Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Teşekkür ederim bitanem. İnşallahhhhh...

Oyyy oyy oyy kıyamam ben sana.. Dua ediyorum canımın içi senin için.. İnşallah acımayacak. Bak doktorunda öyle demiş.. Onlar hep doğruyu söylüyorlar. Acımaz bitanem korkma sakın.. Benim göğsüme 2 adet şirınga soktular en azından ölecek kadar acımıyor sakın korkma bu konuda ben tecrübeliyim sonrasında biraz ağrıyor.. Ben bunları sana yazarken sen şu an doktora gidiyorsun sanırım. Dur hemen arıyayım seni.. Merak ettim şimdi.. Canım benim yaaa İnşallah en kısa zamanda iyileşirsin. Çok öptüm..
Dualarımız seninle...

kokma arkadaşım koca ameliyatı atlattın buda gececek.BİRBUSE VE SENİN BAŞINA GELENLERİ OKURKEN CANIM SIKILIYOR BANA BÖYLE BİRŞEY OLURMU DİYE ALLAH KORUSUN CAN SIKICI BİR OLAY DÖNDÜGÜNDE HABER VER

( Allah korusun canım.. Allah korusun...
Tabiki hemen haber vereceğim canım...
öpüldün çok.

jelesec canım senin ameliyat sürecini takip ediyorum bende 24 kasımda oluyorum çok korkuyorum ama bu iş bitsin istiyorum
şuanda nasılsın ağrılar devam ediyormu kaç gün canımız yanacak

Teşekkür ederim bitanem. Tabiki haber veririm. Merak etme...
AMA beni eklemeyi unutma olurmu bitanem... Anlıyorum seni insan evde dalıp gidiyor. Ev daha bi yorucu..
Tamam herkeze uyarsa < 17 Aralık > olsun. Herkez okey mi ???

17 aralık;

ogltkn= geliyor (bu ben oluyorum )
birbuse = geliyor
ekim68 = geliyor (belki Ker'i çağırırsınız, o da katılmak isteyebilir )

yeşimay, zenn, jeselec size de uyar mı bu tarih?
desendesen, sen izmirde olduğun için adını yazmıyorum canım

AYYY Çok sevinçliyim yaaa. sizleri çok seviyorum. Herkez gelsin yaaaaaa

jelesec canım senin ameliyat sürecini takip ediyorum bende 24 kasımda oluyorum çok korkuyorum ama bu iş bitsin istiyorum
şuanda nasılsın ağrılar devam ediyormu kaç gün canımız yanacak

sagol canım ben daha iyiyim senin sürecin ameliyat sonrasından daha zor ben mahvolmuştum nasıl olacak narkoz doktor iyimi cocuklarımı tekrar görebilecekmiyim. inan ameliyat ol bitsin birkac gün agrı hepsi geciyor sonra nerde ameliyatın doktorun kim herşey istedigin gibi olur işallah

banada uyar aslında erken toplu araclara binmem tehlikeli ama bana yakın yer olursa taksiyle gelirim arkadaşlar yarın bir hafta olacak ilk dr kontrolum var umarım herşey yolundadır

17 Aralık da uyar,mekan konusunda da benden yana sıkıntınız olmasın her yere gelebilirim:)

süper zenn ve jeselec de geliyor...
bana da her yer uyar..o zaman 17 aralık capitol diyelimm...
sizleri göreceğim için çok mutluyum :)

bu arada yeşimay nerelerdesin? kontrolün nasıl geçti?
sen de gelebilecekmisin buluşmaya?

birbuse şimdi seni face te ekliyorum canım

okey 17 aralık capitol cok iyi olur bende merak ediyorum hepinizi tanışmadan bukadar kaynattık tanıştıktan sonra ne olur artık düşünün.

