Görümceeee 🫠

Ay çok kaba yaaa. Belki sabah telafi eder diye düşünüyorum ama siz daha iyi bilirsiniz huyunu . Kardeşinizi susturduysa söyleseniz de değişen bi şey olmayacak belli gelin hanımla konuşmanız en mantıklısı . Ben olsam direkt söylerdim tutamam içimde hiç .

Yok yok kardeşim onun lafı olmadan bişey yapamaz konuşurken birliktelerdi . Zaten öyle bişey olsa ben asla gelmem .

Yok yok kardeşim onun lafı olmadan bişey yapamaz konuşurken birliktelerdi . Zaten öyle bişey olsa ben asla gelmem .
Iki katı ayıp o zaman, hatta rezillik ya.
Boyle agirlandigim bir eve daha da gitmem.
Neyse, siz bana bakmayin yine de, icinizden nasil geliyorsa oyle davranmaya devam edin.

Iki katı ayıp o zaman, hatta rezillik ya.
Boyle agirlandigim bir eve daha da gitmem.
Neyse, siz bana bakmayin yine de, icinizden nasil geliyorsa oyle davranmaya devam edin.
Ben de böyle düşünüyorum ama kardesıme ve çocuklara kıyamıyorum . Evleri havuzlu diye bi ton oyun kurdu çocuklar ve yeğenim . Sabahtan ineriz öyle yaparı böyle yaparız
Cumartesi akşam da canlı müzik ayarladılar
Ertesi günde pazar günü otele gideceğiz aquaparka . Bunları onlar planladı mesela biz tamam dedik sadece .

Gazlamasana kızım kadını sakinleşsin işte tatili zehir mi olsun?

Alkol almış olabilir mi ?
Nedense öyle geldi bana
Bence sabah telafi edecek

Belki de tartışmışlardı ve araları bozuktu. Kardeşin de habersiz çağırdı. Gelin de sizi ağırlayacak psikolojide değildi. Olamaz mı? Görümcem benj değil de eşimi arasa geliyorum diye ben de tavır yaparım.

Herkesin bir kusuru var işte senin görümce misafir ağırlamak nedir bilmiyor olabilir…

Ama sonuçta ayakta beklemediniz saatlerce, görmezden gelinebilir kardeşiniz için

Sizde benim gibisiniz sanırım surat asıldı mı toparlanamıyorsunuz ama ne güzel planlar yapmışsınız büyüklük sizde kalsın bence

Değil :) kardeşim nerdeyse tuvalete gidemez .

Ayrıca ben zaten annemde idim kardeşim bana siz annemde kalın ya sabah buluşalım diyecek kapasitede bi insandır . Ben aramadım diyorum ya onlar beni aradı cuma akşam gel diye .
Delimiyim ayol pat diye arayıp geleyim .
Kardeşlikle Yanyana idiler görüntülü konuştuk .

O zaman sizin gelin bir laf var ondan ama kullanmayacağım Fazla rahat olanlara deniyor...

Sen hayatta sakin kalamazdın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…