Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

aman tanrim resmen soygunculuk ahlaksizlik bu ama.. hem birbusenin hem de sizin basiniza gelenler. ben de onumuzdeki sene gogus kucultmeyi planliyorum ama inanin gozum korktu bu ornekleri okuya okuya.. ikinize de cok gecmis olsun arkadaslar o doktor(!)lari da allah bildigi gibi yapsin

Saol canım saol :KK43: sormaaa..
Olacaksan tek tek görüşmelere git kim içine sindiyse ona ameliyat ol . Aman dikkatli ol canım aman :KK43:(
Forumda bahsedilen doktorlardan birtanesine ameliyat olacağım ben.. iYİ incele işte :KK43: düştüğümüz durumu görüyorsun :KK43:(

Kızlar, hepinize günaydın;:KK3:
Ayy bi rüya gördüm akşam inşallah gerçek olur. Rüyamda göğüs küçültme ameliyatımı olmuşum, hastaneden çıkmak üzereydim, doktorumun önerilerini dinliyordum, işte şöyle yap, böyle yap gibisinden. :KK1: Hatta bi krem yazdı bir kaç saat sonra bunu sürmeye başlayabilirsin falan dedi, ağrı kesici antibiyotik bi kremmiş (adını bile hatırlıyorum, hayatımda hiç duymadığım bi adı var) Doktorum da bayanmış. Ki daha hiç bir doktorla görüşmüş değilim, (Bu hafta görüşmeyi düşünüyorum, o da erkek yani)
O kadar güzel ve iyi hissediyordum ki kendimi, hafif ağrı ve sızıyı bile hissettiğimi çok net hatırlıyorum. :KK1: Allahım ne kadar güzel bi duyguydu bu. Allahım isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah. Ahhh bu rüya gerçekleşir inşallah kızlar, bu işin uzamasını istemiyorum ve bir an önce kurtulmak istiyorum.

Canımmmmmmmmmmm hayırlısı olusn..
Yinede çok acele etme.. Ben aceleye getirdim diye yaşadığım şu duruma bak aman ha canım aman haa :KK43:(
Hadi hakkında herşeyin hayırlısı olsun.. Kendine iyi bak.

Canım, çok geçmiş olsun.
Yazını hayretler içerisinde okudum, insan denemez böylelerine, nedir bu yaa??? Nasıl bir şeydir. Bir kere ne olursa olsun hiçbir doktor hastasını bu şekilde aşağılayamaz, bağıramaz. O kim yaa kim. Üstelik de dünyanın parasını vermişsin ameliyat için, adamın yaptığına bak. Resmen para olarak görmüş seni. Ne kadar ayıp, yazıklar olsun ona... Ama n'oldu, kendi kaybetti sonuçta, onun hakkında iyi konuşmayacağını biliyor heralde. Halbuki adam gibi ilgilenseydi, sen de tavsiye etseydin benim doktorum şöyle, benim doktorum böyle diye, daha iyi olmuycak mıydı?? Ben burdan sinir oldum adama. Canım benim o anki halini tahmin edebiliyorum. Bu işler biraz da şans işiymiş. Nerden bilebilirdin ki böyle olcağını. Allaha havale ediyorum ben de o şahsı...

Yaa işte böyle canım :KK43: Değil zaten insanmı bu :KK43: adamın biyerleri kalkmış.. Televizyonlara çıkıyorum diye :KK43: kendini beğenmişin teki...
Aslında salaklık bende ... ilk görüşmeye gittiğimde benimle görüşmemesine dayanarak ona ameliyat olmamalıydım ahhhh ahhh :KK43:(
Asla helal etmiyorum.. Haram olsun... Allah onuda bildiği gibi yapsın.. Gerizekalı herif..

24 kasımda yani bu perşembe oluyorum benim için zor bir karardı ama bu kararı verdim ikinci çocuğuda dşünüyorum ama şimdi değil ve bu ağrıyla yaşamak çok canımı yakıyor olucam herşey bitecek çok az kaldı heycanım çok artmaya başladı korkuyorum galiba üniversite hastanesinde olucam bulunduğum şehirde morale çok ihtiyacım var

Geçmiş olsun canım. Hadi hakkında hayırlısı olsun.. Çok güzel olacak çok güzel :))
Heyecan hat safhada dimi :KK70:
En kısa zamanda ağrısız, sızısız atlatırsın bu ameliyatını canım..
Kendine çok iyi bak.

