Görümce yüzünden kaynanam ve kayınpederimden soğudum eşimden de

pudrapembesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2013
46
0
Kızlar eşimin kızkardeşinden nefret ediyorum evli 2 çocuk annesi benden de küçük 3 yaş ben 36 o 33, ilk tanıştıgım günden beri yani evlenmeden önceki günlerden beridir sevemedim, sevmiyorum, sevmeyeceğimde, nedenini sormayın çünkü sinsi, iki yüzlü, dengesiz, cahil, akıllı sanan cahillerden, yüzsüz vs vs, onun yüzünden kayınvalide ve kayınpeder ve eşimden de artık soğudum, eşim ailesine bekarken annesi ve yiyenleri hariç pek düşkün değilmiş, hep anlatırdı zatende öyleydi, ama ne zaman evlendi beyefendi kıymete bindi, bana evlensemde kendi yuvamızda olsam diyen adam şimdi aileci oldu neyse, her hafta gidiyor görmeye bende artık sıkıldım yeni evlisin ne bu aile aile sanki erkek olan benim kadın olan o :), ben kadar ailesine düşkün kimse tanımam günde 10 kere annem babam kardeşlerim yiyenlerim konuşmadan duramayız,ki ben bekarkende arardım hep işyerinden evlendikden sonrada aynıyım değişmedim yani, neyse benim kaynana ve k.peder ararsak konuşurlar aramasak aramazlar, neymş cep telefonu bozuk, kontör yok vs vs ev telefonu cepe kapalı vs vs, ben meraklı değilim zatende, sinir olduğum şey eşim aileci ama ailesi ne arar ne sorar anası babası, eşim ararsa konuşur , aradığında da oğlum gelmiyormusun , her hafta herhafta eşim gider bıktım kavgalar ettim ama şimdi 2 haftada bir gidiyor, daha 1 yıllık evliyiz bıktım, ben k.v ve k.p her zaman arar sorardım aramayı ekstim bakayım ne olcak ne arayan var ne soran ve artık bende ne aradım ne sordum nede gidiyorum evlerine anlasınlar diye, değer değer alınacak kadar verilir dedim, lafa gelince çok seviyoruz ama insanlıkları beş para etmez, vurdumduymaz, rahat, geniş, hahaha hihihih havasındalar, işden ayrıldım kredi ödüyoruz bildikleri halde yardımcı olmadılar, kızları var içgüveysi aldıkları damadı, çocukların masrafı yemek içeçek herşeyleri karşılıyorlar, kızı benden daha iyi durumu oldugu halde vermesinler sorun değil ama lafa gelince bilmişlik taslarlar başkasından beklerler kendilerine gelince ağlarlar, buna benzer bir çok şey beni herşeyden soğuttu, ev iş hem ev yürütüyorum, kimseden yardım almadan, akşam gider yemeğimi yaparım 3 çeşit 2 günlük, evi toplamadan asla çıkmam, evdeki tamirat işlerini varana kadar ben yaparım hem erkek hem kadınım evde, benim gibi gelin bulmuşlarda öpsünler başına koysunlar hasbamlar, valla tepem atıyor ağzıma geleni saycam daha önce saydımda banamısın demediler yüzsüzlüklerin bini binpara, laf söylesen ninni geliyor böyle genişler, nefret ediyorummmmmm, gelelim asıl meseleye eeee eşimin ailesinden nefret etmemden ötürü eşimde kısasa kısas yapması beni deli ediyor, beni ailem herşeye koşar maddi manevi ama ben soğuyum diye oda aynısını yapıyor adaletsizce bu, bende bu durumdan ötürü yiyip bitiriyorum kendimi, baktımki üzülen benim amannn dedim bırak sende umursama, ailene gitmiyorsa gitmesin bende gitmiyorum, ama benim nedenim var gitmeme, eşim ise kıssasa kıssas yapıyor, bende bundan sonra ne kadar değer okadar adım atmaca...

Son düzenleme:
kusura bakmayın ben size çok sinirlendim ve yarıya kadar ancak okuyabildim.. siz aailenizi günde 10 kere arayın konuşun , eşinizi haftada 1 gtsin ailesini kıyametler koparın. .olacak iş değil. allahın tokadını yersiniz valla.

kusura bakmayın ben size çok sinirlendim ve yarıya kadar ancak okuyabildim.. siz aailenizi günde 10 kere arayın konuşun , eşinizi haftada 1 gtsin ailesini kıyametler koparın. .olacak iş değil. allahın tokadını yersiniz valla.

aramakla gitmek arasında farkın ne olduğunu biliyormusun sen bakiyım :KK12: :KK24:

Son düzenleme:
ıyı o zaman soyle dusun hakedene yardım edılır demekkı sız haketmıyorsunuzkı sıze yardım etmıyorlar

ayrıca kontor almayan , cebe kapalı telefonlarından nasıl bır maddı yardım beklıyorsun pes vallahi

kusura bakmayında 40 gormek uzeresınız düşünceleriniz sacma sapan sizden tam 11 yaş küçüğüm ben

ıyı o zaman soyle dusun hakedene yardım edılır demekkı sız haketmıyorsunuzkı sıze yardım etmıyorlar

ayrıca kontor almayan , cebe kapalı telefonlarından nasıl bır maddı yardım beklıyorsun pes vallahi

kusura bakmayında 40 gormek uzeresınız düşünceleriniz sacma sapan sizden tam 11 yaş küçüğüm ben

kontör alamama nedenleri koca popolarını kaldırıp üşengiçliğinden kim gidip alacak bu bir, ikincisi durumları iyi, ben haketmiyorsam oğlu ne güne duruyor, oğludamı haketmiyor :KK15: sıkıntıyı çeken bir ben değilim dimi akıllı arkadaşım seni aldınmı cevabını buda üçç :KK12:

