görücü usulu fikirlerinizi ögrenmek istiyorum

Merak ettiğim tek şey bahsettiğin kadar zengin olmasa yine de bu meselenin üzerinde bu kadar durur muydun?

Bizim bir yakın akrabamızda bu şekilde evlendi çok zengin bir aile oğulları için kıza talip oldu aracı ile. Aracı tarafı işi yapma karşılığında bilezik almış oğlqn tarafından. Kız evlendiği ilk gün çok pişman oldu çok kötü şeyler yaşamış ve kısa sürede de boşandılar.Bu kişiler sizi sadace kullanmak için sçmişler normal bir evlilik beklemeyin. Zengin fakat çok mutsuz bir hayat sizi bekliyor kendinize yazık etmeyin

Hepsini okuyamadim sen ev araba bi de maaş istersen ailem de öyle ister dersen millet de ailem beğensin yeter der..çıkar evliliği olur..

Hepsini okuyamadim sen ev araba bi de maaş istersen ailem de öyle ister dersen millet de ailem beğensin yeter der..çıkar evliliği olur..
Ama gercekten bunları istiyor ailem olmayan birine asla vermezler bende bosuna emek vermek istemem

Teşekkür ederim bunlar aklıma geldi aracının bir menfaatide olabilir yinede herşeyin hayırlısı tekrar konu açıldı kararsız kaldım

Merak ettiğim tek şey bahsettiğin kadar zengin olmasa yine de bu meselenin üzerinde bu kadar durur muydun?

Ya siz nasıl fikirli insanlarsınız anladıgınız tek sey para öylemi helal olsun ama ben sizin kadar parayı düsünmüyorum evet normal koşullarda yasayan biride olsa düsünecektim düsündüm de zamanında aldınızmı cevabınızı

yalnızca bir şey soracağım. Her yıl umreye gitme zorunluluğu var mı dinimizde, onun yerine insanlara yardım edilse daha iyi değil mi? sadece merak ettim, altında herhangi bir anlam yok.

yalnızca bir şey soracağım. Her yıl umreye gitme zorunluluğu var mı dinimizde, onun yerine insanlara yardım edilse daha iyi değil mi? sadece merak ettim, altında herhangi bir anlam yok.

Katılıyorım haklısınız bende öyle düsünüyorım ama konuyla ne alakası var

Açıkçası bu kadar kafanda soru işareti varken, bence gereksiz, görüşme... nereden tutarsan elinde kalır, ilk başta oğlanın kendisinin sizinle pek ilgilenmemesi.... öyle farklı ortamlar....

Açıkçası bu kadar kafanda soru işareti varken, bence gereksiz, görüşme... nereden tutarsan elinde kalır, ilk başta oğlanın kendisinin sizinle pek ilgilenmemesi.... öyle farklı ortamlar....

Aynen cok soru işareti var ama cevremdekilerin ısrarı annem dahil artık görüstük olmadı durumuna gireyim en iyisi dedim cünkü böyle kimseye inandıramıyorum hayır diyorlar tanımadan bilemessin isteksiz vs

ya ben istemiyordum cok katı düsündüğümü arda içilebilecegine annem ikna etti yumusadım gibi
Varlıklarındandır o. Canım arada içmek değil senin anlattığın. Üç beş arkadaşınla bir araya gelip sohbet edip içmek ayrıdır, barlarda kızlarla alem yapmak ayrıdır. Yazından çok anlayamadım ama seninki ikinci kategoriye giriyor. Eğer evlenince değişmeyecekse, ki değişmez bence sana uygun biri değil.

Ya onun aracıya dedigi 3 5 ark çıkınca içiyorum ama chilai bebek te masayı donatmıs kızlar yanlarında alevli meyveler filan masada konfetiler böyle bi video var profilinde ama masadakileri çok tanıyamadım içki old düsünyorum ama baska resimlerde kesin eminim rakı filan var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…