Gizem'li Muhabbet Topiği :)

hoşgeldinnnn :KK3::KK3:

2 hafta daha sık dişini, sonra bakarız duruma göre :26:
hoşbuldum canım naber :))
ben mimarım da canım, proje yapıyorum bi ofise yardımcı olarak o proje :126:

yok canım erkek arkadaşım degil :KK1: benden hoşlandıgını düşündüğümüz bi çocuk vardı da o :KK1:

hıı o zaman sana zarf atıyor galiba :KK52::KK52: Bak ben burlardan bulayım sanada bulalım dyip bakalım tepkisi ne olucak diye ölçüyor gibi :KK52: hayırlısı olsun sende hoşlanıyomusunki ondan:26:

valla o 1 ay muhabbetini beyefendi de biliyor yani, paşa keyfi bilir, ben biraz daha beklerim sonra kendi yoluma bakarım :KK55:

hoşbuldum canım naber :))

hıı o zaman sana zarf atıyor galiba :KK52::KK52: Bak ben burlardan bulayım sanada bulalım dyip bakalım tepkisi ne olucak diye ölçüyor gibi :KK52: hayırlısı olsun sende hoşlanıyomusunki ondan:26:

iyidir canım, senden naber :KK54:

nurdanımm, bak gördün mü o da aynı şeyi söylüyooo :KK1::KK1:

aklın yolu bir işte, bilerek yapıyo diyorum da inanmıyosun ya bana, bak tarafsız biri daha aynı şeyi söyledi :KK34:

valla gönlümden geçeni söylüyorsun tam olarak :KK53: ama bu ara abarttı biraz tepki ölçmeyi, yolacam kafasını o olacak sonunda :KK22:

yani ben de sanırım birazcık hoşlanıyor olabilirimmm :KK17::KK17: çok emin degilim ama :KK17::KK17::KK17::KK30::KK30::KK30:

aklın yolu bir işte, bilerek yapıyo diyorum da inanmıyosun ya bana, bak tarafsız biri daha aynı şeyi söyledi :KK34:

ayy evett, gönlümüzden geçeni söyledi resmen :KK53:

yaa kuzum tanıdıgım kadarıyla normal degil bu hareketleri diyorum be nde zaten ama abarttı yanii :KK47: benm inadımı bilmiyor henuz o, içimdeki inatçıyı derinlerde zor zaptediyorum bu ara :KK47:

topikk sahibisiii görüşemedikk yaaa bugünnn :26::26: naptın ne ettinnnn nasılsınnn :KK16::KK16:

biz tanıştık mı ya hatırlamıyorum :KK19: o kadar çok konuştum ki burda karıştıı hep :KK9::KK9:

valla önceden tanışmışız sanırım arkadaş listemde varsın çünkü ama nerden tanıştıgımızı hatırlayamadım :KK1:

ama kısaca özet geçeyim kendimden :KK34: 29 yaşında, mimar olan, geçici olarak ankarada yaşayan asıl ikameti sakarya olan bir genç kızım :KK33:

valla önceden tanışmışız sanırım arkadaş listemde varsın çünkü ama nerden tanıştıgımızı hatırlayamadım :KK1:

ama kısaca özet geçeyim kendimden :KK34: 29 yaşında, mimar olan, geçici olarak ankarada yaşayan asıl ikameti sakarya olan bir genç kızım :KK33:

bende hatırlıymadım :KK1:
sen benden büyüksünnn neyse sorun değill büyük olman sohbet ederizz yinee :KK16:
bende 19 yaşındayım okumaya çalışıyorum inşallah türkçe öğretmenliğini kazanacam seneye :KK1::KK1:
mersindee yaşıyorum bendee :KK16::KK16:

valla gönlümden geçeni söylüyorsun tam olarak :KK53: ama bu ara abarttı biraz tepki ölçmeyi, yolacam kafasını o olacak sonunda :KK22:

yani ben de sanırım birazcık hoşlanıyor olabilirimmm :KK17::KK17: çok emin degilim ama :KK17::KK17::KK17::KK30::KK30::KK30:

ayyy nasılsa utanırmış :nazar::nazar::nazar: Belki senden birşeyler bekliyordur, ''arkadaşçamı düşünüyor acaba,açılırsam arkadaşlıgınıda kaybederim'' gibi sorusu vardır kafasında belkide.Hani tam konunu bılmıyorum ama sana böyle espiri falan yaptıgında ayy çok hoşsun canım falan bişeyler yazsan belki anlar az biraz seninde boş olmadıgını :KK17: Ama buda çokmu büyük adım olur bilemedim valla ben :26:

bende hatırlıymadım :KK1:
sen benden büyüksünnn neyse sorun değill büyük olman sohbet ederizz yinee :KK16:
bende 19 yaşındayım okumaya çalışıyorum inşallah türkçe öğretmenliğini kazanacam seneye :KK1::KK1:
mersindee yaşıyorum bendee :KK16::KK16:

inşallah gönlüne göre olur herşey :KK16:

ayyy nasılsa utanırmış :nazar::nazar::nazar: Belki senden birşeyler bekliyordur, ''arkadaşçamı düşünüyor acaba,açılırsam arkadaşlıgınıda kaybederim'' gibi sorusu vardır kafasında belkide.Hani tam konunu bılmıyorum ama sana böyle espiri falan yaptıgında ayy çok hoşsun canım falan bişeyler yazsan belki anlar az biraz seninde boş olmadıgını :KK17: Ama buda çokmu büyük adım olur bilemedim valla ben :26:

yani evet biz yakın arkadaşız aslında, çekiniyor olabilir bunu kaybetmemek için :26: benim de adım atma konusunda pek başarılı oldugum söylenemez tabi :KK53: ama belli etmeyi de denedim valla da tutup da birini bulalım muhabbeti yapan birine neyi ne kadar belli edebilirim ki :26: ya yanılıyorsak :KK53:

X