görümcem başa bela...

Kendinizi gösterirdiniz? İlginç

Hamilelikten dolayı biraz sinirlerin zayıflamış ve hassaslaşmışsın anlaşılan. Ancak dünyada güzellikle halledilemeyek pek birşey yok. Demekki görümceniz boşanmanın ve kilolu olmanın etkisiyle biraz sıkıntılı. Anladığım kadarıyla siz zaten ses çıkarmayarak gerekeni yapıyorsunuz. Ama şöyle de yapabilirsiniz. Bir hafta sonu beraber alışverişe gidin, ona mayaj malzemleri güzel kıyafetler alın beraber sinemaya yemeğe gidin belki size olan tavrı değişecektir. Ama sabırlı olun ve önyargısız gidin. Boşanmanın verdiği ruhsal çöküntüyle kimsenin onu sevmediğini düşünüyor olabilir. Baksana birde ailesi onu değilde gelinlerini savununca daha da agrasif olmuş olabilir. tamam görümce olarak sevmiyor olabilirsiniz ama insan olarak sevebilirsiniz. Kimse kötü değildir. Şartlar insanları kötü olmaya teşvik eder. Dediğim gibi beraber vakit geçirirsen belki kendine güveni gelir, sevildiğini hissederse o da sever. İnsanları kaybetmek kırmak çok kolay ama kazanmak emek ister. O emeği ver derim ben.

ben arkadasların aksıne buraya yazdıklarının hakaret oldugunu dusunmuorum. hayvan öküz cart curt ne ıstersen yaz içini dök. ona söylemenden ıyıdır buraya yazman. konusmaları duyduktn sonra karsılık vermemen ıyı olmuş. hıcbızamanda verme, emın ol insanı cıldırtan bıseydır yok sayılmak, görmezden gelinmek. görmezden gel. bende hoşlanmam görümcemden kayınpederımden. yoklarmıs gıbı davranıorum. zarurı haller dısında konusma. kayınpederın ve kayınvalıden sevıolar senı. senı koruyorlar ona karsı bak ne guzel. sen simdi o kadından siniri cıkarmak ıstersen çıkarırsın. git bagır cagır. ama kayınpederın ve kaynanan, eşin, en önemlisi bebegının ve kendı saglıgın ıcın bı olay cıkmasını ve strese gırmenı engelle. ben nerdeyse düşük yapıcaktım kayınpderım ve gorumcem yuzunden. sakın muhattap olma gereksiz. yemek yerken yuzune bakma. onu sallama. eğer onu kaale aldıgını anlarsa, sinir oldugun seyleri belli edersen daha cok ustune gelir. daha cok yapar.

ohhhhh az bile yapmış !!!!!!!!!!!1

diyen arkadaslara seslenıyorum akıl hastası dıyor ya düşmez kalkmaz bir ALLAHTIR. onun kulunu kınayıp küçür görürseniz o kınadıgınız sey basınıza gelmeden ölmeyeceksiniz... bunu ben demıyorum ... herkesin imtihanı farklıdır ama RABBIM kimseyı evlatla sınmasın ınsallah. anne baba perişandır aslında gelınıne belkıde mahcuptur ama ne yapsınlar.. yazık

Bir cok kisiyle aynı fikirdeyim..
Üslub cok cok yanlıs!
Görümce hasta ve kendi anne, babası' da bu durumun farkıda ve sürekli ona uyarma halindeler.
Kayınvalide zaten yardım ediyormus, görümce' nin gözüne batmaması lazımdı.

Allah herkezin yardımcısı olsun görümceninde belli ki sorunları var ama çekmek zorunda diilsin hele hele en hassas döneminde eşinle konuşmayı denemelisin ben sizin orada bi yere gidiyorum sizide götürüyüm diyebilir

ne güzel ögütler bunlar böyle...
siz belki daha farklı şeyler yaşamışşınızdır bence bu kadar kolay böyle acımasız ögütler vermeyin kimseye bu şahane ötesi fikirleriniz kendinize kalsın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…