
Ben de çok sinirleniyorum inan 🤦‍♀️ Herkesi zan altında bırakıyorlar bu şekilde...

Ben de çok sinirleniyorum inan 🤦‍♀️ Herkesi zan altında bırakıyorlar bu şekilde...
Çok merak ediyorum yüksek alıp kim atanmıyor geçen birisi de bu lafı bana yaptı. evet kendi kadrosuna atanamaz belki ama memur olayım yeter diyen herkes iyi puanı varsa atanır. İİBF atamaları 78-80e düştü 4001 85lerde. Önlisans için de böyledir bu paramedik okuyup nüfus memuru AFAD memuru olan da var çünkü

Çok merak ediyorum yüksek alıp kim atanmıyor geçen birisi de bu lafı bana yaptı. evet kendi kadrosuna atanamaz belki ama memur olayım yeter diyen herkes iyi puanı varsa atanır. İİBF atamaları 78-80e düştü 4001 85lerde. Önlisans için de böyledir bu paramedik okuyup nüfus memuru AFAD memuru olan da var çünkü
Kendi bölümlerinden atanamayanlar onlar tabiki de yüksek puan alanlar değil yoksa yüksek alan her türlü atanıyor bir yerlere ...

kötü arkadaş kurbanı çocuğum diyen anneler gibisiniz cidden. yanınızda yatan adamı değiştiremiyorsunuz, takmışsınız görümceyi değiştirmeye.hayattaki olabilirliklerle ilgili hiç mi bir fikriniz yok? kocayı öyle bir hale getirmişsiniz ki kafanızda, asla kaybedilmemesi gereken bir şey sizin için. sanırım "çok ince eledim, bekledim, sabrettim" cümlelerinizin diğer telaffuzu çok zor buldum kaybedemem demek. millete de sırf gerçekleri yazıyorlar diye çemkirip durmuşsunuz. madem gök titriyor boşanınca oturun eşiniz enişte için ağlarken siz de ağlayın, uyum sağlamaktan başka çareniz yok. bu adamların çoğu asla düzelmiyor çünkü.görümce ve eşine birlikte paspas olursanız eşinizle bir çift olmayı başarabilirsiniz belki

Yorumun eli kolu olsa da öpsem :KK200: Konu sahibiyle aynı yaştayız. Bana annanemin "Kocan döver de sever de" kafasını benimsemediğim, boşandığım için gönülden gönüle girilmez, boşanınca Rabbim gökleri titretir dedi. Birden fazla evlilik yapan herkes gönülden gönüle geziyor çünkü kalitesiz oluyor otomatik. Sonra eşimle anlaşamadığımız için ayrıldığımızı söyledim ona da toy dedi, arkamı dönüp kolay yoldan boşanmışım. Benim ne yaşadığımı, neleri kaybettiğimi bilmeden... Belki kocamın çok iyi yanları var dedi ama hiç açıklamadı da. Zoruna mı gitti kamuda müdürüm dedi. Ama gel gelelim bu süreçte bir kez güzel Türkçemiz'in en temel noktalama işaretlerinden noktayı (.) kullanmadı. Hastalığı ve anneliğine (lohusa değilmiş bu arada burada öyleyim demiş, diğer konularında kızım 10 aylık yazmış) saygım sonsuz ama diğer konularda duymak istemediği, herhangi bir fikir doğru/yanlış direk saldırı modu.
Aferin Sherlock beni yakaladın bozdun oyunu tüh! tövbe yarabbim ne boş ne ergen bi hareket

Ben kurumumda müdür yardımcılığı görevinde çalıştım ve rahatsızlığım hassas gebelik ve süt izni dolayısıyla da üç yıldır görevimin başında değilim size de bunu ispatlamak zorunda değilim

Bir diğer attığınız iftira bi anne emzirdiği sürece lohusadır hormonları dengeye ulaşmamıştır ki buna uykusuzlukta eklenince her şey daha karmaşık olur bu aşırı kültürlü haliniz de ayrıca gözlerimi yaşarttı

Başka bir konu da telefonda hem sembol klavyesi hem harf klavyesi arasında geçiş yapmak başka bir sürü işle ve kucağımda bi bebekle uğraşırken mümkün değil sizin karşınızda dil bilgisine dört dörtlük uyan bi yazı yazsam neye yarar birde o var

Üslubuma değinmişsiniz

Önce sizin üslubunuza bi bakalım mı ?

