Gizem'li Muhabbet Topiği :)

yani evet biz yakın arkadaşız aslında, çekiniyor olabilir bunu kaybetmemek için :26: benim de adım atma konusunda pek başarılı oldugum söylenemez tabi :KK53: ama belli etmeyi de denedim valla da tutup da birini bulalım muhabbeti yapan birine neyi ne kadar belli edebilirim ki :26: ya yanılıyorsak :KK53:

Benim ilk gözlemim bilerek yaptıgı oldu ama tabi bayan olarak bir adım geride durmamız gerek tabi :KK53: Onlar ugraşsın dimi :KK33:

amann evlenmee boşver bekarlık sultanlıkmış öyle diyor büyüklerim hep :KK1::KK1:

yooo hiçte değil bikerem :KK55::KK55:

Benim ilk gözlemim bilerek yaptıgı oldu ama tabi bayan olarak bir adım geride durmamız gerek tabi :KK53: Onlar ugraşsın dimi :KK33:

işte ben o uğraştırma işini biraz abarttım mı acaba diyorum :26: bizi beraber gören arkadaşlarımız bile onun benden hoşlandıgını düşünüyordu, ki o zamanlar benm sorunlu da olsa bir ilişkim vardı :KK30: ne zamanki benim ilişkim bitti bu çocuk benm aklıma girdi, böyle anlamsız muhabbetlere başladı :KK14: sabrımı deniyor herhalde :KK31:

işte ben o uğraştırma işini biraz abarttım mı acaba diyorum :26: bizi beraber gören arkadaşlarımız bile onun benden hoşlandıgını düşünüyordu, ki o zamanlar benm sorunlu da olsa bir ilişkim vardı :KK30: ne zamanki benim ilişkim bitti bu çocuk benm aklıma girdi, böyle anlamsız muhabbetlere başladı :KK14: sabrımı deniyor herhalde :KK31:

ne yapacagını şaşırmış olmasın sakın :KK52: Yazık kız ne zamandır bekliyor belkide seni garibim:26:

bencede değildir yaa :)) nasıll o zaman sen evlisin heraldee :KK1::KK1:

hem sultan ım hem evliyim evet :KK23: İsmim sultan o yuzden evliykende bekarkende ünvanım devam ediyor :KK52::KK52:

ne yapacagını şaşırmış olmasın sakın :KK52: Yazık kız ne zamandır bekliyor belkide seni garibim:26:

hem sultan ım hem evliyim evet :KK23: İsmim sultan o yuzden evliykende bekarkende ünvanım devam ediyor :KK52::KK52:

ahahahaaha ne güzelll :KK1: darısı bekarlaraa diyelimmm :KK16: bizee yanii aminnnn :KK16::KK1::KK1:

ayy evett, gönlümüzden geçeni söyledi resmen :KK53:

yaa kuzum tanıdıgım kadarıyla normal degil bu hareketleri diyorum be nde zaten ama abarttı yanii :KK47: benm inadımı bilmiyor henuz o, içimdeki inatçıyı derinlerde zor zaptediyorum bu ara :KK47:

sen biraz daha zaptet onu bakiiimmm :KK15::KK15::KK15:

topikk sahibisiii görüşemedikk yaaa bugünnn :26::26: naptın ne ettinnnn nasılsınnn :KK16::KK16:

lazer epilasyonum vardı bugün :KK30::KK30:

o yuzden tez zamanda versin Rabbim ruh eşimi :KK55:

ammiiiinnnnn :KK16::KK16::KK16:

ahahahaaha ne güzelll :KK1: darısı bekarlaraa diyelimmm :KK16: bizee yanii aminnnn :KK16::KK1::KK1:
Amin canım :))))
o yuzden tez zamanda versin Rabbim ruh eşimi :KK55:
Amin canım kalbindekine kavuş inş tez zamanda :KK16:

lazer epilasyonum vardı bugün :KK30::KK30:

canım sen ne kadar öduyorsun lazere bende suan 3 bölgeye gıdıyorum ama ayrıyetden komple bacak sordum seans başına 200 tl dediler bana çok geldi :26:

canım sen ne kadar öduyorsun lazere bende suan 3 bölgeye gıdıyorum ama ayrıyetden komple bacak sordum seans başına 200 tl dediler bana çok geldi :26:

ben paket aldım, indirimdeyken.

tüm kol, koltukaltı, tüm bacak, genital --- 8 ana seans, 8 kontrol seansı --- hepsi 1500 lira

Son düzenleme:
200 müüü ?? çok değil mi ya :26:

çok geldi işte banada lazer merkezimden memnunum evet ama tek seans 200 tl fazla geldi banada. Çunku daha önce k.altı ve özel bölge+bikini 6 seans toplam sadece 300 ödedim.Kalın göbek çizgisi içinde seansına 70 tl öduyorum 200 u duyunca şok oldum bende :KK53:

baakkk benn 19 yaşındayım 3.5 yıldırr görüştüğüm bir sevdiceğimm vaarrr :KK16::KK1::KK1:

beni hep terk ettiler bugune kadar :KK24:

bekledigini fade etmenin daa güzel yolları vardır sanki be sultanım, bu ara biraz kaş yaparken göz çıkartıyor sankim :26:

tamam tamam 28 hazirana kadar zaptedecem söz :KK23:

çok geldi işte banada lazer merkezimden memnunum evet ama tek seans 200 tl fazla geldi banada. Çunku daha önce k.altı ve özel bölge+bikini 6 seans toplam sadece 300 ödedim.Kalın göbek çizgisi içinde seansına 70 tl öduyorum 200 u duyunca şok oldum bende :KK53:

sizin olsunn ben almıyım deseydinn :KK1::KK1:

X