gögüs ölçülerimizz

sizce ideal gögüs ölçüsü:?

• 80 ve altı

OY: 39 29,5%
  • 85

OY: 61 46,2%
  • 90

OY: 21 15,9%
  • 95ve ustu

OY: 11 8,3%

• Ankete Katılan
    132
  • Anket Kapalı .
şimdikkkkk ne desem yalan durumuma göre değişir ölçülerim zuhahahah

yaa cidden yaa yorumları okumadan cvp verdim millet sormuş
sizeneki neden bu merak niye herkezin ölçülerini mrk ediyorsunuz
siz sizce bu ne kadar normal bir soru
sizin b soruyu sormaktaki amacınız nedir niye cvp yaazmıyorsunuz
aaa bu karı manyakmı diyebilirsin niye bu kadar soru soruyo sorarım mrk ettiğim herşeyi sorarım cvplarınızı bekliyorum :kahve:

tabi sana göre büyüklük küçüklük önemli değil
bi yorumunuzdan alıntıdır :
ebnce büyüklük küçüklük degil,dolgunluk ve diklik önemlii...

eee bu halde sizene........

şekerim şimdi benimkinin ölçüsünden canımın diğer yarısı, hayatımın anlamı çok memnun sen öğrensen ne öğrenmesen ne? bu bilgi sana ne sağlayacak? bu bilgi sayesinde Türkiye'nin kaderi mi değişecek? sen bütün bu bilgileri ne amaçla kullancaksın da soruyorsun? öğreneceksin de başın göğe mi erecek? daha çok soru sorulabilir ama nessee şimdi uğraşamıcam seninle sengözlerimebaksanab

canını sıkma bitanem ona göre ölçüler önemli değil önemli olan dolgunluğu ve dikliği :Roflol:

şekerim şimdi benimkinin ölçüsünden canımın diğer yarısı, hayatımın anlamı çok memnun sen öğrensen ne öğrenmesen ne? bu bilgi sana ne sağlayacak? bu bilgi sayesinde Türkiye'nin kaderi mi değişecek? sen bütün bu bilgileri ne amaçla kullancaksın da soruyorsun? öğreneceksin de başın göğe mi erecek? daha çok soru sorulabilir ama nessee şimdi uğraşamıcam seninle sengözlerimebaksanab

yine arkadaşın göğüsler hakkındaki düşünceleri :
herzaman dik ve büyük gögüs cezbeder..birde kalçada fazlalıkşlar yoksa....

sewil hadi itiraf et ben erkeğim de
-47.gif
..

oooff offf bakıyorum da bir ben kalmışım ölçü vermeyen!!!:icecream:

walla üşenmedim verdiğin bütün cvp ları okudum ve bu konuyla alakalı olanları buraya taşımaya çalıştım ve neyin ne olduğu gayet açık ama yinede bekliyoruz itiraf etmeni

slm ya millet büyültmek için ugraşır sen küçültmek için..kıymetini bil bence..o şekilde daha çekici ve daha alımlı..ameliyatı tavsiye etmem.spor ve egzersiz yapman daha iyi olurr..

ha bide bu kalmış özür

walla bekle bekle kal geldi ben bi geziyim bida geliyim belki sewil bu arada bize bişeyler anlatır

ben ce de itiraf et hadi CADIARZU:sm_cool::sm_cool:CADIARZU

Yok kızlar yapmayın! Kızceğizin günahını alıyorsunuz. Bence kız sizden ciddi bir cevap bulamayınca kalktı sütyen almaya gitti. Bilgisayarı da açık unutmuş sanırsam... Dönüşte gelecek bir cevap yazacak bize kızceğiz..CADIARZU

sewil sewil sewil sewil sewil biz seni bekliyoz hadi sewil
bu kadar korkma yaa öcü değiliz sadece cinsiyetini açıklayacan

Yok kızlar yapmayın! Kızceğizin günahını alıyorsunuz. Bence kız sizden ciddi bir cevap bulamayınca kalktı sütyen almaya gitti. Bilgisayarı da açık unutmuş sanırsam... Dönüşte gelecek bir cevap yazacak bize kızceğiz..CADIARZU

CADIARZU ............
haklı olabilirsin lalecim :icecream:

X