Gizem'li Muhabbet Topiği :)

valla kısmetim eger bu kişiden gelirse ben de hiç ummuyor olacagım, 2 seneden uzun süredir arkadaşız biz çünkü :KK1::KK1:

olur öyle hemde çok güzel olur çok çok yakın tanıdıgım birisi 3 yıllık arkadaşıyla nişanlı şuanda :)) Senden haber bekliyoruz en kısa zamanda :KK30:

bu kadar çabuk muuuu :KK30::KK30::KK30: sen kaç yaşındaydın sultancım :26:

biliyorum canımmm :KK54::KK54::KK54:
23 canım ama bide kist falan var bende ondan endişeliyim biraz :KK43: şimdiye dek olmadı :KK50:
ayyy canım benimm inşallah Rabbim gönlüne göre verir dee minik minik bebişlerin olurr :KK16: :emir_bebek::emir_bebek:

canım benimmmm :KK16::KK16: sen de benim dualarımdasın biliyotsun degil mi :KK34:

Sagol canım inş herkesın gönlune göre versin Rabbim :KK31:

23 canım ama bide kist falan var bende ondan endişeliyim biraz :KK43: şimdiye dek olmadı :KK50:

rabbim gönlüne göre versin o zaman canım.. :nazar:

ben bu gidişle evlenince 30 olcam, ama ona rağmen en az 2-3 sene düşünmem :KK53:

çocuk da bana nine der artık ilerdee :KK53::KK53:

ayy düşünsene, sen 24 yaşında anne olsan, benim tahmini evlenme yaşıma geldiğinde çocuğun 6 yaşında olcak, bense o yaşta belki de hala "ev"siz olcaam :18::18:

amin canım inşalahhh :KK16::KK16:

senin de daha yaşın küçük, evliliğiniz de yeni, hemen umutsuzluga kapılma, doğru zamanda olacaktır bebişler :emir_bebek:

inşallah kuzum yaaa :KK16::KK16::KK16:

çok istiyorum bunu ve bütün kalbimle diliyorum Rabbimden...

gizemimm o ruyaların bir anlamı olmalııı :KK16::KK16:

Hoşbulduk canım sayfalar ilerlemiş hepsini okuyamadım :KK9: merhabalar nasılsınz :)

konuyu açalı 3. gün bugün daha, ama frekanslar tuttu heralde, su gibi akıyo sayfalar :KK1:

ben sırf luna istedi diye giriştim aslında bu işe, bizim asker topiğine gelmicekmiş artık, sen bi konu aç oraya gelem ben de dedi, açıverdim ama böle yoğun olacağını hiç ummamıştımm :KK1:

ben bu gidişle evlenince 30 olcam, ama ona rağmen en az 2-3 sene düşünmem :KK53:

ayy düşünsene, sen 24 yaşında anne olsan, benim tahmini evlenme yaşıma geldiğinde çocuğun 6 yaşında olcak, bense o yaşta belki de hala "ev"siz olcaam :18::18:

yaa aynı durum bende de var yaa :KK53: yaş 29, hadi 1 sene sonra evlensem 30, ee ben kocama doymadan çocuk da yapmam diyorum, üstüne 2 3 de öyle ekle :KK53: artık sultan benm çocuk sahibi oldugum yaşta torun bakıyor olur :KK53:

Hoşbulduk canım sayfalar ilerlemiş hepsini okuyamadım :KK9: merhabalar nasılsınz :)
iyiyiz sen nasılsın :))
amin canım inşalahhh :KK16::KK16:

senin de daha yaşın küçük, evliliğiniz de yeni, hemen umutsuzluga kapılma, doğru zamanda olacaktır bebişler :emir_bebek:

gizemimm o ruyaların bir anlamı olmalııı :KK16::KK16:

Kapılmadımda ne bileyim öyle hem istiyor hem istemiyor arası birşeyim zaten :KK52:

evlenmeden önce bende 30 evlılık 33 34 çocuk diyordum ama hiçte öyle olmadı :KK17:

X