Son düzenleme:
bende yeni gelinleri anlamıyorum hiç eşin ağaç kovuğundan çıkmadı yaa tabiiki ailesini arayacak gidecek nasıl engel olunur buna hiç anlam veremem...
eşinin ailesi kızlarına yardım ediyolar nasıl senin ailen sana yardım ediyorsa aynı şey işte...

yeni moda galiba gelinlerin görümcelerini kıskanması...

aramakla gitmek arasında farkın ne olduğunu biliyormusun sen bakiyım :KK12: :KK24:

natlus oldugunu bende anlamıştım anlatış konuşma tarzından...
annem , babam, kardeşlerim , yiyenlerimle günde 10 kere telde konuşuyorum diyorsun üst üste topla günde kaç saatini onlara ayırıyorsun
, adamcağız haftada 1 gidiyor bunu sorun ediyorsun. bak bende bir konu açtım. oku istersen

40 görmek üzeresinizde ne demek kız 36 yaşındayım ama görsen 25 dersin bilmem herkesler öyle söylüyor hatta k.v istemeye geldiklerinde yanların ordu ile geldiler gelenler bu çocugumu alıcaksınız demişler :21: koskaca 36 yaşındaki kıza düşün artık, gencim güzelim, ben gibisini zor bulurlar :KK12:

kontör alamama nedenleri koca popolarını kaldırıp üşengiçliğinden gidip gidip alacak bu bir, ikincisi durumları iyi, ben haketmiyorsam oğlu ne güne duruyor, oğludamı haketmiyor :KK15: sıkıntıyı çeken bir ben değilim dimi akıllı arkadaşım seni aldınmı cevabını :KK12:

mahalle kadını gıbısınız , aldım cevabı cokta ıyı geldı sagol
sankı bananeki

zaten yapmıyorlarsa ogullarına yapmıyorlar onun hakkınıda sız degıl esınız savunur

( aileniz sizi cok edepli yetiştirmiş masallah 36 yasına kadarda neden evlenemediğiniz ortada natluss ) :KK9: öptüm seni şeker :KK53:

natlus oldugunu bende anlamıştım anlatış konuşma tarzından...
annem , babam, kardeşlerim , yiyenlerimle günde 10 kere telde konuşuyorum diyorsun üst üste topla günde kaç saatini onlara ayırıyorsun
, adamcağız haftada 1 gidiyor bunu sorun ediyorsun. bak bende bir konu açtım. oku istersen

kız vakit bulursam okurum ayrıca nerden anladın ben oldugumu ammada tanıyanım var görmeden hayretbişiy :KK16: mersüü

40 görmek üzeresinizde ne demek kız 36 yaşındayım ama görsen 25 dersin bilmem herkesler öyle söylüyor hatta k.v istemeye geldiklerinde yanların ordu ile geldiler gelenler bu çocugumu alıcaksınız demişler :21: koskaca 36 yaşındaki kıza düşün artık, gencim güzelim, ben gibisini zor bulurlar :KK12:

yaşın ile davranısların bırbırıyle hıc ortusmuyor bayan , neden bahsedıyorsunuz gencım guzelım taş gıbıyım fılan
ama sızın gıbısını bulamazlar agzınız cok bozuk ne demek koca popolarını kaldıramıyorlar sızı aramıyorlarsa sızı sevmıyorlar demektır nıye arasınlar ıstıyorsunuzkı sızde sevmıyormususnuz onları ne yapcaksınız aramalarınıEn Büyük KK

mahalle kadını gıbısınız , aldım cevabı cokta ıyı geldı sagol
sankı bananeki

zaten yapmıyorlarsa ogullarına yapmıyorlar onun hakkınıda sız degıl esınız savunur

( aileniz sizi cok edepli yetiştirmiş masallah 36 yasına kadarda neden evlenemediğiniz ortada natluss ) :KK9: öptüm seni şeker :KK53:

aaaa üstüme iyilik sağlık 36 yaşına kadar neden evlenmediğimi sana cevabımda yazdım kız zeki olan anlar ama anlamadınsa yazayım hemencik ,

36 yaşındayım ama 25 lik gösteriyorum 25 yaşında ikende 14 lük gösteriyordum o bakımdan geç evlendim ben anladınmı kuşum

Son düzenleme:
yaşın ile davranısların bırbırıyle hıc ortusmuyor bayan , neden bahsedıyorsunuz gencım guzelım taş gıbıyım fılan
ama sızın gıbısını bulamazlar agzınız cok bozuk ne demek koca popolarını kaldıramıyorlar sızı aramıyorlarsa sızı sevmıyorlar demektır nıye arasınlar ıstıyorsunuzkı sızde sevmıyormususnuz onları ne yapcaksınız aramalarınıEn Büyük KK

eşimle haber salıyorlar gelin bizi aramıyor eskiden arardı biz çok seviyoz onu sen geliyon oda gelsin diyor larda ondan didim canım ok

kız dediği an anladım :KK70: :KK70:
hg
yaw bırak gül gibi yaşayıp gitsinler yaaa
sende bak keyfine dert etme...
gelenin yok gidenin yok ohhh işte...

X