Gönlüm Hep Seni Arıyor Neredesin Sen?

valla çok doğru tespit yaptın ne yalan söyleyim düşününce öyle görünüyo
bende zaten sallamıyomuş gibi yapıyom

Yani açık konuşayım biri benim resmimi çizse beni sallamadığını düşünmem. Ama bundan sonraki düşüncen "ben elimden geleni yaptım demek ki olması hayırlı değilmiş" şeklinde olmalı. Adam başta "sadece ben uğraşıyorum" demiş de sen bunu değiştirmek için defalarca adım atmışsın, onu önemsediğini göstermişsin. Hala ikna olmuyorsa gönlü yok. Fazlası sadece egosunu okşar.

Çok haklısın zaten dediğin gibi bu ona karşı son adımımdı zaten bundan sonra uğraşmıcam öz saygımı kaybetmemek için, sonuçta gökten zembille inmedi ya normal biri işte
Bende onun gibi davranıyorum akşamki mesajıma sabah cevap verdi, bende sabah attığı mesaja akşam cevap verecem
Dediğim gibi bu son adımımdı zaten

Tatlım çok istiyosan seni de çizerim

Neden bu kadar taktın adama.
Beni zorla sev ya da ilgilen demek ise yaramıyor. Uğraşma boşver.
Evli olsan yine elinden geleni yap derim de.
Taktikler iki tarafında gönlünün olduğu ilişkide işe yarar. Adam en az hazarla sıvışmaya çalışıyor.

Canim sadece konuyu okuyup mu yorum yaptin yoksa yorumları da okudun mu gelismeleri belirtmistim yorumda

Yorumları da okudum. Yedek gibi geldin bana güzelim üzmek istemem ama. İlgi seven egosu yüksek bir adam.
Asla buluşma falan da teklif etme. Şu adamların totsunu kaldırmayın. Eskiden erkekler adım atardı şimdi kadınlar maşallah giriş gelişme sonuç hepsini hallediyor.

Dediğin gibi canım artık ugrasmicam zaten
Son attığı mesaja cevap versem mi

Dediğin gibi canım artık ugrasmicam zaten
Son attığı mesaja cevap versem mi

Cevap verilecek bir sey yazmamis ki .Isteseydi konusmak dun gece gayette muhabbet acar konuyu kestirip atmazdi.Anla artik umutsuz allahaskina bu adamdan sana karsi bir sey yok.
Yok cevap vereyim mi yok ne yazayim.Yazma bisey ya.Niyeti olan yazar,arar,sorar,bulusur.Hic mi flort yasamadin bilmiyorsun ? Bosver.

Kız tamam ugraşmıcam artık bi dur bi sakin ol
Dün gece mesaj atmış dün ben ona gün boyu mesaj atmamıştım akşam attım o da çok mu çalışıyosun bu aralar diye soru sormuş o mesajına cevap verdim
cevap verilecek bişey yazmasaydı yazmazdım zaten ugraşmaya değmez

Eee yine diyorum sen hayatinda hic mi flort yasamadin ? Ne yazayim diye her dk buraya soruyosun.Sana bi muhabbet acildiysa akisina birak,aksin diye onlarca defa dendi.Adam haspelkader bisey sormus.Zorla da olsa giderken muhabbet ne diye cevap vermedin ? Agirdan alicam diye kopuk kopuk bir iletisim yasatiyosun.Adamin sorusuna simdi cevap versen nolur ki yine kopuk kopuk.Anliyosun degil mi ne demek istedigimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…