Geçmiş olsun canım. Hadi hakkında hayırlısı olsun.. Çok güzel olacak çok güzel :))
Heyecan hat safhada dimi :KK70:
En kısa zamanda ağrısız, sızısız atlatırsın bu ameliyatını canım..
Kendine çok iyi bak.

evet ya bu hafta geçseydi herşey güzel olacak diyorum bakalım hayırlısı yarın gidip son olarak ne yapmam gerektiğini sorucam anestezi tahlilleri yapılacakmış galiba onları yaptırıcam

Öncelikle hayırlısı olsun canım. Darısı başıma inşallah. Hiçbir şey düşünme, çektiğimiz ağrıların yanında hiç kalır.
Hangi şehirdesin?? Üniversite hastanesinde devlet karşılıyor mu ameliyat ücretini? Karşılamıyorsa ne kadar ücret ödeyeceksin?? Bana bilgi verir misin?

yaşadığım şehirdeki üniversite hastanesinde oluyorun doktor bazı malzemeleri devlet karşılamıyor 1500 tl para gerekir dedi ben rapor çıkartmak gerekiyomuş galiba falan dedim ama doktor karşıladıktan sonraki kısım bu dedi rapora galiba kendi karar veriyo muayne sırasında bu ameliyatın yapılması lazım dedi çünkü

evet ya bu hafta geçseydi herşey güzel olacak diyorum bakalım hayırlısı yarın gidip son olarak ne yapmam gerektiğini sorucam anestezi tahlilleri yapılacakmış galiba onları yaptırıcam

Ayy canım yaaa :KK70: Çok güzel heycan bunlar.. Hafta sonu olmuş olsaydı... ve ist. daysan gelmeyi çok isterdim....
Hadi hayırlısı olsun ... Çok güzel olacaklar çook.
öptüm cnm.

Kızlarrrrr nerdesiniz ?
Nasılsınızzzzzzzzz ?

Buluşma tarihinde herkez geliyormuuuuuu?

Almış başını gidiyor yüreğim..." Nereye" dedim?" Sen herşeye karışma" dedi..!!

yaşadığım şehirdeki üniversite hastanesinde oluyorun doktor bazı malzemeleri devlet karşılamıyor 1500 tl para gerekir dedi ben rapor çıkartmak gerekiyomuş galiba falan dedim ama doktor karşıladıktan sonraki kısım bu dedi rapora galiba kendi karar veriyo muayne sırasında bu ameliyatın yapılması lazım dedi çünkü

Peki doktorun hangi ölçüde yapacağını söyledi mi sana? Güzel günlere az kaldı, umarım herşey yolunda gider, çok güzel olurlar canım, ben de üniversite hastanesinde olmayı düşünüyorum, yani büyük ihtimal...

Jelesec;
Nasılsın canım, rahat mısın biraz daha, ağrıların var mı??Yatıyor musun devamlı??

Keşke ben de buluşabilseydim sizlerle:KK43:(

hani göğsümden enjektörle sıvı almıştı ya doktor... o iğne soktuğu yerlerden iltihap akıyor ???
Bende az önce sıktım boşalttım içini ama sanki oyuk gibi kaldı :KK43:
ya böyle şeyler olurda benmi abartıyorum anlamıyorum yaa.. size olsa sizde benim gibimi yapardınız ? :KK43:

haaa.. bu arada ben doktorumu seviyorum yaa.. profesör olmasına rağmen çok mütevazi bir insan, onun yanındayken memebaşında ki problemim gözüme kötü gelmiyor, doktorun yanından ayrılınca bütün moralim sıfıra iniyor:)

yeşimay merhaba 1 2 gün önce seninle ilgili birşeyler yazmıştım ama bir karışıklık yapmışım birbuse den alıntı yapıp sana yazmışım. neyse geçen hafta fuat beyi ameliyat öncesi sormak istediğim bir şeyler vardı aradım bu arada senin durumunuda sordum bununla ilgili yazmıştım ama okuyamadın galiba... bu arada benimde sayılı günler kaldı perşembe günü inşallah bende kurtuluyorum. ben başka bir doktorla görüşmeden direk fuat beye gitmiştim. gerçekten banada çok güven verdi.. normalde canım çok tatlı değildir cesurumdur bir sezeryan ameliyatı ve bir safra kesesi ameliyatı oldum daha önce. gayet soğukkanlı atalattım o zamanlar. ama şimdi daha farklı hissediyorum kendimi. daha çok ameliyat sonrası bir sıkıntı yaşarmıyım endişesi var içimde ama fuat bey gerçekten beni bu anlamda çok rahatlattı umarım herşey yolunda gider sende eminim kısa sürede tamamen düzeleceksin yapman gerekenleri ihmal etme çok kaygılanma yeter... şimdilik hoşçakal canım...

