Gönlüm Hep Seni Arıyor Neredesin Sen?

Flört yaşamayalı çok uzun zaman oldu aslında nasıl yaşandığını pek bilmiyorum tecrubesizim ordan buraya danışıyorum hep. Sen beni aydınlatır mısın canımcım
Cevap verdim mesajınada

Flört yaşamayalı çok uzun zaman oldu aslında nasıl yaşandığını pek bilmiyorum tecrubesizim ordan buraya danışıyorum hep. Sen beni aydınlatır mısın canımcım
Cevap verdim mesajınada

Flort ogrenilmez ki zaten.Ama simdi ne yazayim simdi napayim da devamli denmez.Biraz kendi gudulerinle git.Birsey olacagi varsa zaten olacak.Tamam iste mesajina cevap vermissin.Adamin da niyeti varsa gun icinde sayet giderse bu ritim mesajlasin.

Flort ogrenilmez ki zaten.Ama simdi ne yazayim simdi napayim da devamli denmez.Biraz kendi gudulerinle git.Birsey olacagi varsa zaten olacak.Tamam iste mesajina cevap vermissin.Adamin da niyeti varsa gun icinde sayet giderse bu ritim mesajlasin.
benim içimden gelen ona direkt şey demek bi varsın bi yoksun nasıl davranağımı bilemiyorum sana karşı demek
diyim mi

Umutsuz israrla anlamiyor malesef bu cabayi kendine harcasaydi simdiye yeni sevgili yapmisti :)))
Umutsuz kuzum icinden geldigi gibi hata yaparak deneyimle bir seyleri ama kendini kurup taktik yapma cok itici olursun ve ortada sana dair bir sey olmaz.
Yazayim mi, soyleyeyim mi, simdi ne diyeyim demekle bir yere varamazsin. Kaldi ki sevgili bile degilsiniz. Adam umursamiyor bu israr neden?

Israr değil kafam karışıyo
Tabi muhabbet eden ben olduğum için tam yansıtamiyom sanırım
tamamen soğuk olsa hiç uğraşmam ama konuştugumuz zaman sıcak davranıyo soğuk davranışı yok
böyle olunca da bişeyler hissettiğim için kafam karışıyo haliyle
Anlatabildim mi derdimi

Anladim canim benim ama senin anlamadigin su bu adamla olmaz net. Neden dersen seni isteyen adam senin icin zaman yaratir nasil muhabbet edeyim diye 40 takla atar. Boyle tiplerden uzak dur.

Anladim canim benim ama senin anlamadigin su bu adamla olmaz net. Neden dersen seni isteyen adam senin icin zaman yaratir nasil muhabbet edeyim diye 40 takla atar. Boyle tiplerden uzak dur.
şuan muhabbet ediyoruz ya ben ona direk sormak istiyorum bi varsın bi yoksun nasıl davranağımı bilemiyorum sana karşı
uğraşmıcam da bundan sonra da tavrımı bilmesini istiyorum çünkü bana karşı hep açık ol içine kapanık gibisin diyordu bana

Sen de çok net olmadığın için bende tam adapte olamadım o yüzden kendimi çektim, içime kapanık davrandım de. Akışına göre devam et konuşmalara, yüzyüze görüşün bir de bakalım.

O sanki bilmiyor mu senin demenle mi acik olacak? Walla sen bilirsin kuzum ya ben burda uzuldum haline o yuzden yaziyorum sen bilirsin yane bol sans.

Sen de çok net olmadığın için bende tam adapte olamadım o yüzden kendimi çektim, içime kapanık davrandım de. Akışına göre devam et konuşmalara, yüzyüze görüşün bir de bakalım.
ben ona bunu söyleyeyim mi peki kuzu birde geçen gün onu çizmiştim onu gönderdim çok mutlu oldu

O sanki bilmiyor mu senin demenle mi acik olacak? Walla sen bilirsin kuzum ya ben burda uzuldum haline o yuzden yaziyorum sen bilirsin yane bol sans.
kız niye üzüldün hayranım çok merak etme :) sevgili istesem anında yaparım
sadece zor begeniyorum istediğimiz kişi her zaman karşımıza çıkmıyor çıktıgı zamanda her sey güzel giderken bir anda berbat oluyor böyle

müsaitsen ben sana dm den yazayım mı canım son konuşmaları gönderirim
ona göre değerlendiririz

Boyle adamlarin bir tarafini kaldiriyorsunuz ya ona uzuluyorum. O ne yapti senin icin? Sen aradin ettin sorun neyse cozelim dedin o ne yapti? Karakalemini bile yapip adami iyice tepeye cikardin bu saatten sonra iner mi dersin? Yok ben her zaman pesinden kosarim dersen ok. Senin zorlamanla baslayan bir iliskinin omru uzun olmaz sonucunda uzulen yine sen olursun. Sonra uzulmekten simdi uzulmek iyidir.

o da beni çok şımartmıştı ilgiden napayım neyse ben uzak durcam ondan bakalım kıymetimi bilip düzelmezse kendi salaklığı ben napayımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…