Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Korkma, çok uzun bir ameliyat olmaz yüksek ihtimal. Bu arada bende minnacık yap dedim minnacık olmuş gerçekten. Avuç içi kadar ,😂Biraz ucunun yerini sevmedim gibi ama daha ödemli, anca şekle girer diye düşünüyorum. Bana 3,5-4 saat sürer dediler ama 2,5 - 3 saatte bitmiş. Biraz bulantım oldu hatta bir kaç gün sürdü ama yıllardır istediğim şeyi yapmış olmanın mutluluğu daha fazlaydı
Selam, hala memnun musunuz doktorunuzdan? Izler ozellikle guzel oldu mu onu merak ediyorum, ben de revizyon için gorusecegim de kendisiyle. Bir de fiyatta indirim yapiyor mu hic, ona gore darlayayim , hala oncekinin kredisini ödüyorum:KK43: teşekkürler

İyi etmişsiniz devlette zor bu işler.ozelde bebekler gibi ilgilendiler.carsamba dikişler alınacak inşallah.doktorum çok temiz iş çıkardı bir aydır o bölgelere su degmiyor ve meme uçlarıni besleyen hücre enjekte edildi.his kaybı siyahlık asla olmayacak çok mutluyum.
Dikişler alınacak derken bende ameliyat oldum da dikiş felan alınmasına gerek yok ki bide ben normal dus aliyorum

Benim göğsünün altıdan her iki koltuk altına kadar uzun bir dikiş var.benim ameliyatim normal meme küçültme olmadı doktorum fling sistemi yaptı.meme uçlarım sargı beziyle kapalı şekilde dikildi.her iki yere de 1 aydır su değmedi.carsamba dikişler alınacak ve iz kremine baslayacagim

Merhabalar bugün Göztepe S. Yalçın …. Hastanesine gittim ve rahatsızlıklarımı belirttim. Heyet raporu alarak olmak istediğimi ilettim fakat heyet için söyledikleri şeyeler çok şaşırdım, kemik kırığı, kemik erimesi vs . Gbibi durumlar olunca heyet raporu verdiklerini ilettiler. Ben sırt omuz ve bel ağrım olduğu söyledim. Bunun yeterli olmadığını söylediler. Ölçtüklerinde ise biri 26- diğeri 28 cm çıktı. Heyett raporu alıp ameliyat olanlar yazabilir mi?

Ameliyat ücreti 103bin 3 bin euro TL.oglum yönetici olduğu için yakın aileye 100/30 indirim yapılıyormuş.bana biraz daha indirim yaptilar 65 bin TL'ye ameliyatı oldum.
Şimdi sürece gelelim

24 temmuz Çarşamba sabahı 10 gibi hastaneye girdik.kan tahlili gerekli olan herşey yapıldı Doktorum geldi çizimleri yapti.damar yolu acildi serum takilarak ameliyat saatini bekledim
Anestezi Dr odaya geldi gerekli soruları sorup evragi düzenledi.saat 1 gibi ameliyata alındım herşey o kadar güzel ve iyiydi ki oğlum gelinim eşim yanımda mutluyum ama çok korkuyorum.anestezi uzmanı bakti tansiyonum korkudan yükseldi hemen bir sakinlestirici yaptı.ameliyathaneye bir girdim ışıkları gördüm 😴😴gerisi yok.
Ameliyat 3 saat 15 dk surmus.odaya almışlar uyandirdilar.saat 4 ceyrekten akşam 9 kadar su yasaktı bir kolumda içinde ağrı kesici serum.
Diğerinde her 5 dk da tansiyonumu ölçen cihaz
Akşam 9 da şu icebildim bir kase çorba getirdiler
Bütün gece üşüdüm yandım ağrı yok gibiydi gogsumu hissetmiyordum.

Sonda takılmış sabah farkettim.sabah hafif bir kahvalti.sonra hemşire geldi yavaşça kaldırdı yurumem gerekmiş.biraz yürüdüm.oglen gibi doktorum geldi.

İşte o an gogislerimi açtılar Allah'ım bunlar benim mi dedim,🥰🥰 çok guzellerdi.cok mutluydum

Doktorum ameliyat öncesi
ölçüm yaptiginda sol 35 sağ 31 santim demişti.standart meme ölçü 18 ile 22 santimdir.
Benim ölçüm şuan 19 santime çekilmiş ve sanırım 80 ya da 85 beden oldum şuan çok sisler.
Doktorum 2 kg 100 Gr doku alındığını söyledi.

3 gün sonra 1 ay oluyor dikişler Perşembe alınacak inşallah doktorum fling sistemi yaptı ameliyati büyük olduğu için normal küçültme yapılamaz dedi.
İyileşme süreci zor oldu ama buna değer diyorum.
Dr gerçek görüntüye 6 ay sonra ulasacaksin dedi 🥰 çok şükür göze alıp bu ameliyatı olmuşum.bu kadar zor bir süreç olacak deselerdi olamazdım sanırım.
Merhaba meme ölçüm demişsiniz de evde kendimiz ölçebilir miyiz? Nasıl ölçtünüz acaba

Merhaba tabiki evde olcebilirsiniz boynun altinda olan köprücük kemiğine mezurayi koyun meme ucuna kadar uzatın o işte o kısım meme ölçüsü oluyor.bunu yaparak mem3 boyunu öğrenebilirsiniz

X