Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Saol canım saol sormaaa..
Olacaksan tek tek görüşmelere git kim içine sindiyse ona ameliyat ol . Aman dikkatli ol canım aman (
Forumda bahsedilen doktorlardan birtanesine ameliyat olacağım ben.. iYİ incele işte düştüğümüz durumu görüyorsun (

Canımmmmmmmmmmm hayırlısı olusn..
Yinede çok acele etme.. Ben aceleye getirdim diye yaşadığım şu duruma bak aman ha canım aman haa (
Hadi hakkında herşeyin hayırlısı olsun.. Kendine iyi bak.

Yaa işte böyle canım Değil zaten insanmı bu adamın biyerleri kalkmış.. Televizyonlara çıkıyorum diye kendini beğenmişin teki...
Aslında salaklık bende ... ilk görüşmeye gittiğimde benimle görüşmemesine dayanarak ona ameliyat olmamalıydım ahhhh ahhh (
Asla helal etmiyorum.. Haram olsun... Allah onuda bildiği gibi yapsın.. Gerizekalı herif..

Geçmiş olsun canım. Hadi hakkında hayırlısı olsun.. Çok güzel olacak çok güzel :))
Heyecan hat safhada dimi
En kısa zamanda ağrısız, sızısız atlatırsın bu ameliyatını canım..
Kendine çok iyi bak.

evet ya bu hafta geçseydi herşey güzel olacak diyorum bakalım hayırlısı yarın gidip son olarak ne yapmam gerektiğini sorucam anestezi tahlilleri yapılacakmış galiba onları yaptırıcam

yaşadığım şehirdeki üniversite hastanesinde oluyorun doktor bazı malzemeleri devlet karşılamıyor 1500 tl para gerekir dedi ben rapor çıkartmak gerekiyomuş galiba falan dedim ama doktor karşıladıktan sonraki kısım bu dedi rapora galiba kendi karar veriyo muayne sırasında bu ameliyatın yapılması lazım dedi çünkü

evet ya bu hafta geçseydi herşey güzel olacak diyorum bakalım hayırlısı yarın gidip son olarak ne yapmam gerektiğini sorucam anestezi tahlilleri yapılacakmış galiba onları yaptırıcam

Ayy canım yaaa Çok güzel heycan bunlar.. Hafta sonu olmuş olsaydı... ve ist. daysan gelmeyi çok isterdim....
Hadi hayırlısı olsun ... Çok güzel olacaklar çook.
öptüm cnm.

Kızlarrrrr nerdesiniz ?
Nasılsınızzzzzzzzz ?

Buluşma tarihinde herkez geliyormuuuuuu?

Almış başını gidiyor yüreğim..." Nereye" dedim?" Sen herşeye karışma" dedi..!!

Peki doktorun hangi ölçüde yapacağını söyledi mi sana? Güzel günlere az kaldı, umarım herşey yolunda gider, çok güzel olurlar canım, ben de üniversite hastanesinde olmayı düşünüyorum, yani büyük ihtimal...

Jelesec;
Nasılsın canım, rahat mısın biraz daha, ağrıların var mı??Yatıyor musun devamlı??

Keşke ben de buluşabilseydim sizlerle(

hani göğsümden enjektörle sıvı almıştı ya doktor... o iğne soktuğu yerlerden iltihap akıyor ???
Bende az önce sıktım boşalttım içini ama sanki oyuk gibi kaldı
ya böyle şeyler olurda benmi abartıyorum anlamıyorum yaa.. size olsa sizde benim gibimi yapardınız ?

yeşimay merhaba 1 2 gün önce seninle ilgili birşeyler yazmıştım ama bir karışıklık yapmışım birbuse den alıntı yapıp sana yazmışım. neyse geçen hafta fuat beyi ameliyat öncesi sormak istediğim bir şeyler vardı aradım bu arada senin durumunuda sordum bununla ilgili yazmıştım ama okuyamadın galiba... bu arada benimde sayılı günler kaldı perşembe günü inşallah bende kurtuluyorum. ben başka bir doktorla görüşmeden direk fuat beye gitmiştim. gerçekten banada çok güven verdi.. normalde canım çok tatlı değildir cesurumdur bir sezeryan ameliyatı ve bir safra kesesi ameliyatı oldum daha önce. gayet soğukkanlı atalattım o zamanlar. ama şimdi daha farklı hissediyorum kendimi. daha çok ameliyat sonrası bir sıkıntı yaşarmıyım endişesi var içimde ama fuat bey gerçekten beni bu anlamda çok rahatlattı umarım herşey yolunda gider sende eminim kısa sürede tamamen düzeleceksin yapman gerekenleri ihmal etme çok kaygılanma yeter... şimdilik hoşçakal canım...

birbusecim merhaba, doktorunun sana davranış şekli gerçekten çok kötü bu ameliyatlarda hepimizin kabul ettiği bir takım riskler elbette var ama doktorunun sonuna kadar seni takip etmesi ve gereken şeyleri herhangi bir ücret talep etmeden yapması gerekirdi. bu durum senin dikkatsizliğin hatan sonucuda olsada, bünyen ile alakalıda olsa veya doktorun hatasıda olsa farketmez.... bu ameliyatların iyileşme sürecinin 6 aya kadar sürdüğünü tüm doktorlar söylüyor zaten ve bu süreç içinde hertürlü tedavini yapmak zorunda... bende 24 kasım perşembe günü ameliyat olucam inşallah. fuat beye 6 sene önce ablam ameliyat olmuştu. göğüs toparlatma ve karın gerdirme.. karın gerdirme ameliyatının üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen doktor az bir ücretle ablamın karnını tekrar revize etti. doktordan kaynaklanan bir sorun olmamasına rağmen dikişlerini düzeltti.

en kötüsüde bir doktor olarak sana davranış şekli. bence bunun üstüne gitmelisin sessiz kalmakla hata etmişsin... umarım biran evvel sorunun geçer ve iyileşirsin geçmiş olsun canım.

sagol canım ben iyiyim agrım yok denecek kadar az doktorum dikişler acılmasın diye iş yapmamı istemiyor yok ben 2 3 yattım hep ayaktayım gel buluşmaya bekleriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…