Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

merhabalarr... Ben hayatımın en güzelll kararını vereli tam 6 ay oldu.yani meem küçültme ameliyatı geçirdimm çok çok memnunum arkadaşlar sormak istediğiniz birşey olursa cevaplarımm..

merhaba işallah bende 6 ay sonra böyle diyebilirim.birkac sorum olacak ben ameliyat olalı bir hafta oldu dün kontrolüm vardı ilk gördügümde bana gögüslerim büyük geldi biri digerinden biraz daha büyüktü doktorum daha cok yeni oldugunu şişlerin gececegini söylüyor bu safhaları gemiş biri olarak memelerin şekli ne zaman oturuyor birde izlerin ne alemde .cevabını bekliyorum

sevgili jelesec göğüslerinin şuan şiş olması çok normal arada büyüklük farkıda oluyor ameliyattan sonra ,henüz ameliyatın çok yeni, inan bana 1. ayın sonunda daha farklı olacaklar şekillerini almaya başlayacaklar, izler konusunda bişey diyemicem ,ben izler ve dikişler konusunda sınıfta kaldım:) şuan merak etmen çok normal seni çok ii anlıyorum:)

İşte salaklık bende hele beni görsen çıkarken iyi günler bile diyemedim demedim gözlerimden yaşlar akıverdi allah bildiği gibi yapsın artık yorum yapamayacağım

sorma yeşim'ciğim sorma (( Hiç bakmadı değil ama bağırıp beni aşağlaması çok gücüme gitti
Baktı işte göz ucuyla ama bu konuda neler yapılır nereye şikayet edilir bilmiyorumki ???
haklısın çok .... bir şekilde kim olduğunu belirteceğim insanlara bilsin... öğrensinlerde benim düştüğüm hataya düşmesinler
canım çok isterim gelmeyide bakarmı bana ya bakmazsa ??? bu durumu birdaha kaldıramam
yinede beni düşündüğün için çok tşk.ederim birtanem
eğer sorupta gidersek tabiki gelmeyi çook isterim (( c.tesi müsaitim bu arada (
bende çok öptüm canım tekrar tşk.ederim ...

canım oncelıkle sana cok gecmıs olsun demek ıstıyorum.lutfen kontrollerını yaptır ve sakın ıhmal etme.doktorun tavrı hıcccc hos degıl.burada cok fazla yorum yapmak ıstemıyorum ama buna benzer bır durum bende yasamıstım.ben ıkıncı burun revızyon amelıyatımı 1,5sene once bır profesore ozel bı hastande oldum.vakıf hastanesı oluyor.neyse burnum rezalet oldu.koydugu kıkırdaklar kaydı burnum yamuk yumuk gorunuyor.cok uzuluyordum cunku ıkıncı amelıyatımdı ve 5.500 lıra saydım bu amelıyata.bana gel goreyım ona gore karar verırırz napcamıza dedı.gıttıgımde benden 150 lıra tekrardan muayene ucretı almak ıstedıler.hastaneye vermek ıstemedıgımı cunku oncekı amelıyatın kontrolu oldugunu soyledım.neyse eger para alıcaksanız gorusmeye gelmem dedım.neyse akabınınde bana ucret almayacaklarını telden bıldırdıler cunku baska bır sehırden gelıcekttım.hastaneye gıttım,sekretere tekrar sordum ucret konusunu ve bana odemeyecegımı konfırme ettı.her neyse doktor ıle 5dk.lık gorusmemızde amelıyat problem konusmak yerıne bana tekrar mudehale etmeyecegını,dahada kotu olacagını,bı psıkologa gıtmemı hatta ılac kullanmamı tavsıye ederek benı yolladı haaa bu arada dedıkı eger ısrar edersen o cıkıntı yerı torpulerım ama 1 sene bekle ve ucretınıde alırım dedı.cıkısta sekreterı pesımden gelerek lutfen vezneye ucretınızı yatırın dıye bır ıstek arkasından doktor cıktı odadan bızı takıp edıyor.bu nasıl bır soygun???hiçççççç sesimi çıkarmadan kuzu kuzu o parayı ödedim,cunkukavga cıkarıp haklıyken haksız olmamak ıcın.suan zaten gereklı mercılere sıkayet etmeye hazırlanıyorum o yuzden fazla ayrıntıya gırmıyorum benım de sana rıcam bu soyguncu terbıyesızlerı gereklı mercılere sıkayet etmen.ayıppppp yaaaa cok ayıpppppp işi ticarete döküp ınsanları magdur etmek neden? hipokrat yemini nerde?

birbusecim doktorumun adına konuşmak doğru olmaz ama kendisine sormaya çalışıcam ve yeşil ışık görürsem seninle beraber gideriz cumartesi sana haber vericem, yoksa bu şişliklerin bir şekilde tedavisinin yapılması lazım böyle belirsizlik insanın içini kemirir, bitirir.. full77 de başından kötü bir deneyim geçirmiş, allah şifa versin hepimize ve doğru doktoru seçmek için yol göstericimiz olsun..:)amin..:)

haaa.. bu arada ben doktorumu seviyorum yaa.. profesör olmasına rağmen çok mütevazi bir insan, onun yanındayken memebaşında ki problemim gözüme kötü gelmiyor, doktorun yanından ayrılınca bütün moralim sıfıra iniyor:)

yesimay toparlanmana sevindim doktorunu sevmen de güzel.Ben sorunla karşılaşsam doktorum hakkında bu kadar olumlu olamazdım ben daha, ameliyat olalı 1 hafta olmasına ragmen şekli ne zaman oturur burası ne zaman düzelir diye söylenmeye başladım.

