Görümceeee 🫠

Saçmalamış. Evde misafir o saate kadar dışarda olunmaz yani . Ki yılda bi kez gidiyormuşsunuz . Desem ki inat edin orda kalmayın kardeşinizin hatırı var ama bilmiyorum sanırım ben olsam eve geldiğinde “ rahatsız ettik keşke gelmeseydik “ derdim .
Aynen kardeşim için susacağım . Ama lafı da sokarım gibi .en azından kardeşime derim o iletir . Çok garip bi iletişim ağları var

Garip bi durum cidden. Misafir gelecekse hele ki uzun yoldan ben program falan ayarlamam. Misafirime hazırlık yaparım. Kardeşiniz eşine sormadan davet etmiş olabilir mi ?

Aynen kardeşim için susacağım . Ama lafı da sokarım gibi .en azından kardeşime derim o iletir . Çok garip bi iletişim ağları var
Yerinizde olsam kardeşimi bu meseleye katmam yani şöyle katmam . Kardeşiniz de akıl edip eşine diyebilir ablamlar burada hani nerde kaldın ya da erken gel diye . İkisinde de bi tuhaflık var anlayamadım . Bence ikisi ile de konuşun . Şahsen ben takıntılıyım böyle konulara içimde kalıp bana dert olacağına söylerim onlara dert olsun . Geldiğinde bi mazeret belirtmedi mi peki ?

Yerinizde olsam kardeşimi bu meseleye katmam yani şöyle katmam . Kardeşiniz de akıl edip eşine diyebilir ablamlar burada hani nerde kaldın ya da erken gel diye . İkisinde de bi tuhaflık var anlayamadım . Bence ikisi ile de konuşun . Şahsen ben takıntılıyım böyle konulara içimde kalıp bana dert olacağına söylerim onlara dert olsun . Geldiğinde bi mazeret belirtmedi mi peki ?
Yok ablam yattı mı demedi
Geç kaldım kusura bakmayın demedi
Çok normalmiş gibi davrandı ben odada idim zaten ama kapı açıktı .
Hayır zaten tuhaflar çok değişik bi ilişki dinamikleri var . Kardeşime kıyamıyorum çünkü onu da susturmuş

İçimden gelmiyor
Laf sokma falan bence hiç gerek yok yaa. İşte böyle böyle gelin görümce olayları çıkıyor. Ne güzel ya işte kafaları rahat olınca eğlenmiş mutlu olmuş çok mu? Yabancı yer değil ki uzanıp dinlenecektinşz siz de. Yapmayın.

Laf sokma falan bence hiç gerek yok yaa. İşte böyle böyle gelin görümce olayları çıkıyor. Ne güzel ya işte kafaları rahat olınca eğlenmiş mutlu olmuş çok mu? Yabancı yer değil ki uzanıp dinlenecektinşz siz de. Yapmayın.
Ama zaten ayda yılda çıkan birisi değil ki .
Hayır arkadaşları da hep görüştüğü ve hatta iş arkadaşı .

Sanırım onun eğlenmesi değil benim gözümde olan değersiz hissetmesi .

Ama zaten ayda yılda çıkan birisi değil ki .
Hayır arkadaşları da hep görüştüğü ve hatta iş arkadaşı .

Sanırım onun eğlenmesi değil benim gözümde olan değersiz hissetmesi .
Güzel güzel eğleneceksiniz bence hiiiç kendinizi kurup kinlendirmeyin.Ana odaklanın anı yaşayın. Kötü bisey yok bunda. Uygun bi zamanda nazikce sorarsınız sonra. Kardesinizş de üzmeyin onların ilişkisi onları bağlar.

01.55 geldi .. ben odadan çıkmadım uzanmıştım eşim ayakta idi ,onu yakaladı
hiç bişey yok gibi binbir keyifle abi nasılsın hoşgeldin şen şakrak sesle ..klimayı açın öyle yapın böyle yapın ..

Nasıl davranmalıyım bilemedim .
Şaķķıdı şukkudu dovmelik aczfd
Tepkimi belli eder daha da gitmezdim sanirim, her seyin bi adabi var, gelin ile degil de kardesinizle de konusmus olabilirsiniz oncesinde ne var? Onun da evi, esiyle ortak karar alamiyorlar ise ikisinin sorunu ama yapılan ayıp.

X