izmirde üniv. hastanesinde bu küçültme ameliyatını yapacak bir doktor arıyorum kaynanam için, forumu okuyacak vaktim malesef şuan yok acil bir dr. ismi lazım lütfen kızlar cevaplarınızı bekliyorum..( 5 ay önce göğüs büyütme ameliyatı olan biri olarak yazıyorum bu arada:))

yeşimay nasılsın herşey yolundamı ne dedi doktorun

iyi akşamlar hanımlar, ben moral olarak sıfırın altındayım çok uzun yazamıcam.. doktorum dikişleri attı biraz acıdı bazı yerlerde zaten hiç bakmadım dikiş atılırken bayılacak gibi oldum midem bulandı başım döndü sanırım stres yaptım çok ama atlattım.. ama görüntüyü sorarsanız hayatımın hayal kırıklığını yaşıyorum.. fuat bey görüntüye takılma düzelicek diyor ama ben artık bu kadar iyimser olamıyorum ne yazıkk ki.. görüntü lolipop yaptıranlar bilir altta büzülmüş bir kısım vardır meme başım aynı bu görüntüde büzülmüş durumda bişeye benzemiyor, bilmeyen meme başı olduğunu hayatta anlayamaz o derece diim.. bir ağrı kesici içtim yatmak istiyorum ama şuan bana daha çok diyazem lazım kendimi uyuşturmam lazım inanılmaz kötüyüm.. 10 gün sonra dikişler alınacak iyileşmesi 4-5 ayı bulacakmış, sanırım ikisi arasında da görüntü farkı olacak çünkü eğer kahverengi bölüm diğerinden farklıysa bunun bir makinası varmış onunla renk veriyorlarmış böyle bir ekleme yaptı doktor.. artık çok çöktüm, hayatım boyunca istediğim hatta herşeyden çok istediğim birşeydi ve ben bugün ilk defa yaptırdığıma binpişman oldum eşim dert etme sağlıklı ol yeter diyor ama ben hayatım boyunca bakıp bakıp pişmanlığımı yaşamak istemiyorum.. ne biliim şuan çok kötüyüm çokkkkkkk..(((((((((((((

öncelikle kötü ve huzursuz bir gün geçirmişsin, çok çok geçmiş olsunn
şu an sana yanında olup moral verebilmeyi hepimiz çok isterdik
buradan yazıcaklarımız biraz olsun içini rahatlatsa keşke
çabucak iyileşmeni diliyoruz hepimiz- hepimiz adına konuştum ama herkesin içinden geçen bu olacak eminim

her seferinde bu söyleniyor belki de ama doktorlar kim bilir bizler kadar kaç hasta gördüler ve düzeleceğini takılmaman gerektiğini söylüyorsa ve çaresi varsa ona inanmaktan başka seçeneğimiz yok ve doktor gayet rahatlıkla bunu söylemiş anladığım kadarıyla

sen dinlen biraz en kötüsü geçti ve bundan sonrası düzelme sürecim olacak o kadar diye düşün

tekrar çok çok geçmiş olsun canım

cok üzüldüm canım sonucu yazmanı öyle merakla bekledimki bu doktor hatısımı canım ya cok gerginim o kadar acı cekiyoruz parası bir tarafa ama böyle bir sonuc insanı üzüyor.şimdi ne kadar üzülme diye yazsam boş cok üzülmüşsün kim olsa bu durumda üzülür .4 5 ay sonra düzelecek miymiş görüntüye takılma cok yeterli bir acıklama degil bizler bu ameliyatı görüntüsü güzel olsun diye yaptırdık.vallahi korkuyorum birbusenin olayı senin olayın benim başım gelirmi diye

yeşimay çok geçmiş olsun canım,

şuan ne desek boş satırların ruh halini anlatıyor. umarım çok ciddi bir sorun değildir. iyileşme süreci uzun sürsede eninde sonunda düzelecektir. fuat bey bunun nedeniyle ilgili bir açıklama yaptımı sana.??? biliyosun ablam ve ker gayet başarılı operasyonlar geçirdiler... inşallah sende kısa sürede tamamen iyileşirsin çook çok öptüm.

süper yaa ben çok sevindim ...
tamam cnm hemen bakıyorum...

okey 17 aralık capitol cok iyi olur bende merak ediyorum hepinizi tanışmadan bukadar kaynattık tanıştıktan sonra ne olur artık düşünün.

:))))))) çenemiz düşer artık :) nerede göstereceğiz memişlerimizi :))) wc de görenler deli dicek bize :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…