-Kendi çekiyor çocuğuna da çektirmiş, neden çocuk yaptın bu adamdan (Yavrum benim yavrum,ona mutlu bir hayatı yalnızda verebilirim o bana yük değil çok değerli olduğu için onu istedim siz gidin sperm bankasından alın olur mu)

-Görümcesinin dedikodusunu yapmaya çalışıyor

-Büyü tarifi istiyor :)

-Boşan bu adamdan, ayrıl

-Anlamıyor sorun kimde

-Anlamıyor

-Ezik

-Sümsük

-Çemkiriyor(diyenler esas çemkiren sizsiniz ama yazık farkında değilsiniz)

-Bunun da psikolojisi bozuk

-Bırakın bunlar birbirini iyi bulmuş çeksin

-Zavallı

-Ben denedim çözümü yok sen deneme bile cümleleri

-Koca koca diye deliriyor

-Kocasızlıktan korkuyor( niye korkayım korksam sizin gibi 20’li yaşlarda evlenirdim bi kaç yıl sonra adam boşayınca ben boşandım der herkesi de boşansın diye zorbalardım)

-Boşan deyince panikle kocam kocam demişim(niye diyeyim niye panikleyeyim siz ayrıl deyince mi insanlar boşanıyor)

-Kocasından ayrılsa kimle geziyor ne yiyor ben onun çocuğuna bakıyorum diyecekmişim( çocuk annenindir o içinde büyütür o bakar baba olsun olmasın anne annedir sizin gibi düşünen insanlar oldukça babaya bırakıp kaderine terk edilen yavrucuklar kalıyor siz asla bebek düşünmeyin)

-Babaannem gibi ( sen Kur-an’ı sünneti bilmiyorsan ne yapayım boşanmanın da şartları var dinimiz sizin gibileri bilerek herşeyi açıklamış zor olacak ama araştır oku)

Gibi gibi bir sürü çoğunlukla da cevap verdiğim şeyleri tekrar tekrar bıktırana kadar söylediniz

Siz bunları hedefteki bana tek bi kişiye söylediniz ve ben dolup taşınca da argoya girmiş hakaret etmiş ,çözümü basitmiş gibi bana basiretsizmiş gibi davrananlara aynısını yaşayın bir daha konuşalım deyince de beddua mı etmiş oldum? Ama siz tüm o sözleri sarf ederken iyi niyetli ve saygılı öyle mi ? Sorun hiçbir zaman orada yazan kadar değil dahası var ama sizde soru soracak gerçekten çözüm için fikir verecek iyi insan vasfı yok oraya hepsini yazmadım sordukça söylerim dedim ancak karşıma ne yazık ki siz çıktınız.

Boşanmış her şeyi denemiş oğlu ağlamış neler çekmiş, senin karşındaki senin eşin benimki benim aynı adam değil yani sen dememişsen ben niye denemeyeyim sen başarısız olduysan ben niye başarısız olayım neden siz boşan deyince aaa haklısınız boşanayım demedim diye suçlu olayım ki Neden hayatımı sizin gafletle detay bilmeden yazdığınız, düşünmeden hüküm verdiğiniz cümlelere göre yaşayayım. Birde yazmış biz kimleri aşağı çektik diğer konularda belki sizin yüzünüzden biri kendine zarar verdi , evladına çok basit bi sorunda birden patladı zarar verdi klavyeden insanların nasıl bi psikolojide olduğunu nerden biliyorsunuz ama size ne değil mi siz zehrinizi kustunuz nasılsa. Aferin iyi yapmışsınız kimse çektirdiğini yaşamadan ölmez.

Bu benim hayatım ve ben istediğim şekilde yazarım hata benim doğru benim deneyerek bulurum yolumu

Benim eşim sizin eşiniz değil ya da teyzenizin eşi ve bende onlar değilim insan vücudunda aynı semptomlar olmasına rağmen farklı hastalıklar olabiliyorsa psikolojik bir süreç neden daha basit olsun sonucu neden aynı olsun deneyip göreceğim çünkü bu benim hayatım.

Ben diğer sorunlarımda sizin kadar zorba eğitimsiz insana denk gelmedim bu sitede demek ki “bir sorunum var”a yazanlar böyle daha da yazmam zaten sizinle de Rabbim hiçbir yerde karşılaştırmasın diyeceğim ama bölünerek çoğalıyorsunuz karşımıza bi kaç yıl önce günde bir iki kişi gelirdi şimdi bir sürüsünüz garip ki kendinizi iyi ve harika zannediyorsunuz tevazu nezaket sıfır Rabbim bu insanların yüzüne bakmışta sizin karakterinizde yöneticiler çalışanlar iyi ki az.

