Gizem'li Muhabbet Topiği :)

16 beğeni sonrasında 4 tane kuşum olcak beniimmm :21:

:KK1::KK1::KK1:

he yukarda yazmayı unuttumm.. bide dediki beyefendi, " buralar çok güzel nurdan, ben burdan bi kız bulmaya karar verdim, sana da burdan bulalım birini :KK34: "

ben de " olurr, hep beraber orada yaşarız ne güzel olur :KK16: " dedim.

"olur " diye cevap geldi :KK53:

kendi kafayı yedi, bana da yedirecek sonunda :21::21::KK76::KK76:

:KK1::KK1::KK1:

he yukarda yazmayı unuttumm.. bide dediki beyefendi, " buralar çok güzel nurdan, ben burdan bi kız bulmaya karar verdim, sana da burdan bulalım birini :KK34: "

ben de " olurr, hep beraber orada yaşarız ne güzel olur :KK16: " dedim.

"olur " diye cevap geldi :KK53:

kendi kafayı yedi, bana da yedirecek sonunda :21::21::KK76::KK76:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ne konuştuk ama bizz :KK20::KK20:

orda olduğun sğrece olumsuz düşünmek yoooook :KK20::KK20:

yaa olumsuz düşünüp düşünmemek degil de sinirlerim bozuluyor artık :KK53:

bu adamı 2 yıldır tanıyorum ben, son 7 aydır hergun mutlaka whatsap ta tel de bi yerde konuşmuşuzdur nerdeyse, çok sohbet ettik, sürekli görüştük vs. hiç böyle tavırları olmadı, 2 haftadır sıyırdı iyice :KK53::KK53:

sinirlerimi bozuyor :104::104:

bakarsın bir ara canım merak et :KK24::KK24::KK8::KK8: söylemiyim şimdikk :KK1:

tamam canım, ben şu projeyi bitireyim, yazın izleyecek dizi arıyordum zaten, şefkat tepeye de bakarım :KK1:

Topiği görüp ugramadan duramadım :KK49:selamlarrr herkese :KK3::KK3::KK3:

hoşgeldin canımmm :KK16::KK16:

bu adamı 2 yıldır tanıyorum ben, son 7 aydır hergun mutlaka whatsap ta tel de bi yerde konuşmuşuzdur nerdeyse, çok sohbet ettik, sürekli görüştük vs. hiç böyle tavırları olmadı, 2 haftadır sıyırdı iyice :KK53::KK53:

tamam canım, ben şu projeyi bitireyim, yazın izleyecek dizi arıyordum zaten, şefkat tepeye de bakarım :KK1:

ne projesi ki :26::26:

hoşbulduk canım bu bahsettıgın sana orlardan birini bulcak kişi kimki tam okuyamadım geçmişi erkek arkadaşınmı :KK53::KK53:

Topiği görüp ugramadan duramadım :KK49:selamlarrr herkese :KK3::KK3::KK3:

hoşgeldinnnn :KK3::KK3:

2 hafta daha sık dişini, sonra bakarız duruma göre :26:

X