sagol verdigin bilgiler beni rahatlattı.umarım sorunların hızlı bir şekilde cözülür istedigin görüntüye kavuşursun

aman tanrim resmen soygunculuk ahlaksizlik bu ama.. hem birbusenin hem de sizin basiniza gelenler. ben de onumuzdeki sene gogus kucultmeyi planliyorum ama inanin gozum korktu bu ornekleri okuya okuya.. ikinize de cok gecmis olsun arkadaslar o doktor(!)lari da allah bildigi gibi yapsin

Kızlar, hepinize günaydın;
Ayy bi rüya gördüm akşam inşallah gerçek olur. Rüyamda göğüs küçültme ameliyatımı olmuşum, hastaneden çıkmak üzereydim, doktorumun önerilerini dinliyordum, işte şöyle yap, böyle yap gibisinden. Hatta bi krem yazdı bir kaç saat sonra bunu sürmeye başlayabilirsin falan dedi, ağrı kesici antibiyotik bi kremmiş (adını bile hatırlıyorum, hayatımda hiç duymadığım bi adı var) Doktorum da bayanmış. Ki daha hiç bir doktorla görüşmüş değilim, (Bu hafta görüşmeyi düşünüyorum, o da erkek yani)
O kadar güzel ve iyi hissediyordum ki kendimi, hafif ağrı ve sızıyı bile hissettiğimi çok net hatırlıyorum. Allahım ne kadar güzel bi duyguydu bu. Allahım isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah. Ahhh bu rüya gerçekleşir inşallah kızlar, bu işin uzamasını istemiyorum ve bir an önce kurtulmak istiyorum.

Canım, çok geçmiş olsun.
Yazını hayretler içerisinde okudum, insan denemez böylelerine, nedir bu yaa??? Nasıl bir şeydir. Bir kere ne olursa olsun hiçbir doktor hastasını bu şekilde aşağılayamaz, bağıramaz. O kim yaa kim. Üstelik de dünyanın parasını vermişsin ameliyat için, adamın yaptığına bak. Resmen para olarak görmüş seni. Ne kadar ayıp, yazıklar olsun ona... Ama n'oldu, kendi kaybetti sonuçta, onun hakkında iyi konuşmayacağını biliyor heralde. Halbuki adam gibi ilgilenseydi, sen de tavsiye etseydin benim doktorum şöyle, benim doktorum böyle diye, daha iyi olmuycak mıydı?? Ben burdan sinir oldum adama. Canım benim o anki halini tahmin edebiliyorum. Bu işler biraz da şans işiymiş. Nerden bilebilirdin ki böyle olcağını. Allaha havale ediyorum ben de o şahsı...

24 kasımda yani bu perşembe oluyorum benim için zor bir karardı ama bu kararı verdim ikinci çocuğuda dşünüyorum ama şimdi değil ve bu ağrıyla yaşamak çok canımı yakıyor olucam herşey bitecek çok az kaldı heycanım çok artmaya başladı korkuyorum galiba üniversite hastanesinde olucam bulunduğum şehirde morale çok ihtiyacım var

Öncelikle hayırlısı olsun canım. Darısı başıma inşallah. Hiçbir şey düşünme, çektiğimiz ağrıların yanında hiç kalır.
Hangi şehirdesin?? Üniversite hastanesinde devlet karşılıyor mu ameliyat ücretini? Karşılamıyorsa ne kadar ücret ödeyeceksin?? Bana bilgi verir misin?

evettt aramıza yeni bir daha katılıyor, hiç korkma gerçekten korkacak hiç bir şey yok ameliyatta, umarım sorunsuz bir şekilde geçer. Üniversite hastanesinde oldum ben de 20 gün oluyor ve inan eğer doktoruna güvendiysen nerede olduğunun hiç önemi yok, yarım saatte bir odana gelip seni kontrol ediyorlar zaten. Hatta gelmeyin artık uyumak istiyorum, tansiyonum da çok iyi ateşim de yok lütfen gelmeyin bile diyebiliyorsun:)

göz açıp kapayıncaya kadar geçecek ve bunca yıldır neden yaptırmamışım diyeceksin:)

şimdiden hayırlı olsun:)

Ayy canım durumuna inan çok üzüldüm Sanki kendim yaşamışım gibi
keşke ödemeseydin o parayı etseydin kavganı sonuçta telefon kayıtları dinleniyorsa poliste bunu anlıyacaktı.
Gerçekten soyguncu bunlar. Yenimi oluyor bu ?
canım nereye nasıl şikayet edileceği konusunda hiçbir bilgim yok ??? bana neler yapacağım konusunda açıklama yaparsan elimden geleni yapacağım.
Bu adam benim piskolojimi çok bozdu acaba bütün hastalarına böylemi davranıyor ? yoksa ona para kazandırmadım diye bana özel muamelemi yapıyor tartışılır ((

Tabiki canım çok haklısın.. Başkasının ameliyat ettiği hastaya bakmak zorunda değil sonuçta ( Sorun değil hiç olmadı şişli etfal'e giderim ne yapalım..
Karın ameliyatı yaptırdığımda tecrübelerinize çok ihtiyacım olacak.. Bunun gibi birine aman aslaaaaaa düşmek istemiyorum
Gerekirse tektek görüşmeye gideceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…