Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Selam, hala memnun musunuz doktorunuzdan? Izler ozellikle guzel oldu mu onu merak ediyorum, ben de revizyon için gorusecegim de kendisiyle. Bir de fiyatta indirim yapiyor mu hic, ona gore darlayayim , hala oncekinin kredisini ödüyorum teşekkürler

Dikişler alınacak derken bende ameliyat oldum da dikiş felan alınmasına gerek yok ki bide ben normal dus aliyorum

Benim göğsünün altıdan her iki koltuk altına kadar uzun bir dikiş var.benim ameliyatim normal meme küçültme olmadı doktorum fling sistemi yaptı.meme uçlarım sargı beziyle kapalı şekilde dikildi.her iki yere de 1 aydır su değmedi.carsamba dikişler alınacak ve iz kremine baslayacagim

Merhabalar bugün Göztepe S. Yalçın …. Hastanesine gittim ve rahatsızlıklarımı belirttim. Heyet raporu alarak olmak istediğimi ilettim fakat heyet için söyledikleri şeyeler çok şaşırdım, kemik kırığı, kemik erimesi vs . Gbibi durumlar olunca heyet raporu verdiklerini ilettiler. Ben sırt omuz ve bel ağrım olduğu söyledim. Bunun yeterli olmadığını söylediler. Ölçtüklerinde ise biri 26- diğeri 28 cm çıktı. Heyett raporu alıp ameliyat olanlar yazabilir mi?

Merhaba meme ölçüm demişsiniz de evde kendimiz ölçebilir miyiz? Nasıl ölçtünüz acaba

Merhaba tabiki evde olcebilirsiniz boynun altinda olan köprücük kemiğine mezurayi koyun meme ucuna kadar uzatın o işte o kısım meme ölçüsü oluyor.bunu yaparak mem3 boyunu öğrenebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…