Yazanların çoğu evliymiş evli olsanız kaç yazar; ya siz buradakinden farklısınız ya da eşlerinizde arkadaşlarınızda sorun var zira bu huyla bu keskinlikle bu cümlelerle sizinle aynı evdede aynı kurumda da yaşanmaz

Birkaç kişi dışında sözünüzün hiç bir hükmü yok bende daha yazmam aklınızı kendinize saklayın

Ben mi zor bulmuşum ne kadar acınası bir cümle sırf birileri fikrinizi doğru bulmadı uygulamak istemedi diye bu kadar yorum yapmak için yorum yapılamaz. Neyse size kendimi ispat etmek zorunda değilim sokakta görsen ağzın bi karış açık bakarsın burda bi anlık psikolojik zayıflığım sana zor buldum cümlesi gibi mi geldi okudum yazdım yıllarımı verdim senin hayatında gördüğün insanların 20 katıyla tanıştım senin gibi kaç kişiyi idare ettim senin delireceğin adamları gözümü kırpmadan eledim eşimin bi sorunu var evet ama vicdanlı vasıflı temiz ahlaklı iyi bi insandır (ayrılsam bile bu düşüncem değişmez) ailesinden vazgeçsin değil ilgisini azaltsın benim derdim çünkü bende vazgeçmem kök ailemden çekirdek ailemide toparlayacaksam ben toparlarım siz toparlamayın ilk fırsatta da boşanın olur mu sizin gibi duyarsız insanlar çoğalmamalı.

Rahatsızlığımı söyledim daha 2 buçuk yıllık evli olduğumu söyledim bir bebeğim var dedim

Anneyseniz nasıl annesiniz anlamadım, birinizde zor zamanlardan geçmiş uykusuz yorgun bitkin psikolojik olarak çökmüş deyip üslubuna dikkat etmedi üstelik bunu ‘ sarsarak kendine getirmeye çalıştık’ şeklinde bi cümleyle yumuşatmaya çalışarak .Sizin her şeyiniz yalan anne olan anlar duygusaldır vicdan taşır naziktir psikologlar evlilik danışmanları hatta bu işten ekmek yiyecek avukatlar ,hakimler bile boşanın diye kestirip atmazken siz kimsiniz;sizi kim bilirkişi ilan etti. Bana kim nasıl yaklaştıysa öyle de cevap aldı herkese hakettiğini vermekte bi yönetici vasfıdır.

Suç bende ki yanıma kapı çalmadan düstursuz giremeyecek sizlere fikir sordum. Özgün fikir var sandım bir iki kişi istisna hepiniz kapı önünde duran dedikoducu kadınlar gibisiniz kocasından nefret eden ona kendini ezdiren ya da erkekler tarafından aldatılmış güveni sarsılmış kocasına laf geçirememiş burda ben boşandım deyip aslında kocası tarafından terk edilmiş biz mutlu olamadık kimse olmasın kafasında hayattan zevk almayan ve başkalarına da zehretmeye çalışan insanlarsınız birbirinizden cevap kopyalayıp “aferin iyi dedin” diye birbirinizi gaza getiriyorsunuz sağlıksız gereksiz agresif bi grupsunuz esas siz eşinin kuklası gibi davranıyorsunuz sünepe sünepe yaşayıp burda yarası olandan beslenen akbaba gibisiniz. Ben bu ülkenin aydın sayılan kaliteli okullarında okumuş dereceyle atanmış ikinci üniversitesini okuyan sizin aklınıza dahi gelmeyen insanlara sunum yapmış aynı ortamı paylaşmış topluluklara konuşma yapmış içinde sizin de faydalandığınız projelerde bulunmuş başarılı insanlarındanım hak edene hak ettiğini vermeyi de bir yuvayı inşa etmenin zorluğunu da idare edeceğim yeri de çekip gideceğim yeri de ben bilirim siz değil daha da sizinle işim olmaz birbirinizi şakşaklayıp oturun.

Bende sizi araştırdım her kocasıyla sorun yaşayana ‘boşan’ diyen sözde entelektüel feminist kadın imajı profiller gizli göğsünü gere gere eğitimim bu mesleğim bu diyen yok (ki eğitimli olsanız önce okuduğunuzu anlar ve seviyeli yorum yapardınız cümlelerinizden ne olduğunuz ortada )hayali karakter yaratıp arkasına sığınmışsınız Biri benim durumumu örnek vermiş aklınca kimse de cevap vermeye bile tenezzül etmemiş biri kardeşiyle konuşana duygusal ensest demiş onu da yeni öğrenmiş aklınca teşhis koymuş kullanınca bilgili görünecek ya ; linç etmişler haha haa ya siz gerçekten ayrıldıysanız ya da bekarsanız kimseye musallat olmayın günahına girmeyin yazık,kurtulanın da gözü aydın sizden ne eş ne anne olur. Keşke sizin gibi insanları tecrit edebilsek toplumca huzura ereriz Siz oturun kendinizi ve birbirinizi şakşaklayın zira size alkış tutacak takdir edecek kimsenin olmadığı ortada daha girmem bu siteye eskiden kaliteliydi şimdi sayenizde kalite yerlerde.

Kadın kadının düşmanıdır tam size göre bi söz sizde kadınlık asaleti zarafeti ince düşünceli olma gibi kadını kadın yapan özellikler yok; kabalık,agresiflik ve zorbalıkla dolmuş yerleri.. Yazık!

X