İyi akşamlar arkadaşlar

Bugün özel hastande ultrason çektirdim 55 tl.ye hemen ameliyat olduğum hastaneye gittim.
Mamografi sonucumu şişli etfal çarşamba günü verceğini söyledi :KK43: bende şişlik var diye çarşamba gününü beklemeden hastanenin yolunu tuttum :KK43:
Önce dr bey nasılsın fln sordu :KK43: aa dedim içimden adamda bi değişme var :KK43: baktı gayet güzel dedi şişlikler için ise olur böyle dedi şırınga ile içinden sıvı aldı :KK43:
Ultrason sonucumu verdim baktı !!! bişey yok ama bu benim için bi anlam ifade etmiyor biliyorsun dimi? dedi :KK43:
bende şu an sizde çektiremem durumum buna müsait değil ama 1-2 ay'a çektiririm dedim :KK43: mamografiyi çarşamba size gösteririm dedim :KK43:
bu arada o benden 600 tl istiyor :KK43:( yorum yapmadı ama suratı asıktı :KK43: bir okadarda ukala :KK43:
pansuman odasına beni aldı orada beni aşağlamaya :KK43:( başladı :KK43: yanımda ayrıca 2 asistanı vardı :KK43:
Aynen şöyle : ya bu kadınları ben hiç anlamıyorum doktor ilaç verir kullanmazlar :KK43: film ister çektirmezler nebiçim insansınız siz :KK43:((
bende dedimki :KK43: : ilacımı hiç aksatmadan kullandım ama filmlerimi dışarıda çektirmek zorundaydım kusura bakmayın :KK43: ama size anlattım durumumu :KK43:
olmaz dedi burada çektireceksin bisey varmı diye bakcam bunu kabul etmiyorum :KK43: ama bunları söylerken bağırarak konuşuyor :KK43:
zor tuttum kendimi ağlamamak için :KK43: tamam dedim bukadar istiyorsunuz 600 tl. wercem çekin dedim :KK43:
yok dedi gerek yok :KK43: istemiyorum geçti artık diye bağırdı :KK43: artık çenem titriyordu :KK43: usulca kalktım giyindim :KK43: bişey yok tamam diye ekledi :KK43: gerizekalı beni beleşe ameliyat etmedi kızlar bana böyle davranmamalıydı : ( 6 milyar verdim ben o hastaneye :KK43: ve okadar pişmanımki anlatamam KAHRETSİN :KK43:(( ALLAH KAHRETSİN :KK43:(( ocakta gelirsin mamografiye bakarım dedi :KK43:
büyük konuşmak istemiyorum artık gögüslerimi incelemeyi bırakacaım o sertliklere bakmayacağım ve asla o hastaneye gitmeyeceğim :KK43:(( allah onu bildiği gibi yapsın :KK43:
O PARAYIDA HELAL ETMİYORUM :KK43:
Böyle işte :KK43:
Demek neymiş ? ben salağım :KK43: araştırmadan gittim ve aman ha asla o hastaneye gitmeyin :KK43: aman diyorum :KK43:((

birbusecim merhaba, doktorunun sana davranış şekli gerçekten çok kötü bu ameliyatlarda hepimizin kabul ettiği bir takım riskler elbette var ama doktorunun sonuna kadar seni takip etmesi ve gereken şeyleri herhangi bir ücret talep etmeden yapması gerekirdi. bu durum senin dikkatsizliğin hatan sonucuda olsada, bünyen ile alakalıda olsa veya doktorun hatasıda olsa farketmez.... bu ameliyatların iyileşme sürecinin 6 aya kadar sürdüğünü tüm doktorlar söylüyor zaten ve bu süreç içinde hertürlü tedavini yapmak zorunda... bende 24 kasım perşembe günü ameliyat olucam inşallah. fuat beye 6 sene önce ablam ameliyat olmuştu. göğüs toparlatma ve karın gerdirme.. karın gerdirme ameliyatının üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen doktor az bir ücretle ablamın karnını tekrar revize etti. doktordan kaynaklanan bir sorun olmamasına rağmen dikişlerini düzeltti.

en kötüsüde bir doktor olarak sana davranış şekli. bence bunun üstüne gitmelisin sessiz kalmakla hata etmişsin... umarım biran evvel sorunun geçer ve iyileşirsin geçmiş olsun canım.

Peki doktorun hangi ölçüde yapacağını söyledi mi sana? Güzel günlere az kaldı, umarım herşey yolunda gider, çok güzel olurlar canım, ben de üniversite hastanesinde olmayı düşünüyorum, yani büyük ihtimal...

Jelesec;
Nasılsın canım, rahat mısın biraz daha, ağrıların var mı??Yatıyor musun devamlı??

Keşke ben de buluşabilseydim sizlerle:KK43:(

sagol canım ben iyiyim agrım yok denecek kadar az doktorum dikişler acılmasın diye iş yapmamı istemiyor yok ben 2 3 yattım hep ayaktayım gel buluşmaya bekleriz

X