görümcem başa bela...

:KK53::KK53::KK53: uslubunuz çok itici maalesef:26: hamile kaldınız dıye madalya takmamışlar ya ondan bu kadar alıngan olmuşsunuz :KK45: bir tek siz mi hamilesiniz şu dünyada:KK31:

Şöyle düşünün. Eşiniz ve ailesi çok utanıyor ve üzülüyorlardır bu duruma. Sizden bekledikleri sadece biraz hoşgörü.
İdare et derken zaten evet biz durumu biliyoruz, kabullenmekten başka çaremiz yok. Sen de bize yardımcı ol demek.
İnşallah doğum zamanınızda bu problemler olmaz.
Hamilelik sıkıntılıdır ama lohusalık daha da sıkıntılıdır.
Anlayış göstermeye çalışırsanız belki alışırsınız da...

evet, en azından eşinin, kaynananın kayınpederin hatrı için
hem misafirliğe gelmişler devamlı beraber yaşamıyorlar
hoşgörü göstermek lazım

Canım ilk önce İnşallah bebeğini sağ salim kucağını alırsın.
Hamilelikte hormonlar tavan yapıyor ama sinirimizi başkalarından çıkarmak hiç hoş değil.
Sen kendinde söylüyorsun sorunları var diye..
Görümcenin de canının çok yandığı bir dönem..
Evine gelmiş misafir sonuçta..
Görmezlikten gel iş yapmamasını ( yapmak zorunda da değil)
Görümcenin bu zor dönemind esende destek ol ona.

çok merak ettim şimdi siz oje ruj sürünce nasıl oluyorsunuz şebek gibi olmuşya görümceniz siz nasıl görünüyorsunuz acaba ?
hayvan gibi portakal ha ?
Rabbim kimseyi kimsenin evine barkına muhtaç etmesin basit bir partokal yemesi bile gözüne batmış.. görümcenizin evi eşi olsaydı gelirmiydi sizin gibi gözü gönlü dar birini evine hrşeyden önce biraz enpati yapın o zaman ne kadar kaba oldugunuzu anlıcaksınız...

hamilelkitki hassasiyetinzde normal ama bu kadarda abartamaya görümcenizi bu kadar aşağılamaya gerek yok diye düşünüyorm.. dünya kısır kalmışta siz kurtaracak degilsiniz ya...

çok merak ettim şimdi siz oje ruj sürünce nasıl oluyorsunuz şebek gibi olmuşya görümceniz siz nasıl görünüyorsunuz acaba ?
Rabbim kimseyi kimsenin evine barkına muhtaç etmesin basit bir partokal yemesi bile gözüne batmış.. görümcenizin evi eşi olsaydı gelirmiydi sizin gibi gözü gönlü dar birini evine hrşeyden önce biraz enpati yapın o zaman ne kadar kaba oldugunuzu anlıcaksınız...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bide şişko dedi

bana canım deme seni gözüm tutmadı

Hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii # niye cevap veriyorsam ikide bir her yazdina onemli zandin kendini
kendin yaz yaz dur konuda kapanir konu sahibide rahat eder actigina pisman olmustur zaten.

bana canım deme seni gözüm tutmadı

Hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii # niye cevap veriyorsam ikide bir her yazdina onemli zandin kendini
kendin yaz yaz dur konuda kapanir konu sahibide rahat eder actigina pisman olmustur zaten.

Cevap vermeyin öyleyse?

o hadi yi uzatmanin manasi ney? konuya odaklansak?

hem niye kapanacak ki konu?konu sahibinin pisman odugu kanaatine nasil vardiniz?

cok sordum ama:KK53:

valla az bile söylediklerin , ben olsaydim yerinde onun soylediklerini duyduktan sonra rezil ederdim onu orda.
sofrada yaptigina gelince igrenclik zaten , ugrasilmaz bosver. Sen keyfine bak , o senin sinir oldugunu gorunce
daha cok yapar abuk subuk seyler , takma ne yapiyorsa yapsin , catlasin kiskancligindan...
bu ne acımasızlık böyle ne yaptılar size böyle geçmişte çokmu itilip kakıldınız?

elmacım amma ahiret sorusu sordun haa :KK9: bide fener soksaydın gözüne gözüne :KK9:

hem neden pişman olsun ki konu sahibesi, kimse kötü birşey demedi ki, kavgada çıkmadı konuda
herkes (merwe hariç) yapıcı olmaya çalışıyo burda

Son düzenleme:
Cevap vermeyin öyleyse?

o hadi yi uzatmanin manasi ney? konuya odaklansak?

hem niye kapanacak ki konu?konu sahibinin pisman odugu kanaatine nasil vardiniz?

cok sordum ama:KK53:

sen nereden ciktin simdi iki kisi konusurkene ?

bosanmadan dolayı bunalıma girmis olabilir belki psikolojisi bozulmustur ama siz de bu durumu cekmek zorunda degilsiniz oda ayrı bir mevzu tabi kayınvalideniz ve kayınpederinizi size destek oluyorsa siz onu cok takmamaya calısın eninde sonunda evlerine doneceklerdir dediklerini duymamazlıktan gelin cevap erdiginiz an oda tepki gosterecektir an klladıgı belli surekli davranıslarınızıda izledigine gore bosverin

elmacım amma ahiret sorusu sordun haa :KK9: bide fener soksaydın gözüne gözüne :KK9:

hem neden pişman olsun ki konu sahibesi, kimse kötü birşey demedi ki, kavgada çıkmadı konuda
herkes (merwe hariç) yapıcı olmaya çalışıyo burda

Yok minnagim:KK19:

zati burada gercekten herkes dogru olani gösteriyor konu sahibesine:KK31:

yangina körükle gidilmez bazi durumlarda...

Yok minnagim:KK19:

zati burada gercekten herkes dogru olani gösteriyor konu sahibesine:KK31:

yangina körükle gidilmez bazi durumlarda...

:KK19:

eğer tartışılacak bi durum olsaydı zaten hurraaaaaaaaaa :KK9: diye başlardık ama söz konusu ruhsal sağlığı bozuk olan bir insansa ona uyulmazki dimi..

bende görumcenızze olan tabiri begenmedim hamılesınız anlayabılırım ama aklı sorunu var dıyorsunuz bence anlayısla yaklasın derim gercekden aklında sorun varsa cok yanlıs yapıyorsunuz.. bence fazla buyutmeyın cunku karnınızdakı kızsa eger buyuk ıhtımal ona benzer cunku kız tipi ve huyu suyu ile halaya cekıyor bizzat sahidim bunaa..

X